CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı

CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı Fiyatları

2 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı modelleri ve CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Durable, AGER. 2 adet CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı markası:

En Çok İncelenen CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 2 CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı ürünü:

2021 yılı CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2 CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı modeli içerisinde en ucuz CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı fiyatı 466.1 TL iken, en yüksek CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı fiyatı 522.93 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı fiyatı ise 494.52 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı modelleri arasında en çok indirim bulunan 2 CD - DVD Rafı / Ünitesi / Dolabı modeli:
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Eskinin video ve müzik kasetleri, bugün yerini Dvd ve Cd’lere bıraktı. Cd ve Dvd’ler kasetlerle kıyaslandığında daha az yer kaplasa da, özellikle koleksiyon yapan kişiler için depolama gereksinimi ortaya çıktı. Eğer siz de evinizde biriken Dvd ve Cd’leri nereye koyacağınızı bilemiyor ve oturma odanızın dağınıklığından şikayet ediyorsanız, Cimri.com’daki birbirinden güzel Cd Dvd rafı ünitesi dolabı seçenekleri ile hem oturma odalarınızı güzelleştirebilir, hem de dağınıklığa bir son verebilirsiniz. Kenyap ve Adore gibi kaliteli markaların üretimi olan dekoratif Cd rafları, şimdi salonunuza hiç olmadığı kadar şık ve modern bir görünüm kazandıracak!

Cd Dvd Rafı Ünitesi Dolabı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Cd Dvd rafı ünitesi dolabı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta sahip olduğunuz Cd ve Dvd’lerin adetidir. Koleksiyonunuz ne kadar büyükse, size o kadar geniş bir depolama alanı gerekir. Bir Cd’lik ne kadar çok rafa sahipse, içine koyabileceğiniz Cd ve Dvd adeti de o kadar fazla olur. Bununla birlikte elbette dolabınızı koyacağınız odanın metrekare ölçüsü de son derece önemlidir. Eğer küçük bir odanız varsa, geniş bir raf ya da dolap odanızın daha kalabalık görünmesine sebep olacaktır. Ünitenizi seçerken odanızın boyutlarına ve dekorasyonuna uyum sağlayan bir modeli seçmeniz, odanızın görünümüne şıklık katacaktır. Seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken bir

Cd Dvd rafı Ünitesi Ürünlerinde Genellikle Tercih Edilen Markalar Nelerdir?

CD ve DVD’leriniz için hem dekoratif hem de kullanışlı bir saklama alanı yaratmak istiyorsanız tercihinizi CD DVD üniteleri ve raflarından yana kullanabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde hem kullandığınız alanın havası değişecek hem de cd ve dvdleriniz hak ettikleri düzene kavuşacaklardır. Türkiye’nin en çok tercih edilen kolay kurulabilen mobilya markaları olan Adore ve Mars mobilya’nın CD ve DVD rafı modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilir, hayallerinizdeki görüntüye en uygun CD ve DVD ünitelerine en uygun fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz.

CD DVD Rafı Ünitesi Ürünlerini Nasıl Kurulur?

CD DVD rafı ünitesi ürünleri kolayca monte edilebilir şekilde sizlere ulaşmaktadır. Dolap, kitaplık benzeri DVD ünitelerinin kurulumunda her evde bulunan yıldız tornavida, alyan gibi aletlerden yararlanılırken. Duvara monte edilen raflar için matkaba ihtiyaç duyulabilmektedir. Ürün bilgilerinden bu gereklilikleri öğrenebilir tercihinizi kolay monte edilen ürünlerden yana yapabilirsiniz.

CD DVD Rafı Ünitesi Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

DVD üniteleri evlerinizde bulunan diğer ahşap mobilyalar gibi temizlenmektedir ancak daha uzun ömürlü şık bir görünüme kavuşmak için temizlikte dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu ürünlerin tozu alınırken mutlaka yüzeyi çizmeyecek bezler kullanılmalı fazla yüzey temizleyici kullanımından sakınılmalıdır. Aksi takdirde yüzeyler parlaklıklarını kaybedebilir. Bu gibi durumlarda ise parlatıcı ahşap yüzey temizleyiciler ile giderilmeye çalışılabilir. Ancak uzun ömürlü şık bir kullanım için ünitenin çiziklerden sakınılması kilit bir noktadır.

CD DVD Rafı Ünitesi ve Dolabı Neden Kullanılır?

CD DVD ünitesi ürünleri CD ve DVD’lerin saklanması, sergilenmesi ve korunması için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Tam CD ve DVD kutularına uygun ebatları ile şık bir görünüm yakalarlar. Ayrıca koleksiyoncu kişiler için büyük bir saklama kolaylığı da sağlarlar.

CD DVD Rafı Ünitesi Modelleri Nelerdir?

CD, DVD rafları ve üniteleri taşıdıkları CD ve DVD ürünleri göz önünde bulundurulduğunda daha çok klasik, dar kitaplıklar ya da düz raflar şeklindedirler. Gösterişten çok işlevselliğin ön plana konduğu bu ürünler kullanıldıkları ortama sade bir şıklık katar.

Cd Dvd Rafı Ünitesi Dolabı Fiyatları Nelerdir?

İster Cd Dolabı, ister Dvd dolabı almak isteyin; en uygun fiyatları her zaman Cimri.com’dan bulabilirsiniz. Cimri.com’daki Cd ve Dvd rafları 79 ila 219 TL aralığında değişen bir fiyat aralığına sahiptir. Cimri, size her zaman en uygun fiyatlı alışveriş deneyimini armağan eder. Ürün karşılaştırma aracından faydalanarak birbirinden farklı ürün seçenekleri arasından seçiminizi yapabilir ve Cimri.com sunduğu en uygun fiyatlardan faydalanarak keyifle siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery