Diğer Yüz Koruyucu & Maske

Diğer Yüz Koruyucu & Maske Fiyatları

51 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Diğer Yüz Koruyucu & Maske fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yüz Koruyucu & Maske kategorisinde en ucuz Diğer Yüz Koruyucu & Maske arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Diğer Yüz Koruyucu & Maske içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Diğer Yüz Koruyucu & Maske fiyatlarını incele!
Marka
Diğer
Cimri'nin Seçimi
3M 8812 FFP1 Toz Maskesi
3M 8812 FFP1 Toz Maskesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yüz Koruyucu Maske

Hayat koşulları nedeniyle kalabalık ortamlarda kalabilir ve uzun süre vakit geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu ortamlardayken bakteri ve virüsten korunmak için bazı yöntemler deneyebilirsiniz. Bunların en başında gelen yüz koruyucu maskeler, sahip olduğu antibakteriyel özellikler sayesinde sizi en iyi şekilde korur. Birbirinden farklı kumaşlardan üretilen maskelerin taşıdığı özelliklerde değişim gösterir. Yüz koruyucu maskeler arasından seçim yaparken bu özelliklere dikkat etmek önem taşır. Koruyucu özelliği yüksek olan maskeleri, toz oranı yüksek olan alanlarda da tercih edebilirsiniz. Toz parçacıklarının maskeden geçmesi engellenerek size zarar verme riski ortadan kaldırılır. Bez maske, şeffaf siperlik ve telli maskeler ürün çeşitlerinden sadece birkaçıdır. Kullanıcılar için satışa sunulan maskeler genellikle paket halinde satılır. Bu sayede ürünleri, toplu olarak alabilir ve uzun vadede kullanabilirsiniz. Yüz koruyucu maske 50 adet ve 100 adet olacak şekilde paketlenir. Maske üretimi yapan pek çok marka bulunur. Her birinin üretim yöntemi ve ürüne eklediği özellik farklı olur. İyi bir araştırma yaparak hangi markanın maskesini almak istediğinize karar verebilirsiniz. 

Yüz Koruyucu Maske Çeşitleri

Yüz koruyucu bez maske çeşitleri farklı yüz çehrelerine uygun olarak ve elastik kumaşlardan üretilir. Standart bedene sahip maskeler, rahat kullanımı ile ön plana çıkar. Bazı markaların ürettiği maskeler, antibakteriyel özelliğe sahiptir. Ürünlerin bu özelliği sayesinde kendinizi virüs ve bakterilerden koruyabilirsiniz. Burun ve ağız kısmını tamamen kapsayacak şekilde tasarlanır. Ağıza yapışmadığından dolayı kullanım sırasında sorun yaşamazsınız. Bu maskeler, özel nefes alanı sayesinde ön plana çıkar. Bez maskeler, genellikle yıkanabilir özellikte üretilir. Yüz koruyucu maske yıkanabilir özelliğe sahip olduğundan dolayı kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilir. Bu ürünleri çamaşır makinesinde yıkayarak hijyen konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bazı markaların ürettiği maskeler, belli bir yıkama oranına kadar antibakteriyel özelliklerini kaybetmez. Aynı zamanda hızlı kuruma özelliğine de sahiptir. Böylece yıkadıktan kısa bir süre sonra ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Yüz koruyucu maske şeffaf ürünler, aynı zamanda siperlik olarak bilinir. Alın kısmında bulunan tutucu sayesinde başınıza sabitleyebileceğiniz ürün, tüm yüzün korunmasını sağlar. Şeffaf maske, çene kısmına kadar uzanarak sizi virüslere ve bakterilere karşı tam anlamıyla korur. Tutma bölümünü kendi baş ölçülerinize göre ayarlayabilirsiniz. Siperlik, tutma bölümündeki aparatı sayesinde aşağı ve yukarı hareket ettirebilir. Böylece hava almak istediğiniz zaman siperliği yukarı doğru kaldırabilirsiniz. Yüz koruyucu cerrahi maske ise genellikle sağlık kurumlarında tercih edilir. Hastaneler, sağlık ocakları ya da özel klinikler hastaların en çok uğradıkları noktalardır. Hastalar ile doktorların bazı durumlarda yakın temasta bulunması gerekir. Bu noktada cerrahi maskeler kullanılarak, bakterilerden tam anlamıyla korunulabilir. Maskeler, tek kullanımlık olacak şekilde üretildiğinden dolayı genellikle paket halinde satılır. Tek kullanımlık maskeler, kullan-at özelliği ile hijyeni her zaman en üst seviyede tutar. Maske kullanırken en önemli detay rahat nefes alabilmek olur. Bazı durumlarda maskeleri uzun vakitler boyunca kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu noktada yüz koruyucu maske telli çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Maskeye entegre edilen tel sayesinde ürünü burun kısmınıza göre ayarlayabilirsiniz. Yüz koruyucu maske çeşitleri arasından ihtiyacınıza ve kullanım şekline en uygun olanı seçerek bakterilerden ve virüslerden korunabilirsiniz. 

