track source
track source

Cafe & Yemekhane Koltuğu

Cafe & Yemekhane Koltuğu Fiyatları

25 Ürün gösteriliyor.
Cafe & Yemekhane Koltuğu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Cafe & Yemekhane Koltuğu modelleri ve Cafe & Yemekhane Koltuğu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Cafe & Yemekhane Koltuğu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bürocci, Mandella, Minderim. 25 adet Cafe & Yemekhane Koltuğu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Cafe & Yemekhane Koltuğu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 Cafe & Yemekhane Koltuğu markası:

En Çok İncelenen Cafe & Yemekhane Koltuğu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Cafe & Yemekhane Koltuğu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 25 Cafe & Yemekhane Koltuğu modeli içerisinde en ucuz Cafe & Yemekhane Koltuğu fiyatı 149.99 TL iken, en yüksek Cafe & Yemekhane Koltuğu fiyatı 905.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Cafe & Yemekhane Koltuğu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Cafe & Yemekhane Koltuğu fiyatı ise 540.24 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Cafe & Yemekhane Koltuğu Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Cafe ve Yemekhane Koltuğu

Tüketicilerin kafe, restoran ve yemekhane işletmelerinden beklentilerine pek çok açıdan değinmek mümkün olur. Evlerinde deneyimledikleri lezzetleri aşan sıradışı lezzetler, güleryüz, kaliteli hizmet, estetik değerler yani mekan tasarımı, hijyen ve en az evlerinde sahip oldukları kadar konfor. Hal böyle olunca mekan işletmeciliği yalnızca güzel menüler çıkarmaktan ibaret gibi görünse de aynı zamanda kusursuz bir ağırlama gerektirir. Aksi takdirde tüketicinin de en güzel yemek deneyimlerini yaşasa dahi mekan atmosferine karşı bakış açısı bir anda değişiverir. Bu noktada mekan işletmeciliği gerekleri ve tüketici içgüdülerinin farkında olan markaların, farklı alternatiflerle tasarladığı kafeterya koltuk modelleri mekan sahiplerinin imdadına yetişir. Başarılı olmak için mekanın gizli kahramanları olan sandalye ve koltuk seçiminde itinalı olması gerektiğini bilen mekan sahipleri de bu zengin çeşitliliği değerlendirir. Konsept olarak hoşlandığı mekanı tercih eden konuklara ise konfor ve şıklık değerlerinde tarihin sandalye ve koltuk tasarımlarını kıskandıran yeni nesil sandalye ve koltuk tasarımlarını deneyimlemek düşer. Sonrası tabii ki mutlu son; mutlu konuklar ve mutlu işletmeciler.

Cafe ve Yemekhane Koltuğu Modelleri

Son yıllarda giyimden eşyaya kendini gösteren hem farklı hem şık hem rahat olsun koşulu, yeni mekan konsept anlayışını ve haliyle uçsuz bucaksız bir koltuk tasarım çeşitliliğini de beraberinde getirir. Farklı mekan ve tüketici beklentilerine bir arada yetişmeyi başaran zengin yelpazeli cafe restaurant koltukları arasında, birbirinden yaratıcı seçeneklere erişebilmek mümkün olur. Ev konforunu dış mekan deneyimlerinde de arayan tüketici beklentilerinin etkin rol oynadığı konforlu koltuk modelleri; modern, klasik ve nostaljik ambiyansa sahip zengin bir çeşitlilik barındırır.  Lüks veya spor tasarımlar arasından geniş seçim imkanı sunan zengin model yelpazesi içerisinde birbirinden farklı renkte, biçimde ve ebatta pek çok koltuk modeli yer alır. Türlü iç mekan konseptlerinde tercih edilebilir konforuyla beğeni kazanan geniş modeller kadar mini koltuk modellerinde de rahatlık duygusunu yaşatan seçeneklere rastlamak mümkün olur. Klasik koltuk anlayışını benimseyenler ve tercih hakkını sıra dışı çizgilerden yana kullanmak isteyenlere aradığını sunan model yelpazesi içerisinde kolçaklı ve kolçaksız seçenekler bir arada yer alır. Dar ve geniş alanlar için uygunluk gösterecek farklı boy seçeneklerinin tamamında kare, dikdörtgen, oval ve asimetrik modeller şıklıkta birbiriyle yarışır. Standart dış mekan koltuğu kumaş anlayışından da kendini kurtarmış görünen model yelpazesi içerisinde kullanılan kumaş türleri, rahatlık ve şıklığa hitap eden alternatifleriyle dikkat çeker. Deri, nubat, saten, sentetik, kadife, şönil ve daha pek çok kumaş seçeneği ile üretilen seçenekleri ile dilediğiniz mekan atmosferine erişebilmenizi kolaylaştırır. En az koltuk modelleri kadar zengin bir tasarım yelpazesine sahip kafeterya sandalyesi modelleri de koltuk modellerinin yaşadığı mucize gelişime ayak uydurarak özgürce seçim yapabilmenizi sağlar. Farklı kumaş seçenekleri, ebatlar ve biçimlere eşlik eden siyah, beyaz, klasik renkler ve cıvıl cıvıl renk seçenekleri arasından yüksek seçim imkanı sunar. Seçtiğiniz menü konsepti ve mekan tasarım karakterine uyumlu koltuk modeline erişebilmek böylelikle kolaylaşır. Üstelik pek çoğunda yeni tasarım anlayışının temelini oluşturan zerafet, hafiflik, ergonomi ve dayanıklılık özelliklerini bir arada bulabilmek mümkün olur.

Cafe ve Yemekhane Koltuğu Fiyatları

Üretiminde farklı mekan konseptleri ve konuk beklentileri kadar farklı bütçe oranlarının da dikkate alındığı kafeterya koltukları, fiyatları bazında en az ürün gamı kadar zengin bir çeşitlilik barındırır. Kafeterya koltuk fiyatları üzerinde etki eden temel faktörleri tasarım, kullanılan kumaş türü, boyut ve üretiminde kullanılan ilave materyal detayları oluşturur. Deri kumaşla üretilen bir koltuk modeli, keten kumaşla üretilen bir koltuk modelinden görece daha pahalı olur. Veya büyük ebatlarda üretilen ve tasarımında sıra dışı detaylara yer verilen keten kumaş alternatifi de mini boy bir deri kumaş koltuk modelinden daha pahalı olabilir. Kalite ve tasarımla doğan fiyat etkilerin aynı şekilde sandalye grubunda da farklı fiyat değerleri ile karşılaşmanızı sağlayabileceğini belirtmek gerekir. Kafeterya koltuk modelleri üzerinde etki eden bir diğer faktörü ise satış noktaları arasında değişen fiyat değerleri oluşturur. Bu durum beğendiğiniz bir koltuk modeline farklı satış noktalarında, farklı fiyat değerleri ile sahip olabilmeniz imkanını doğurur. Bir nevi pratik fiyat araştırma sitesi cimri.com’da yapacağınız fiyat araştırmalarında elde edeceğiniz en yüksek kar oranının kaynağını oluşturur.

Cafe ve Yemekhane Koltuğu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Klasik koltuk tasarımları ile sıradışı tasarım çizgilerine sahip koltuk modellerin birbiriyle yarıştığı kafeterya koltuğu dünyasında ideal seçeneğe erişmek hiç de zor olmaz. Bu nedenle alımlarınız sırasında yalnızca tasarım eksenli düşünmek yerine ideal seçeneğe erişmek için özenli olmayı seçebilirsiniz. Bunun için belirlediğiniz menü türü veya mekan konseptinden bağımsız olarak düşünülemeyecek koltuk seçiminde bazı faktörlere öncelik vermeniz gerekir. Alan genişliği, toplam masa ve koltuk sayısı, yerleşim dizaynı ve alacağınız koltukların ölçüleri öncelikli olarak önem taşır. Tabii konuk memnuniyeti açısından masa yüksekliği ile koltuk yüksekliğinin uyum sağlıyor oluşu da. Mekan konseptiniz içerisinde yer alan duvar dekorasyonu, diğer aksesuarlar ve oluşturmak istediğiniz atmosferin de aynı şekilde koltuk modelinizde tam bir ahenk içerisinde olması gerekir. Mekan içerisine farklı renkler ve büyüklüklerde koltuklar yerleştirerek marjinal ve rahat bir konsept oluşturabilmek istiyorsanız; bunun için de koltuk modellerinin sahip olduğu kumaş türünün uyum sağlaması gerekir. Misal etkileyici ve lüks bir atmosfer oluşturabilmek için deri cafe koltuğu modellerinde karar kıldınız. Diğer koltuk seçimlerinizin de deri veya deri ile uyumlu kumaş alternatiflerinden olmasına özen gösterebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery