Ofis Bilgisayar Masası

En Ucuz Ofis Bilgisayar Masası Fiyatları

2 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Ofis Bilgisayar Masası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Bilgisayar Masası modelleri ve Ofis Bilgisayar Masası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Bilgisayar Masası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Weblonya, Vena. 2 adet Ofis Bilgisayar Masası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Ofisiniz için Adore marka ofis bilgisayar masalarını, en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilir, bilgisayarlar için üretilen masa modellerini listeleyerek inceleyebilirsiniz.

Günümüzde her ne kadar laptopların kullanımı yaygınlaşmış olsa da bazı programları çalıştırmak için daha geniş kapasiteli bilgisayarlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgisayarlar da genellikle kasa, monitör ve klavyeden oluşur. Hatta bazı projelerde birden fazla monitör ve kasa ile de işlem yapılmaktadır. Bazı şirketlerde yoğun olarak bu model bilgisayarlar kullanılır. Büyük bilgisayarlarla rahatça çalışılabilmesi için bilgisayar masalarına ihtiyaç duyulur. En ucuz ofis bilgisayar masalarını Cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyerek inceleyebilirsiniz.

Ofis bilgisayar masalarının özellikleri nelerdir? Ne gibi faydalar sağlarlar?

Bilgisayarlar için üretilen masalar, özellikle kasalı büyük model bilgisayarlarla çalışanlar için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Masanın üzerinde bilgisayar monitörü durur ve hemen altındaki çekmeceye klavye konulur. Bu çekmece, raylı bir sistem ile hareket eder ve kolayca açılıp kapatılabilir. Kişi, kullanacağı zaman çekmeceyi kendine doğru çeker ve klavyeye kolayca erişir. Bu masaların alt bölümünde ayrıca kasanın durması için de bir göz bulunur. Kasa, bu gözde muhafaza edildiğinde hem fanının tozlanma süresi uzamış hem de daha derli toplu şekilde kullanılmış olur. Bazı masaların üst bölümü geniştir ve bilgisayar kasaları bu geniş üst bölüme konulur. Bu durumda kasa ile monitör yan yana durur. Bu masalar önüne konulacak ayarlanabilir bir bilgisayar sandalyesi ile rahatlıkla çalışılabilir. Bilgisayar masaları, evlerde ve ofislerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bilgisayar masası ölçüleri, genellikle tüm bilgisayarlara uygun olacak şekilde standarttır. Bazı küçük tasarımlı masalar da vardır. Ofis bilgisayarlarınız için en uygun fiyatlı ofis bilgisayar masasını Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Ofis bilgisayar masası fiyatları ne kadardır?

Bu masaların fiyatları, masanın yapıldığı materyal ve büyüklüğe göre değişmektedir. En ucuz ofis bilgisayar masası modellerini, Cimri.com sitesinde ofis masa & sehpaları kategorisi altında yer alan, bilgisayar masası sekmesine tıklayarak inceleyebilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız bilgisayarlar için üretilen masaların satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek en ucuz ürünleri tek tıkla ekranınıza getirir.