Yüz Koruyucu Maske Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yüz koruyucu maskeleri birkaç saat boyunca kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle maske seçimini yaparken çok dikkatli davranmalısınız. Seçim yaparken öncelikle almak istediğiniz maske çeşidine karar vermelisiniz. Tek kullanımlık maskeler ile yıkanabilir özelliğine sahip maskeler arasında seçim yapmalısınız. Kullan-at maskeler herhangi bir virüs ya da bakteri ile tekrar temas etmenizi engeller. Kullandıktan sonra çöpe atarak yenisini takabilirsiniz. Yıkanabilir özelliğe sahip olan maskeleri seçerken ise antibakteriyel özelliğini kaç yıkamaya kadar koruduğunu araştırmalısınız. Yüz korumalı maske çeşitlerinden biri olan siperlikleri de alırken çok dikkatli seçim yapmalısınız. Zaman zaman nefes almaya ihtiyaç duyabileceğiniz için siperliğin yukarı doğru hareket edebilir özelliğe sahip olması gerekir. Bu nedenle siperliğinizi alırken bu özelliğe dikkat etmelisiniz. Bez maske satın alacaksanız renklerini ya da desenlerini kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Yüz koruyucu maske siyah renkli modeller çok tercih edilse bile cıvıl cıvıl renkleri de tercih edebilirsiniz. Tüm bu detaylara dikkat ederek sizin için en doğru maskeyi bulabilirsiniz. 

Yüz Koruyucu Maske Fiyatları

Her markanın ürettiği maske modelleri ve taşıdığı özellikler birbirinden farklı olur. Bu nedenle yüz koruyucu maske fiyatları belirlenirken farklı özelliklere dikkat edilir. Maskelerin tek kullanımlık ya da bez olması fiyat farkının en büyük etkenidir. Tek kullanımlık maskeler daha uygun bir fiyata sahip iken bez maskeler biraz daha yüksek fiyattan satışa sunulur. Bunun nedeni ise ürünün uzun süreler boyunca kullanılabilmesidir. Tek kullanımlık maskelerin telli olması da fiyat farkına neden olur. Tel, maskenin burnunuza tam oturmasına yardımcı olduğundan dolayı fiyatları değişir. Yıkanabilir özelliğe sahip maskelerde de fark görebilirsiniz. Bunların yanı sıra ürünlerin renkleri ve desenleri de fiyatların belirlenmesinde etkili olur. Cerrahi maskeler, hastane ortamında kullanılacağından dolayı daha farklı şekilde üretilir. Bu nedenle fiyatları klasik maskelerden farklıdır. Kendinizi toza, virüse ya da bakteriye karşı korumak amacıyla alacağınız maskeleri seçerken bütçenize uygun olmasını isteyebilirsiniz. Bu noktada cimri.com sayfası üzerinden yüz koruyucu maske 100 adet veya diğer maske çeşitlerinin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery