track source
track source
track source

Yiğit Akü

Yiğit Akü Fiyatları

222 Ürün gösteriliyor.
Yiğit Akü fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Yiğit Akü fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 222 adet Yiğit Akü ürünü bulduk. Yiğit Akü kategorisinde en favori Kaynak Makineleri, Akü ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Yiğit Akü mağaza fiyatları ve Yiğit Akü ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi
Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge
Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yiğit Akü

Yiğit Akü hızla büyüyen sektörün içinde, en önde gelen yatırımcılarından biri olarak 1976 yılında Ankara'da kurulur. Yiğit Akü günümüzde 40.000 m2 alanda kurulmuş bir üretim üssü olan fabrikasında ileri teknolojiyi benimseyerek yıllık 7.000.000 akü üretim kapasitesine sahiptir. 40 yılı aşkın bir süredir her geçen gün daha iyi mühendislik çözümleri üretmeyi hedefler. Kalite, güvenilirlik ve yenilikçilik ve değer üreten çizgide faaliyetlerini sürdürür. Üretim aşamalarını kontrol eder, aynı zamanda tasarım ve geliştirme yapar. Yiğit Akü, farklı amaçlar için kullanılabilecek farklı akü ve batarya çözümleri sunar. Yiğit Akü, ülkemizdeki ve dünyanın birçok ülkesindeki savunma sanayi dahil olmak üzere, farklı sektörler için ve en prestijli otomotiv firmaları ve farklı endüstrilere akü tedarik eder. Yiğit Akü çeşitleri, farklı kullanım amaçları için uygundur Etkili fonksiyonlara sahiptir ve kolay bir kullanım sunar. Yiğit Akü, kullanıcı odaklı olarak ürünlerini tasarlar ve farklı modeller ile geniş bir kitleye hitap eder. Ürünler, sağladığı yenilikçi fayda ile yoğun efor kaybını önler. Yiğit Akü, ayrıca zaman tasarrufu da sağlayan yenilikçi çözümler geliştirir. 

Yiğit Akü Modelleri ve Özellikleri

Yiğit Akü yıllar boyunca geliştirmiş olduğu birçok ürüne sahiptir. Bu ürünlerde çeşitlendirme çok olduğu için farklı kullanıcılar için farklı çözümler vardır. Bu çözümler farklı segmentlerde farklı karşılık bulur. Yiğit Akü, en üst düzey segmentten orta segmente kadar birçok alan için üretim yapar. Ayrıca bu segment farkları arasında özellikler de değişkendir. Bu değişkenlik ayrıca kullanım alanına göre de farklılık gösterir. Bu kullanım alanlarından en önde geleni otomobillerdir. Otomobiller için üretilen akü modelleri de kendi içinde ayrılır. Bunlarda en iyi örnek start-stop için üretilen akülerdir. Bu akü aracın enerji tüketimini azaltır ve aküyü daha uzun kullanmanızı sağlar. Şehir içi araç kullanımında dur kalk çok yapıldığı için, faydalı bir sistem olarak görülür. Yiğit Akü start stop modellerinde farklı seçenekler sunar. Farklı birçok araç modeli için uygundur. Sadece otomobil değil, farklı araçlar için de aküler bulunur. Bu akülü araçlardan biri de motorsiklettir. Motosiklette kaliteli bir akü kullanmak uzun süreli kullanım için hayati bir önem taşır. Farklı amper aralığında birçok Yiğit Akü motosiklet aküsü bulunur. Motosiklet ve otomobil harici akünün daha farklı kullanım alanları da bulunur. Bunlardan bir tanesi de akülü engelli araçlarıdır. Bu araçlar sadece akü ile çalıştığı için, akünün kalitesi ve kullanışlılığı büyük önem taşır. Yiğit Akü 72 amperli modellerde farklı alanlar için kullanım sağlanır. Otomobiller için kullanılan bu model hem start stop hemde klasik kullanım için uygundur. 60 amper Yiğit Akü, uzun süre verimli bir kullanım sunar. Bu ürün genellikle otomobillerde kullanılır. Yiğit Akü 75 amper, otomobillerin yanı sıra farklı araçlar için de kullanılabilir. Yiğit Akü 105 amper, hızlı şarj olma özelliği ve uzun süre kullanım imkanı sunar. Yiğit jel akü, farklı kullanım alanları oran bir üründür. Temel olarak en çok kullanım alanlarından biri akülü bisiklettir. Akülü bisikletlerde etkili bir sürüş sağlar. Akülü bisikletlerin yanında elektrikli çitlere için özel olarak üretilen jel aküler de bulunur. Yiğit Akü 12v 60ah, en son geliştirilen ürünlerden biridir ve en yüksek performans sağlayan modellerdendir. 

Yiğit Akü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yiğit Akü seçerken birçok özellik göz önüne alınması gerekir. Öncelikle kaç amperlik bir akü satın almak istediğinize karar verebilirsiniz. Böylece seçenekleri daraltmış olursunuz. Ayrıca hangi tür araç için akü aldığınız da önemlidir. Aküler, sadece araçlar için de kullanılmadığı için farklı amaçlara özel modeller de bulunur. Örneğin; elektrikli çitler için özel olarak geliştirilmiş akü modelleri de bulunur. Bu akülerden bazıları jel aküdür. Jel akünün faydası yüksek sıcaklığa karşı dayanıklı olmasıdır. Ayrıca jel akü, denizcilik, rüzgar enerjisi, güneş enerjisi gibi yenilenebilir enerji kaynakları ve çeşitli alanlarda yaygın bir biçimde kullanılır. Yiğit Akü çeşitleri, farklı amaçlar için kullanılmak üzere farklı modeller sunar. Böylece akünün hemen hemen her kullanım alanı için verimli çözümler üretilmiş olunur. Yiğit Akü, yıllardır bağlı olduğu gelişim geleneği ile ürünlerini geliştirmeye devam eder.

Yiğit Akü Fiyatları

Yiğit Akü, farklı amaçlar için farklı akü çeşitleri üretir. Bu çeşitlilik çok olduğu için kullanım alanına göre fiyatlar değişiklik gösterir. Öncelikle Yiğit Akü fiyatları, akünün kaç amperli olduğuna göre değişir. Akülerin kullanım amacına ve içerdiği özelliklere göre değişir. Yiğit Akü, bu ihtiyaçları karşılamak için, farklı kullanıcılar için, farklı çözümler üretir. Her farklı çözüm için en üst düzey performans hedeflenerek üretim ve geliştirme gerçekleşir.. Her segment için en iyi ürünleri üretmek en önemli amaçtır. Akü seçerken öncelikle amaç doğru ürünü, ihtiyaçları karşılayacak şekilde bulmaktır. Yiğit Akü, tüm bu ihtiyaçları karşılamak için Ar & Ge çalışmaları yürütür. En doğru karar fiyattan bağımsız olarak hangi aküye ihtiyacınız olduğudur. Bu ihtiyaçlar kullanıcıdan kullanıcıya değişir. İhtiyacınız olan aküyü tespit etmek için veya aradığınız Yiğit Aküyü bulmak için siz de Cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünler arasında karşılaştırma yapabilir, kendi ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun Yiğit Akü modelini seçebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery