Marka
Bera
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
 • Yataklar, günlük hayatımızın büyük bir bölümünü sabit olarak geçirdiğimiz, evimizdeki en önemli eşyalardan biridir. Yaşam kalitenizin, uyku kaliteniz ile paralel olduğunu düşünürsek öncelikle uyku kalitenizi arttırmalısınız. Günün stresini ve yorgunluğunu attığınız bir yatak, yaşam kalitenizi de iki katına çıkaracaktır. Odanızın en önemli eşyası olan yataklarınızı aynı zamanda dekorasyonun bütünlüğünü korumak için en güzel ve en şık örtüleri de hak edecektir. Bu noktada seçeceğiniz yatak örtüsü ile yataklarınızı siz de baş tacı haline dönüştürebilirsiniz. En ucuz yatakları ve tekstil ürünlerini, yatak odası tekstili kategorisinde Cimri'de bulabilirsiniz!

 • İhtiyacınız Olan Yatağı Nasıl Belirlemelisiniz?

  Visco, lateks ya da yaylı yataklardan hangisini tercih edeceğiniz ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Farklı yaşam tarzları, farklı boyutlar, zevkler ve ihtiyaçlar bu noktada seçimlerinizi kolaylaştıracaktır.

  Visco yataklar konfor açısından lateks ile birbirine her ne kadar benzeseler de ciddi farklılıkları vardır. Bu yataklarda, vücudunuzu sarmasını ve yattığınız zaman gömülme hissini daha fazla hissedersiniz. Yattığınız zaman yavaş bir şekilde vücudunuzun şeklini alırken daha sonrasında eski haline geri döner. Visco yatak seçiminde ise kilonuza uygun yoğunlukta bir yatağı tercih etmeniz gerekmektedir.

  Lateks yataklar ise tamamen doğal bitkilerin sütünden elde edilerek yapılmaktadır. Visco yatak gibi vücut boşluklarınızı aynı şekilde doldursa da lateks yataklar vücudunuzu tamamen sarmaz. Yaylı yataklara benzer yapısı nedeni ile hemen eski haline döner ve uzun süreli kullanıma daha uygundur. Bu tip yataklarda ise kilo problemi önemli değildir, her kilodaki insanın rahatlıkla kullanabileceği bir yapıdadır.

 • Yaş Grubuna Göre Yatak Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

  Yetişkin bireyler, yumuşak yaylı yatakları tercih edebilirler. Bunun nedeni omurga gelişiminin tamamlanmış olmasıdır. Ancak bebeklerde bu durum değişmektedir. Bebeklerin kemik gelişimi tamamlanmadığından, sert ve düz yatakların tercih edilmesi gerekmektedir. Çocuklarda ise normal sert yaylı yatakların kullanımı yine omurga gelişimi için en uygun seçenek olacaktır.

 • Yatak Fiyatları Nelerdir?

  Seçeceğiniz yatakların omurga sağlığınızı koruması açısından en doğru tercihi yapmanız gerekmektedir. Hem bütçenize hem de rahatınıza uygun yatak boyutları ve tiplerine göre WellMatt, Minar, Bera, Nav Decoration gibi birbirinden farklı markalarda, en ucuz yatakları, en uygun fiyat politikası ile size Cimri.com’da sunuyoruz.