CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı

En Ucuz CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı Fiyatları

7 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Eskinin video ve müzik kasetleri, bugün yerini Dvd ve Cd’lere bıraktı. Cd ve Dvd’ler kasetlerle kıyaslandığında daha az yer kaplasa da, özellikle koleksiyon yapan kişiler için depolama gereksinimi ortaya çıktı. Eğer siz de evinizde biriken Dvd ve Cd’leri nereye koyacağınızı bilemiyor ve oturma odanızın dağınıklığından şikayet ediyorsanız, Cimri.com’daki birbirinden güzel Cd Dvd rafı ünitesi dolabı seçenekleri ile hem oturma odalarınızı güzelleştirebilir, hem de dağınıklığa bir son verebilirsiniz. Kenyap ve Adore gibi kaliteli markaların üretimi olan dekoratif Cd rafları, şimdi salonunuza hiç olmadığı kadar şık ve modern bir görünüm kazandıracak!

Cd Dvd Rafı Ünitesi Dolabı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Cd Dvd rafı ünitesi dolabı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta sahip olduğunuz Cd ve Dvd’lerin adetidir. Koleksiyonunuz ne kadar büyükse, size o kadar geniş bir depolama alanı gerekir. Bir Cd’lik ne kadar çok rafa sahipse, içine koyabileceğiniz Cd ve Dvd adeti de o kadar fazla olur. Bununla birlikte elbette dolabınızı koyacağınız odanın metrekare ölçüsü de son derece önemlidir. Eğer küçük bir odanız varsa, geniş bir raf ya da dolap odanızın daha kalabalık görünmesine sebep olacaktır. Ünitenizi seçerken odanızın boyutlarına ve dekorasyonuna uyum sağlayan bir modeli seçmeniz, odanızın görünümüne şıklık katacaktır. Seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken bir

Cd Dvd Rafı Ünitesi Dolabı Seçenekleri Hangi Fiyat Aralığındadır?

İster Cd Dolabı, ister Dvd dolabı almak isteyin; en uygun fiyatları her zaman Cimri.com’dan bulabilirsiniz. Cimri.com’daki Cd ve Dvd rafları 79 ila 219 TL aralığında değişen bir fiyat aralığına sahiptir. Ancak siz Cimri’nin size sunduğu fiyat alarmı seçeneğinden faydalanarak, beğendiğiniz modelin fiyatının da düşmesini bekleyebilir ve bütçeniz sarsılmadan evinizi güzelleştirebilirsiniz. Üstelik düzgün bir şekilde sıraladığınız Dvd’lerinizin arasında, en sevdiğiniz filmi de artık kolaylıkla bulabilirsiniz!

Cimri, size her zaman en uygun fiyatlı alışveriş deneyimini armağan eder. Ürün karşılaştırma aracından faydalanarak birbirinden farklı ürün seçenekleri arasından seçiminizi yapabilir ve Cimri’nin sunduğu en uygun fiyatlardan faydalanarak keyifle siparişinizi oluşturabilirsiniz.