Banko - Ofis

Banko - Ofis Fiyatları

8 Ürün gösteriliyor.
Banko - Ofis fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Banko - Ofis modelleri ve Banko - Ofis fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Banko - Ofis kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Uzay Ofis Mobilya, Vena. 8 adet Banko - Ofis fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Banko - Ofis Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 Banko - Ofis markası:

2021 yılı Banko - Ofis Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 8 Banko - Ofis modeli içerisinde en ucuz Banko - Ofis fiyatı 1199.0 TL iken, en yüksek Banko - Ofis fiyatı 7549.35 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Banko - Ofis fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Banko - Ofis fiyatı ise 4712.02 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Banko - Ofis Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofis Banko

Ofis banko mobilyaları okul, iş yerleri ve ofisler için özel olarak üretilir. Banko modelleri çalışanlar ve müşteriler arasında bulunan ayırt edici kısımdır. İş yerlerinize mobilya seçiminde bulunurken kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş mobilyaları tercih etmek oldukça elzemdir. Günün yarısından çoğunu ofiste ya da iş yerinde geçiren insanlar için ergonomik yapıya sahip olan  mobilyalarda çalışmak sağlık açısından çok önemlidir. İş yerlerinde kullanılan mobilyaların özellikle Sunduğu hizmet  çalışanlar açısından önemlidir. Geniş depolama alanına sahip ofis banko modelleri sayesinde gerekli tüm evrakları bankoda  muhafaza edebilirsiniz. Ofis banko modelleri şık ve gösterişli olmaları açısından da iş yerlerinin daha modern ve kaliteli gözükmesine olanak sağlar. Bankolar, kafeterya, resepsiyon ve iş yerlerinin giriş bölümünde sıklıkla kullanılır. İş yerlerinde bir bankonun bulunması müşteriler ve çalışanlar arasında hem estetik bir görünüm hem de  çalışanın müşteriyi en iyi şekilde karşılamasına olanak sağlayan mobilyalardandır. Bankolar sayesinde çalışanlar, ellerinde bulunması gereken evraklara derli ve toplu bir şekilde hızlıca ulaşır. Bu sayede çalışanların müşterilerle hızlı iletişim kurmasına yardımcı olur.

Ofis Banko Modelleri

Banko ofis mobilyaları, çalışan ve müşteri arasında ayraç görevi görür. İşletme ya da ofislerde genellikle resepsiyon kısmında bulunan bankolar çalışanların gizliliğini korumaya yardımcı olur. İşletmenin resepsiyon bölümünde bulunan çalışanların müşteriyi yönlendirmesinde ve yönetim ekibinin takvimlerinin kontrolünde  bulunması aşamalarında gizlilik oldukça önemlidir. İşletmenizde hem gizliliği korumak hem de müşteriye daha class bir şekilde hizmet sunabilmek için banko modellerinden  birini satın alabilirsiniz. Bu mobilyalar sadece güvenlik açısından değil aynı zamanda iş yerinizin giriş bölümünde daha estetik ve müşterilerin daha iyi karşılanması açısından oldukça önemlidir. Aynı zamanda giriş bölümünde bulunan rahatsız edici görüntünün de giderilmesine olanak sağlar. Ofis banko modelleri; kapalı, yarı kapalı ve açık olarak 3 farklı şekilde üretilir. Bu seçenekler altında boyutu ya da işlevi farklı olarak pek çok model bulabilirsiniz. Eğer evrak trafiğinin yoğun olarak yaşandığı bir şirkete sahipseniz yarı kapalı ya da açık banko modelleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Kayıt işlemlerinin yapılmasını gerektiren başvuru merkezleri ve bürolar gibi noktalarda ise evrak teslimine uygun olan ve belirli bir aralığa sahip olan yarı kapalı banko modelleri uygun olacaktır. Kargo şirketlerinde de kullanılan banko modelleri sadece bir panel ile normal bir masa görüntüsünde görünür bu banko modeline ise açık banko modeli denir. Kapalı banko olarak adlandırılan banko modelleri ise dışarıya tamamen kapatılmış ve genellikle gizliliğini önem verildi resepsiyon, ofis giriş banko gibi yerlerde sıklıkla tercih edilen mobilyalardır. Banko ofis mobilyaları sadece ofisler ve iş yerleri için değil aynı zamanda okullar için de uygun niteliktedir. Banko ofis mobilyaları modelleri arasından okullarda ya da toplantı salonlarında konuşmaya uygun olarak hazırlanan kürsü modelleri de bulunur. Banko ofis masaları tercihinde bulunurken ofisinize uygun tarzda tasarlanmış ve ofisinizin genel görünümüne uygun renklerle imal edilmiş mobilyayı seçebilirsiniz. Ofis için banko farklı markaların üretmiş olduğu farklı modellerde kullanıcıların beğenisine sunulur. Siz de iş yeriniz, okulunuz ya da ofisiniz için genel tasarımınıza ve konseptinize en uygun olacak ürünleri tercih edebilirsiniz.

