track source

Yüzey Temizleyici

Yüzey Temizleyici Fiyatları

749 Ürün gösteriliyor.
Çoklu Paket
Yüzey Temizleyici fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Soslar Fiyatları
 • Kahvaltılık Gevrek Fiyatları
 • Hindi Fiyatları
 • Akvaryum Ph Yükseltici Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  Yüzey Temizleyici Hangi Alanlarda Kullanılır?

  Yüzey Temizleyici Neden Kullanılır?

  En Çok Tercih Edilen Yüzey Temizleyiciler Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi

  Yüzey Temizleyiciler

  İster mutfağınızın ister ofisiniz ister dış mekanlar olsun bir yere girdiğinizde ilginizi ilk çeken şey etrafın temizliğidir. Temizlik insan ruhuna huzur katar. Çiçek kokulu, parıldayan bir mutfağın ve lekeler içinde kaybolan bir mutfağın size hissettirdikleri arasında dağlar kadar fark var! Bir yerin yüzeyi ne kadar temizse, ortamın temizliği de o kadar göz önüne çıkar. Her ne kadar dip bucak temizlik yapmak gözünüze zor gözükse de yüzey temizleyici çeşitleri ile harcanılan efor ve vakit yarıya indirilebilir. Sadece ocak, fırın gibi mutfak ekipmanları değil; ahşap yüzeyler, fayanslar, duvarlar ve birçok alan yüzey temizleyici ile tertemiz olabilir.

  Yüzey Temizleyici Çeşitleri

  Yüzey temizleyici özellikleri ve kullanım alanlarına göre doğru ürünü seçmek önemlidir. Örneğin fayans, mermer, seramik gibi yüzeylerde yağ, kir ve su lekeleri daha yoğun olduğu için bu lekeleri çıkartıp parlaklık sağlayacak bir ürün kullanılmalıdır. Ahşap yüzeyleri, normal yüzeylerden ayrı tutmalı ve ona uygun bir temizleyici kullanılmalıdır. Özellikle tuvalet, banyo gibi mekanlarda yüzey temizleyici sprey kullanmak işinizi on katına kadar kolaylaştırabilir. Yüzey temizleyicileri mekanları mis gibi kokularla sarmasının yanında küf ve rutubet oluşmasını da önler. Yüzey temizleyici markaları kullanıcılara hassaslık vaad eder. Bu yüzden birçok marka çocukların temas edebileceği yüzeyleri temizlemek için içerisinde hiçbir zararlı madde barındırmayan ürünler üretir. Özel formülü ile yüzeylere zarar vermez, ekstra olarak cila etkisi yaratır. Sadece izleri temizlemekle kalmaz uzun süre parlaklık etkisi gösterir ve tozlanmayı geciktirir. Konsantre formülleri sayesinde birçok ürün uzun süre ihtiyaçları karşılar. 5 kg yüzey temizleyici beklediğinizden çok daha uzun bir süre kullanım sağlar. Ulaşılması zor alanlara ulaşabilmek için buharlı yüzey temizleyicileri de mevcuttur. Görsel temizliğin yanında bir de mikrobik boyutta derinlemesine temizlik sağlar. Birçok bakteri ve mikrobu yok eder. Birçok ürün sadece eşyalarınızı değil, evdeki hayvan dostlarınızı ve doğayı da koruyor. Doğadaki temizliğin de devam edebilmesi için atık bırakmayan ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanmanız tavsiye edilir.

  Yüzey Temizleyici Fiyatları

  Her bütçeye uygun yüzey temizleyici bulunabilir. Eğer tasarruf etmek istiyorsanız alacağınız yüzey temizleyici 30 kg’lık paketlerden olmalı. Özellikle kafe, restoran gibi sık sık temizliğin yapıldığı geniş alanlarda size ultra temizlik sunar. Size sunduğu özelliklere göre yüzey temizleyici fiyatları değişebilir. Örneğin bebeklerin veya hassas tene sahip olan insanların yaşadığı alanların temizliği için farklı ürünler satılmaktadır. Sağlığınızı olumsuz yönden etkilememesi için alınan ürünün içinde paraben, boya, SLS veya sentetik koku gibi katkı malzemeleri içermemesi; bunların yerine zeytinyağı, hindistan cevizi yağı gibi doğal malzemelerin kullanılması önemlidir.Tost makinesinden tutun da lavabolara kadar her yerde kusursuz temizlik sağlayan ürünler sayesinde uzun süre ovalama yapmayı geride bırakabilirsiniz.

  Yüzey Temizleyici Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Temizleyici malzeme satın alırken ne aldığınıza dikkat etmeniz çok önemlidir. Nerede üretildiği bilinmeyen, adını duymadığınız markalardan uzak durmalısınız. Aksi takdirde ciddi sağlık sorunları ile baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Aldığınız ürünün uygun bir ambalajı olmasına önem gösterin; ambalajlar akıtmayacak, çocuk kilidi olan güvenli, kullanım açısından kolaylık sağlayacak kapaklara sahip ürünler tercih edilmelidir. Temizleyicisi maddenin kokusu keskin olmamalıdır. Raf ömrü tükenmiş bir ürün asla kullanılmamalıdır. Yüzey temizleyicisi satın alırken ana kimyasal maddeler hakkında ufak bir araştırma yapın. Bazı maddeler masum gözükselerde kanserojen içerebilir. İnternetteki kullanıcı yorumlarını okuyarak temizleyicinin vaad ettiklerini karşılayıp karşılamadığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Düşük puanlı ürünlerden uzak durun.

  track source
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play