track source

Barbie Çocuk Çalışma Masası

Barbie Çocuk Çalışma Masası Fiyatları

3 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  

Barbie Çocuk Çalışma Masası

Barbie Çocuk Çalışma Masası fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Barbie Çocuk Çalışma Masası ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Barbie Çocuk Çalışma Masası Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Barbie Çocuk Çalışma Masası incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Swims Kadın Botları
 • Benjamin Uydu Alıcısı Aksesuarları
 • Lumberjack Babetler
 • Diego Dalla Palma Eyeliner
 • Aksu Vital Kolonya & Gülsuyu
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Barbie Çocuk Çalışma Masası fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Barbie

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Barbie Çocuk Çalışma Masası Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Barbie Çocuk Çalışma Masası Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  21 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3 Barbie Çocuk Çalışma Masası modeli içerisinde en ucuz Barbie Çocuk Çalışma Masası fiyatı 72.94 TL iken, en yüksek Barbie Çocuk Çalışma Masası fiyatı 161.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Barbie Çocuk Çalışma Masası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 21 Ekim 2021 tarihinde ortalama Barbie Çocuk Çalışma Masası fiyatı ise 121.48 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Barbie Çocuk Çalışma Masası Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Barbie Çocuk Çalışma Masası modelleri arasında en çok indirim bulunan 3 Barbie Çocuk Çalışma Masası modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Barbie Çocuk Çalışma Masası

  Tüm günün yorgunluğunu üzerinde biriktiren ve nihayet evine dönen çocuklarınızı kısa bir molanın ardından ikinci bir deneyim bekler. Bir dizi ödevin sorumluluğu, ders tekrarları, sınavlara hazırlık maratonu ve haliyle çalışma masasında geçirmesi gereken uzunca bir süreçtir. Okul öncesi çağlarında öğrenmeye olan merakı başlayan yumurcakların masabaşı aktivitelerine olan meyilli ise öğrencilerin gayretini aratmaz. Haliyle gerek fizyolojik gelişimleri gerekse yaşayacakları konfor ve motive açısından ideal bir masaya sahip olmaları gerekir. Bu nedenle çocuk çalışma masalarına olan gereksinim giderek daha fazla önem kazanır. Çoğu ebeveyn açısından biçim olarak farklı fakat nihayetinde bir masa olarak görülse de; çocuk çalışma masalarının aslında herhangi bir masa olmadığını belirtmek gerekir. Birçok detayla standart masalardan ayrışarak avantaj sunan işlevsel eşyalara dönüşen çalışma masalarını diğer masalardan ayıran bir dizi farklılık bulunur. Neticesinde çocuğunuz için sağlayacağı pek çok avantajı da beraberinde getirir. Tabii bunun için her açıdan ideal olabilecek özelliklere gerçekten sahip olan bir çalışma masası seçmeniz gerekir. Bunun için çocuklarınızın bedensel ve ruhsal gelişimi ile uyumlu Barbie çocuk çalışma masası modellerine göz atabilirsiniz.

  Barbie Çocuk Çalışma Masası Modelleri ve Özellikleri

  Lisanslı ve orjinal olarak üretilen Barbie çocuk çalışma masası, 1962 yılında kurulan ve faaliyetlerinde yerli sermaye ile devam eden Dede Oyuncak tarafından üretilir. Fentoys markası adı altında üretilen tüm masa çeşitleri, dünyanın en iyi sertifika kurumları olan İntertek, TÜV ve LGA tarafından yapılan kalite ve sağlık testlerinden geçtikten sonra satışa sunulur. İleri teknoloji ürünleri olan Barbie çocuk çalışma masasını değerli kılan niteliklerinin başında birinci sınıf kalitede, hafif ve sağlam plastikten imal edilen yapısı gelir. Dayanıklı gövdesi ve kaliteli ayak sistemiyle uzun ömürlü kullanım sağlarken ergonomik tasarımı sayesinde eşsiz bir konfor sunar. Fakat en özel hünerlerini tabii ki sevgili kızlarınız için sergiler. Kolaylıkla montaj edilebilen, sökülüp katlanabilen, kolay taşınan, yer kaplamayan yapısıyla konfor sunar. Böylelikle kız çocuklarınız Barbie çocuk çalışma masası kullanımı ile eşsiz bir özgürlük, konforu, motive ve başarının sahibi olabilir. Ders çalıştığı ortamı özgürce belirleyebilir, dilediği zaman yanınızda vakit geçirebilir, masasının tüm sorumluluğunu üstlenebilir ve zorlanmadan taşıyabilir. Okul öncesi ve okul çağındaki kız çocuklarınızın masabaşı aktiviteleri ve ders çalışma konularında istekli davranabilmesi adına özenle tasarlanan Barbie çocuk çalışma masası, motiveye olan etkileri kanıtlanmış çalışma masaları arasında yer alır. En sevdiği bebekleri arasında yer alan Barbie’den ayrılmak zorunda kalmayan biricik kızlarınız, Barbie çalışma masasının eşsiz çekiciliğine karşı koyamaz ve soluğu masasının başında alır. Üstelik zengin seçim yelpazesiyle beğeni kazanan Barbie çocuk çalışma masası çeşitleri arasından kızınızın severek kullanacağı ve rahat edeceği tasarım alternatifine erişmek mümkün olur. Birbirinden farklı tasarım, renk, ebat ve biçimlerle sunulan modeller arasında masa ve sandalyenin tek parça olarak kullanılabileceği modeller ve ayrı ayrı kullanılabileceği model seçenekleri yer alır. Kalemlik, ayak basamağı gibi detayların dahil edildiği modeller ise daha fazla avantaj sunan işlevsel yapısıyla öne çıkar. Farklı yaş gruplarına hitap eden alternatifler arasında çocuğunuzun beden yapısı ve boy ölçüleri ile uyumlu olacak ideal seçeneğe erişebilmek mümkün olur. Kızlarınızın beden sağlığına olan katkıları kadar odaklanmalarına yardımcı olan ideal orantısı ile de beğeni kazanan Barbie masalar arasından kızınızı mutlu edecek seçeneğe erişmek size kalır.

  Barbie Çocuk Çalışma Masası Fiyatları

  Dayanıklılığı ve kendini kızınıza sevdiren özellikleri ile büyük bir arayıştan kurtulmanızı sağlayan Barbie çocuk çalışma masası, tek bir masa alımı ile kızınızın yıllarca mutlu olabilmesine olanak tanır. Böylelikle uzun vadede ekonomik avantaj sağlar. Bir diğer beğeniyi alımlarınız sırasında karşınıza çıkan cazip fiyatlarıyla kazanan Barbie çocuk çalışma masası modelleri, birbirinden farklı fiyat değerleri sergiler. Modeller arasında değişen fiyat değerleri üzerine etki eden başlıca unsurları masa ve sandalye boyutları ile tasarım detayları oluşturur. Kalemlik, ayak basamağı gibi ilave avantajlar sunan modeller, yaş aralığı açısından ikamesi olan diğer modellerden daha yüksek fiyatlı olabilir. Aynı yaş aralığına hitap eden modeller arasında değişen ebatlar, fiyatların da değişmesine yol açabilir. Satış noktaları tarafından belirlenen fiyat değerleri ise Barbie çocuk çalışma masası fiyatları ile ilgili son fiyat bilgilerini içerir ve satış noktaları arasında farklılık gösterir. Sizse pratik fiyat araştırma sitesi cimri.com’u ziyaret ederek satış noktaları tarafından sunulan son fiyat değerlerini tek bir sayfada görebilirsiniz. Böylelikle seçtiğiniz Barbie çocuk çalışma masası modeline en yüksek kar oranıyla sahip olabilirsiniz.

  Barbie Çocuk Çalışma Masası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Kızlarınızın okul haricinde en çok vakit geçirdikleri alanı şüphesiz çalışma masaları oluşturur. Aynı şekilde okul öncesi çağlarını yaşayan kızlarınız da 3 yaşından itibaren başlayan resim çizme ve eğlence aktiviteleri için vaktini geçireceği ideal bir masaya ihtiyaç duyar. Bu nedenle Barbie çocuk çalışma masası seçenekleri arasından yapacağınız tercihlerde öncelikli olarak çocuklarınızın yararına olacak detayları göz önünde bulundurmanız gerekir. Barbie çocuk çalışma masası özellikleri ile çocuğunuzun yaş aralığı, boyu, kilosu ve hatta gelişim hızının uyum sağlaması yararlı olur. Misal 5 yaşında bir çocuğunuz varsa, hızlı gelişim gösteriyorsa ve bağımsızlığına düşkün ise; 3 ila 5 yaş arası çocuklar için üretilen ve birleşik masa-sandalye biçiminde tasarlanan modellerle yaşayacağı deneyim tek bir seferden ibaret kalabilir. Bunun yerine 5 yaş üzeri çocuklar için üretilen ve birbirinden bağımsız masa-sandalye parçalarından oluşan bir model tercih ederek yaşayacağınız verimi arttırabilirsiniz. Aynı şekilde tasarım seçenekleri arasından yapacağınız seçimi çocuğunuzun en çok sevdiği Barbie bebek karakterlerini göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. Spor giyinen Barbie veya prenses kostümlü Barbie seçenekleri arasından yapacağınız ideal seçimle biricik kızınızın motivesine kusursuz bir katkı sunabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery