track source
track source

Vestiyer

Vestiyer Fiyatları

85 Ürün gösteriliyor.
Vestiyer fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Vestiyer modelleri ve Vestiyer fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Vestiyer kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Allmode, Primanova, Dekorister, Kalender Dekor, Evdemo. 85 adet Vestiyer fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Vestiyer Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Vestiyer markası:

2021 yılı Vestiyer Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 85 Vestiyer modeli içerisinde en ucuz Vestiyer fiyatı 59.9 TL iken, en yüksek Vestiyer fiyatı 2639.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Vestiyer fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Vestiyer fiyatı ise 354.38 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Vestiyer Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Vestiyerler

Her evin ihtiyacı olan vestiyerler, pek çok farklı model ve çeşitte üretiliyor. Vestiyerler genellikle dolap şeklinde üretiliyor. Pek çok farklı markanın ürettiği vestiyer dolap modelleri, evinizi derli toplu kılarken, aynı zamanda şık bir görüntü ortaya koyuyor. Antreler ve giriş bölümleri için kullanılabilecek vestiyer çeşitleri; ayakkabı, mont, çanta gibi eşyalarınızın ortadan kalkmasını sağlarken aynı zamanda da evinizi güzelleştirir. Vestiyer modelleri çok farklı şekilde olabilir. Dolap ve askılık olarak daha yaygın kullanılan vestiyerler, doğru modeller tercih edildiğinde evlerle bütünleşerek şık bir görüntü ortaya çıkarır. Vestiyer dolapları, günlük olarak kullandığınız eşyaların yanı sıra evlerdeki fazla eşyayı depolamak için oldukça kullanışlı alanlardır. Evinizde uyumlu bir vestiyer dolabı almayı tercih ettiğimizde muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz. Evlerin giriş bölümüne yerleştirilen vestiyerler yağmurluk, mont, şemsiye ve çanta gibi eşyaların eve girer girmez çıkarılmasını veya evden çıkarken elinizin altında bulunmasını kolaylaştırır. Her evin ihtiyacı olan vestiyer dolaplara evinizde yer açarak, bir şık bir giriş bölümü yaratabilirsiniz.

Vestiyer Modelleri

Vestiyerler; askılıklı, dolap tarzı ve ayakkabılık bölümü olan çeşitli farklı alternatifler de üretilir. Genellikle ahşap veya sunta malzemelerden üretilen vestiyer dolaplar oldukça kullanışlıdır. Vestiyer dolap modelleri arasından evinizin ihtiyacına göre en uygun olan modeli seçebilirsiniz. Vestiyer askılık bölümü olan modeller, kapıdan girer girmez montunuzu, çantanız ve diğer eşyalarınızı kolayca asıp, alabilmenizi sağlar. Vestiyer ayakkabılık modelleri ise her evin en büyük ihtiyaçlarından biridir.  Özellikle apartman dairelerinde yaşayan kişilerin çok tercih ettiği ayakkabı dolaplı vestiyerler, günlük ayakkabıların ve diğerlerinin kullanılıp saklanmasında oldukça işe yarıyor. Kapı girişine konumlandırılan ayakkabılık vestiyerler ayakkabıların kolayca alınıp kullanılmasını sağlar.. Evlerdeki ahenkli uyumu yakalamak için her şeyin birbiriyle uyumlu olması çok önemlidir. Evinize alacağınızn ufak bir eşya bile evin havasını ve görünüşünü değiştirebilir. Vestiyer modelleri, modern ve eski tarzda modeller olarak çeşitlenmektedir. Evinizin genel havasına göre bu modeller arasından en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Vestiyer alışverişinde renk tercihi de çok önemlidir. Alacağınız vestiyerin rengi ve dokusu evinizin genel ortamı ile uyumlu olmalıdır. Modern tarz vestiyerler arasında son yılların en çok tercih edilenleri, ahşap elbise askılığı şeklinde olan vestiyerlerdir. Elbiselerinizi ve ayakkabılarınızı depolayarak kullanabileceğiniz bu vestiyer modelleri, aynı zamanda görüntü olarak da şık bir görüntü verir. Evinizin giriş bölümüne yakın olarak konumlandırabileceğiniz vestiyerleri, aynalı modellerden tercih etmek de pratiklik sağlayacaktır. Bu sayede evden çıkarken son bir kez aynaya bakmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Vestiyer modelleri evinizin genel ortamına uygun olarak seçilmelidir. Ahşap elbise askılıkları genellikle tüm ortamlara mükemmel uyum sağlar. Dolaplı, ayakkabılıklı, ahşap veya askılı vestiyer modelleri arasından ihtiyacınıza ve evinize en uygun olanı seçip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Vestiyer modellerinin uzun yıllar dayanabilmesi için kaliteli malzemelerden üretilen modelleri tercih etmekte sizin için avantajlı olabilir. Dolaplı vestiyerler, hem saklama alanı hem de günlük kullanım için idealdir. Ayakkabılıklı vestiyerler ise, giriş çıkışlarda ayakkabıların kolaylıkla kullanılmasına yardımcı olur. Sizin için en ideal vestiyer dolabı, evinizle en uyumlu olan model olacaktır.

Vestiyer Fiyatları

Pek çok farklı renk ve modelde üretilen vestiyer fiyatları markaya ve modele göre değişiklik gösterir. Vestiyer alırken nasıl bir modeli almak istediğinize karar vermek, bütçe oluşturmanızı kolaylaştırır. Küçük ve ayakkabılıklı modeller genellikle daha uygun fiyatlı oluyor. Ahşap askılıklı modellerde değişen fiyat aralığında her bütçeye uygun olarak satışa sunuluyor. Vestiyer dolapları kullanılan malzemenin kalitesine göre fiyatlandırılır. Kaliteli ahşap ve demirden üretilen vestiyerlerin fiyatları biraz daha pahalı olabilir. Daha kolay ve az işçilikli modeller ise oldukça uygun fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. En kaliteli vestiyer modellerini, en uygun fiyatlarla alabilmek için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Sayfanı filtrelerini kullanarak en uygun fiyatlı ürünü bulabilir veya fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Büyük firmalar, vestiyer modelleri ve diğer ürünlerinde yılın belli zamanlarında fiyatlarda indirime gider. Bu kampanya zamanlarını takip ederek indirimli fiyatlardan yararlanabilir ve ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Vestiyer modellerini kaliteli markalardan tercih ederek, daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle kısa zamanda tekrardan vestiyer alışverişi masrafından da kurtulabilirsiniz.

Vestiyer Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Vestiyerler evlerin günlük düzen ihtiyaçlarını karşılamakta kullanılan ürünlerdir. Genellikle evin girişinde konumlanan vestiyerler ayakkabılıklı ve dolaplı olarak kullanılır. Günlük kıyafetleri çıkarıp asmada işe yararken aynı zamanda evdeki fazla eşyaları depolamada da işe yarar. Bu amaçlarla vestiyer satın alırken doğru ürünü bulabilmek için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle, seçeceğiniz vestiyerin malzemesinin kaliteli hammaddelerden üretilmiş olması önemlidir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen vestiyerler, hem insan sağlığı ve çevre için zarar oluşturmaz hem de uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir.  Vestiyer tercih ederken evinizin genel renk uyumunu göz önünde bulundurmanızda fayda var. Ağırlıklı olarak ahşap objelerden ve eşyalardan oluşan bir ev dizaynınız varsa, ahşap vestiyer modelleri tamamlayıcı olacaktır. Bununla beraber, endüstriyel tarzda döşenmiş evler için de metal konstrüksiyon vestiyer modelleri daha uygun olacaktır. Tercih edeceğiniz vestiyer modeli hangisi olursa olsun renk ve işçilik uyumu evin tamamına uygun olmalıdır. Vestiyerin boyasında herhangi bir rahatsız edici kokulu madde bulunmamalıdır. Dolaplı vestiyer modelleri için, geniş dolaplar ve raf sistemleri barındıran veya vestiyer aynalı modeller daha kullanışlı olabilir. Siz de tüm vestiyer modellerini inceleyerek evinize en uygun olan modeli bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery