Sevil Triko Ana Kucağı Kılıfı

En Ucuz Sevil Triko Ana Kucağı Kılıfı Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Sevil Triko
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Baby Jam, Ubeybi, Moms Cotton ve Sevi Bebe markalı ana kucağı kılıflarını, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Ana kucağı kılıfı nasıl dikilir?

Ana kucağında hastane çıkışı eve gelen yeni doğanların tenine bebek-çocuk tekstil ürünlerinde olduğu gibi pamuklu ürünler değsin diye renk renk keyifli desenlerden yumuşacık kumaşlar tercih edilerek çok şık kılıflar dikilebilir. Kumaşları seçerken pamuklu ve bebekler için kalite standartlarına dikkat edilir. Bebek yuvası, bebeğin ilk aylarında kullanılabilecek minik bir yataktır aslında. Bu yatağı dikmek için 85x120cm boyutlarında iki kumaş parçası, 4 metre koton biye büzmek için kordon, dolgu için boncuk elyaf gerekir. Eni 85cm, boyu 120cm olacak şekilde kumaşları yüz yüze bakacak biçimde yerleştiriyoruz. Alt taraftaki kolun boyu ve eni 19 cm olacak. Köşelere kavis vererek kumaşın tersi üste bakacak şekilde ayarlanıp etrafını dikiyoruz. Ters çevirebilmek için alt kısmını boş bırakıyoruz. Bu noktadan kumaşın üst kısmını çeviriyoruz. Dikişi ortalayarak dikiyoruz. Biyeleri alt uçlarının yarısına kadar dikip bırakıyoruz. İçine doldurmadan önce kenarlarından 17,5cm bırakarak yatak kısmını dikişle belirleyip önce yatağın etrafındaki boru kısmını elyafla doldurup uçlarını dikip sonrasında yatak kısmını doldurup dikişle kapatıyoruz. Biyenin içinden kordonu geçirip büzünce bebek yuvamız bitmiş oluyor. Bu şekilde tamamen kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi piyasadan mevcut ana kucaklarına tam uyumlu birbirinden güzel kılıflar bulabilirsiniz.

Ana kucağı kılıfı nereden alınır?

Bunları alırken en önemli noktalardan biri de kesinlikle kumaşların pamuklu ve yumuşak olmalıdır. Aynı zamanda terletmeyen özelliğe sahip olmalıdır. Bebeğimize rahat ve temiz bir ortam sağlamalıdır. Tüm ana kucaklarıyla uyumlu olmalı, kolayca sökülüp takılabilmelidir. Aynı zamanda kumaşların defalarca yıkanmaya dayanıklı olması gerekir. Sıcak havalarda ve uzun süreli seyahatlerde yazlık kılıfları tercih ederek çocuğunuzun terlemesini önleyebilirsiniz. %100 koton, yumuşak havlu dokulu kumaş ile terlemeyi minimuma indirebilirsiniz. Çamaşır makinasında, otuz derecede defalarca yıkayabilirsiniz. Zira bebekler büyüdükçe ellerine verdiğiniz gıdaları bulundukları ortamla paylaşmaktan büyük zevk alacaklardır. Annelerin işlerini kolaylaştıran bu tip ürünlerin tasarımına çok özen gösterilmelidir.