Ofis Banko Fiyatları

Bankolar her iş yerinin ve çalışma alanlarının ihtiyacı olan özel ürünlerdendir. Ofis banko modelleri ise şirketlerin olmazsa olmazları arasında yerini alır. Ofis banko fiyatları farklı markaların ürettiği farklı modellere göre çeşitli fiyatlarla piyasada bulunur. Siz de banko üreticisi markalardan bütçenize ve tarzınıza en uygun olacak mobilya modelini satın alabilirsiniz. Ofis banko fiyatlarında mobilyanın üretim aşamasında kullanılan malzemeler etkin rol oynar. Bu mobilyalar sıklıkla gerçek ağaç ve cevizden üretilir. Bu malzemeden üretilen mobilyalar ise genellikle daha yüksek fiyatlarda bulunur. Banko ofis modellerinde çok sık tercih edilmese bile ahşap malzemeden üretilen bankolar daha cüzi miktarlarda satışa sunulur. Genellikle gerçek ağaçtan üretilen banko modelleri kullanıcıların daha çok hoşuna gider. Cam banko ofis mobilyaları sade ve zarif görünümleri ile iş yerlerinin giriş bölümünde fark yaratan mobilyalardandır. Ofis banko fiyatlarını etkileyen farklı bir husus ise bankoların ebatıdır. Daha çok bankalarda ya da kargo şirketlerinde kullanılan açık modelde bulunan mobilyalar ise daha uygun fiyatlı olur. Daha çok depolama alanına sahip ve daha büyük olan mobilyalar ise fiyat olarak diğer ürünlere nazaran biraz yüksek fiyatlı olabilir. Siz de bütçenize en uygun olan banko modelini bulabilmek ve fiyatlar hakkında  bilgi sahibi olabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ofis Banko Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İş yerlerinize, ofisinize ya da okulunuza banko ofis mobilyalarını satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunur. Bu hususlardan en önemlisi satın alacağınız alana göre bankonun modelini belirlemektir. Bankonun modelini belirledikten sonra  alanınıza en uygun olacak boyutta mobilyayı seçebilirsiniz. Eğer ofisinizde geniş bir alana sahip değilseniz ve bir banko modeli satın almayı düşünüyorsanız boyut olarak fazla büyük olmayan modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda evrakları tam olarak depolayabilmek ve daha çok yer kazanabilmek için sık raflara sahip olan banko modellerini de tercih edebilirsiniz. Eğer ofisinizde giriş kısmınız geniş ve ferah ise mobilyanızı da ona uygun olacak büyüklükte tercih edebilirsiniz. Farklı banko  mobilya üreticilerinin arasından size, tarzınıza ve ofisinizin genel görünümüne en uygun olan mobilyayı üreten markayı tercih edebilirsiniz. Ofis banko seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise satın alacağınız mobilyanın kaliteli ve dayanıklı malzemelerden imal edilmiş olmasıdır. Dayanıklı ve uzun ömürlü banko mobilya modeli almayı düşünüyorsanız gerçek ağaç ya da ceviz malzemelerinden üretilen çeşitleri tercih edebilirsiniz. Bankolar doğal ağaçtan imal edildiğinden ve metal ile desteklendiğinden hem ihtiyaçlarınızı karşılar hem de ofisinize daha modern bir görünüm kazandırır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery