Ofis Etajeri

Ofis Etajeri Fiyatları

3 Ürün gösteriliyor.
Ofis Etajeri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Etajeri modelleri ve Ofis Etajeri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Etajeri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Hataş, Çağın Ofis, Büroart. 3 adet Ofis Etajeri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ofis Etajeri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 Ofis Etajeri markası:

En Çok İncelenen Ofis Etajeri Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 3 Ofis Etajeri ürünü:

2021 yılı Ofis Etajeri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3 Ofis Etajeri modeli içerisinde en ucuz Ofis Etajeri fiyatı 9.94 TL iken, en yüksek Ofis Etajeri fiyatı 1390.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ofis Etajeri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Ofis Etajeri fiyatı ise 749.65 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ofis Etajeri Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Ofis Etajeri modelleri arasında en çok indirim bulunan 3 Ofis Etajeri modeli:
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofislerde kullanılan, ofis kesonu, kilitli ofis dolapları, ofis televizyon sehpası, masa ve sandalyesi, askılıkları, bekleme koltukları, resepsiyon karşılama masası, ofis komodini gibi birçok farklı ofis mobilyası vardır. Bunlardan biri de ofis etajerleridir. Bu ürünler çalışma masası olarak kullanılabilecekleri gibi, çalışma masasının yanında veya altında yardımcı masa olarak da kullanılabilirler.

Ofis Etajeri Nerelerde Kullanılır?

Bu ürünler, en sık kullanılan ve neredeyse her ofiste bulunan ofis mobilyalarındandır. Hem verimli kullanımı açısından hem de görsel olarak birçok kişi tarafından tercih edilirler. Bazı ofis etajerleri, masa formunda olup, bir tarafları kapalı diğer tarafları ise açık şekilde yapılmışlardır. Böylece, oturan kişinin nasıl oturduğu görünmez, çünkü masanın altı karşıdan bakılınca görülmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu özellik, masayı kullanan kişiye hareket kolaylığı sağlar. Özellikle müşteri sirkülasyonunun yoğun olduğu ofislerde bayan çalışanlar için oldukça avantajlıdır. Çekmeceli, bölmeli ve kapaklı olan etajerler, çalışma masalarının yanına konulur. Böylece, masanın üzerinde durması gerekmeyen, fakat yeri geldiği zaman lazım da olan fazla evrak ve eşyaları etajerin çekmecelerine koyabilirsiniz. Hatta bazı geniş özellikli ve yüksek etajerlerin üzerine printer, fotokopi makinesi de konulabilmektedir. Renk olarak genellikle ahşap kaplama, metal veya ahşap bacaklı, beyaz veya siyah olurlar. Ofisin dekorasyon rengine göre renk seçimi yapılabilir. Ahşap kaplama ürünler, açıktan koyuya kadar pek çok tonda renk seçeneği sunabilmektedir. Hem ahşap hem de renkli olan geçişli modeller de vardır. Ofis mobilyalarınızla uyumlu, en uygun fiyatlı ofis etajer modellerini, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Ofis Etajeri Fiyatları Ne Kadardır?

Bu ürünlerin fiyatları, ürünün markasına, ölçülerine ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Nobel ve Kenyap marka en ucuz ofis etajer modellerini, cimri.com sitesinde, ofis masa ve sehpaları kategorisi altında yer alan, ofis etajeri sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız en ucuz ofis masa ve sehpalarının satışını yapan sanal mağazaları sizin için gezer ve en uygun fiyatlı ofis mobilyalarını bulmanıza yardımcı olur. Cimri.com böylece hem zamanınızı hem de cüzdanınızı korumanıza destek olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery