track source
track source

Yardımcı Malzeme

Yardımcı Malzeme Fiyatları

4899 Ürün gösteriliyor.
Yardımcı Malzeme fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yardımcı Malzeme modelleri ve Yardımcı Malzeme fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yardımcı Malzeme kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Faber Castell, Bigpoint, Cadence, Rich. 4899 adet Yardımcı Malzeme fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yardımcı Malzeme Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yardımcı Malzeme markası:

En Çok İncelenen Yardımcı Malzeme Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yardımcı Malzeme Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4899 Yardımcı Malzeme modeli içerisinde en ucuz Yardımcı Malzeme fiyatı 0.57 TL iken, en yüksek Yardımcı Malzeme fiyatı 1195.08 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yardımcı Malzeme fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Yardımcı Malzeme fiyatı ise 77.39 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yardımcı Malzeme Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Her türlü hobiniz ve el işlerinizde size destek olacak, ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitte, Cadence, Pebeo, Atadan, Bigpoint, Makin’s Clay, Nova Color, Talens, Hataş, Bob Ross, Brons ve PTX marka yardımcı malzemeleri, cimri.com sitesinden, en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

Yardımcı Malzemeler Nelerdir?

Her türlü el işi, tablo çalışması, boyama, baskı, işleme, takı yapımı ve ebru gibi sanatlarda kullanılan tüm malzemelere yardımcı malzeme denilebilir. Bu çok geniş bir ürün grubunu tarif eder. Yardımcı malzemelerde farklı el sanatları için farklı gruplar yer almaktadır.

Yardımcı Malzeme Çeşitleri Nelerdir?

Takı yapımında ve işlemelerde kullanılan yan malzemelerde en öne çıkan boncuklardır. Ayrıca simli ponponlar, taşlar, ara malzemeler kullanılmaktadır. Bazı parçaları kendiniz oluşturmak isterseniz hem takılar hem de küçük ev aksesuarlarında kullanabileceğiniz clay ya da kil şekilleme kalıpları bulunmaktadır. Öncelikle kili ya da hamuru şekillendirerek sonrasında ilgili boyalar ve simlerle süsleyebilirsiniz. Bu malzemeleri hem aksesuar hem de ev takı yapımında kullanmanız mümkündür.

Ebru için kullanılan, ebru teknesi, ebru boyaları, ebru boya kitresi de yardımcı malzemeler sınıfındadır. Ayrıca yağlı boya tablolar için vernik, sprey boya ya da farklı çalışmalarda kullanılabilecek el işi pulları ve el işi süsleri de bu grupta yer almaktadır. Boya paletlerinin çok çeşitleri vardır ve sadece tablo yaparken kullanılmazlar. Çeşitli küçük malzemelerle çalışırken bu paletlerden faydalanabilirsiniz. Yağlı boya verniği bu grup içinde en önemli olanlarındandır. Tablonuzun korunmasını ve parlaklığını sağlayarak; yıpranmalara karşı korur.

Ahşap işçiliğinde kullanabileceğiniz eskitme pudrası, bu sezon da çok moda olan yıllanmış ahşap görünümlerini renkli yüzeylerde de yakalamanızı sağlayacaktır. Küf görünümü oluşturabilen eskitme pudra seçenekleri de mevcuttur ve rölyef çalışmalarda bolca kullanılmaktadır.

Granit pullar hemen hemen her yüzeyde kullanılabilmektedir. Granit pul tekniği, akrilik ya da toz granit gibi kırılımlı bir görünüm verecek materyalden oluşmuş, tek tip olamayan ve farklı kalınlıklar içeren granit pulun, bir tabağa ya da zemine dökülerek, istenilen boyalar ya da sim ile karıştırılıp bir zemine yapıştırılmasıdır. Bu şekilde farklı renk ve parlaklıklarda granit görünümü istenilen yüzeye geçirilmiş olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery