POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Bisküvi ve Kek Fiyatları

1848 Ürün Listeleniyor
En Popüler
En Düşük Fiyat

Bisküvi ve Kek

Gün içerisinde tercih edebileceğiniz pek çok farklı çeşitte atıştırmalık bulunur. Bu atıştırmalıklar yemek vaktine daha çok varken acıkan karnınızı bir süreliğine tok tutmaya yarar. Bisküvi ve kek çeşitleri en çok tercih edilen atıştırmalık çeşitlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Bisküvi ve kek tercih edilmesinin bir sebebi hem şekerli ve tatlı olması hem de kolay bir şekilde her yerde bulunabilen çeşitlerdir. Bisküvi ve kek tüketicilerin en sevdiği atıştırmalık çeşitlerindendir çünkü birbirinden farklı aromalarda bulunabilir. Dilediğiniz bir çeşidi satın alarak afiyetle tüketebilirsiniz. Kremalı bisküviler, çikolata dolgulu kekler, ıslak kekler, brownie, orman meyveli bisküvi ve kekler en çok tercih edilen çeşitler arasında yerini alır. Siz de kendi zevkinize ve damak tadınıza uygun olan bir tanesini satın alıp, çantanıza atarak ihtiyaç duyduğunuz anlarda tüketebilirsiniz. Ani tatlı istekleri sebebiyle de bazen toplu olarak satın alınabilir ve evde depolanabilir. Tatlı krizlerinde kişilerin elinin altında bisküvi, ve kek stoklarının bulunması oldukça işe yarayan bir durumdur.

Bisküvi ve Kek Çeşitleri

Bisküvi ve keke olan talep sebebi ile piyasada pek çok farklı marka ve çeşitte bisküviler, kekler bulunur. Bu atıştırmalık seçeneklerinden herkesin en az bir adet favorisi vardır ve her alışverişinde eli istemeden bile olsa o çeşide gider. Evde bisküvi ve kek bulundurmak aniden gelen misafirlere sunulacak yiyecek içecek için de oldukça kolay bir seçim olabilir. Misafire bir çay ve kahvenin yanında atıştırmalık bir bisküvi veya kek ikram edilebilir. En çok tercih edilen bisküvi çeşitlerinden bir tanesi de bebe bisküvisidir. Bebe bisküvisi bebeklerin tüketmesi için uygun bir besin olsa da yetişkinler tarafından da oldukça sevilerek tüketilen bir bisküvi çeşididir. Bebe bisküvisini aynı zamanda çeşitli tatlı tariflerinde de kullanabilirsiniz. Bisküvi kullanarak yapabildiğiniz tatlılar da misafirlere ikram etmek için oldukça pratik bir şekilde yapılabilir. Aynı zamanda kendiniz de afiyetle tüketebilirsiniz. Piyasadaki en çok tercih edilen bir diğer atıştırmalık çeşidi ise portakallı bisküvilerdir. Birbirinden farklı markanın birbirinden değişik formlarda portakallı bisküvisi bulunur. Genellikle ortasında portakal jölesi bulunan bisküvilerdir. Bu bisküviler çocukların da en çok sevdiği atıştırmalık çeşitlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Çocuk bulunan evlerde sıklıkla rastlayabilirsiniz. Bisküvi çikolatalı seçeneği ise çocuklar tarafından en çok aranan bisküvi çeşitlerindendir. Bisküvi dışında en çok tercih edilen atıştırmalık çeşitlerinden bir tanesi de keklerdir. Kek çeşitleri bisküviye göre açlığınızı çok daha fazla yatıştırabilir. Birbirinden leziz pek çok farklı çeşidi bulunan keklerin en çok tercih edilen çeşitlerinden bir tanesi ise üzümlü keklerdir. Kek çeşitleri de misafirlere rahat bir şekilde ikram edilebileceği gibi sütle beraber tüketmek de oldukça iyi bir seçim olabilir. Limonlu kekler çok fazla tatlı ve şekerli ürünler sevmeyen kişilerin tercih edebileceği diğer keke çeşitlerine nazaran çok daha hafif olan bir kek çeşididir. Limonlu kek sevenlerin sayısı da oldukça fazladır. Her ürünün portakal aromalısı en çok tercih edilen seçenekler arasında olması sebebiyle portakallı kek çeşitleri de sıklıkla tercih edilir. Portakal aromalı kekleri hala denemediyseniz kesinlikle şans vermelisiniz.

Bisküvi ve Kek Kullanımı

Bisküvi çeşitleri ile evde kolay bir şekilde tatlı yapabileceğiniz gibi satın alacağınız hazır kekler ile de birbirinden farklı oldukça lezzetli tarifler bulunur. Hazır kek ile bir yaş pasta yapabilirsiniz. Bu oldukça basittir ve bunun için gerekenler sadece krem şanti, süt ve arzuya göre değişebilecek meyve seçenekleridir. Hazır keklerden arzunuza göre bir yaş pasta yapabilirsiniz. Hazır keklerden çay saati için leziz çikolatalı topçuklar yapabilirsiniz. Çikolatalı toplar lokmalık ve kolay bir şekilde tüketilmesinin yanında oldukça leziz bir ikramlık olarak da karşımıza çıkar. Hazır keklerle kolay bir şekilde tiramisu yapmak da mümkün. Oldukça kısa bir süre içerisinde misafirleriniz damaklarını şenlendirecek tiramisuyu yapabilirsiniz. Bisküviler ile yapılan en bilinen tarif ise bisküvili mozaik pastalardır. Kolay bir şekilde bisküvileri kırarak yapabilirsiniz. Çikolatalı bisküvi pastası ise yine en kolay ve en çok tercih edilen tariflerden bir tanesidir. Kakaolu kek ile yapılabilecek en leziz tariflerden bir tanesi de supangledir. Supangleler kesinlikle en lezzetli ve hafif sütlü tatlılardan bir tanesi olabilir. Evinizde kısa bir süre içerisinde basit bir şekilde enfes supangleler yapabilirsiniz.

Bisküvi ve Kek Fiyatları

Bisküvi fiyatları piyasadaki bisküvi ve atıştırmalık markalarına, çeşitlerine göre değişiklik gösterebilir. Bisküvi markalarının oldukça farklı çeşit ve boyutta atıştırmalıkları bulunur. Boyut ve ambalaj şekli de bisküvi fiyatlarını etkileyen etmenler arasındadır. Siz de kendi bütçenize uygun bir fiyatta favori bisküvi ve kekinizi bulabilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz. Çoklu paketler tekli satın almalara göre çok daha uyguna gelebilir. Sayfamızdan kolaylıkla fiyat karşılaştırması yapabilir ve evinize favori atıştırmalıklarınızı depolayabilirsiniz. Bisküvi ve kek ile birbirinden farklı tarifler oluşturabilir, misafirlerinize en leziz tatlıları ikram edebilirsiniz. Sayfamızı ziyaret ederek ürünlere göz atabilir, arama kısmındaki filtreleri kullanarak aradığınız ürün ve ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ürünler altında diğer kullanıcılar tarafından yapılan yorumlara göz atabilir ve satın almak istediğiniz ürünler hakkında fikir edinebilirsiniz. Siz de ürünlerin altına oldukça basit bir şekilde yorum bırakabilirsiniz.