Yatak Örtüsü

En Ucuz Yatak Örtüsü Fiyatları

2092 ürün gösteriliyor.
Yatak Örtüsü fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yatak Örtüsü modelleri ve Yatak Örtüsü fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yatak Örtüsü kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Brillant, Merinos, Pierre Cardin, Taç, IKEA. 2092 adet Yatak Örtüsü fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Taç Disney Frozen Elsa Tek Kişilik Yatak Örtüsü
Taç Disney Frozen Elsa Tek Kişilik Yatak Örtüsü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ürün Görseli Hazırlanıyor
English Home Shaggy Yapay Kürk Gri Çift Kişilik Yatak Örtüsü Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
English Home Royal Tay Tüyü Krem Tek Kişilik Yatak Örtüsü Takımı
English Home Royal Tay Tüyü Krem Tek Kişilik Yatak Örtüsü Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Yatak Örtüsü Nedir?

Yatak odası dekorasyonlarının en önemli ürünlerinden biri yatak örtüleridir. Yatak örtüleri, yorgan ya da battaniyelerinizin kirlenmesini engelleyen ve yatağınızın daha şık görünmesini sağlayan örtülerdir. Yatak odası takımınıza ve yatağınıza göre en şık yatak örtülerini ve fiyatlarını cimri.com’da bulabilirsiniz. Pek çok markanın karşılaştırmalı fiyatlarını inceleyerek yatak odalarınıza en uygun yatak örtüsünü seçebilirsiniz.

Yatak Örtüsü Modelleri Nelerdir?

Yatak örtülerinin yüzlerce farklı modeli bulunmaktadır. Eğer sade bir yatak örtüsü isterseniz kendinden desenli ya da desensiz olan modellerden seçebilirsiniz. Bunların haricinde üzerinde çiçek veya geometrik desenler bulunan modelleri de tercih edebilirsiniz. Dilerseniz çocuklar için yatak örtüleri de tasarlanmaktadır. Bunlar genellikle çocukların sevdiği çizgi film karakterlerinin yer aldığı yatak örtüleridir. Aynı şekilde genç odaları için de pek çok yatak örtüsü bulunmaktadır. Yatak örtüleri tek başına satılabileceği gibi takım olarak satılan modeller de bulunmaktadır. Tek ya da çift kişilik yatak örtüsü takımları, içerisinde yastık kılıfı ve çarşaf da içermektedir. Eğer takım almayı tercih ederseniz yatağınız tamamen bir bütün içinde olacaktır bu nedenle genellikle tek yatak örtüsünden ziyade takımlar tercih edilmektedir.

Hangi Boyutlarda Yatak Örtüleri Vardır?

Yatak örtülerinin boyutları yataklara göre farklılık göstermektedir. Tek kişilik, çift kişilik, çocuk ya da genç yataklarının boyutları birbirinden farklı olduğu için hepsi için farklı boyutlarda yatak örtüleri bulunmaktadır. Genellikle 200x230 cm, 250x260 cm, 160x230 cm ve 120x240 cm boyutlara sahip olan yatak örtüleri üretilmektedir.

Yatak Örtüsü Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yatak örtüsü seçerken dikkat edilmesi gereken durumların başında boyutlar gelmektedir. Yatak örtüleri farklı yatak türleri için farklı boyutlarda üretilmektedir bu nedenle seçim sırasında mutlaka yatağınızın boyutlarına uygun olan yatak örtülerine bakmalısınız. Dikkat etmeniz gereken diğer durum ise kullanacağınız odadaki eşyalardır. Yatak örtüsünün renk ve desenlerinin mutlaka eşyalarla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece yatak odası ya da çocuk odası oldukça dekoratif olacaktır. Yatak örtülerinin seçiminde en önemli detaylardan biri de kolay temizlenebilir olmasıdır. Dolayısıyla yatak örtüsü seçimlerinizi yapmadan önce, nasıl yıkanacağının da düşünülmesi gerekmektedir. Yatak örtünüzü uzun süre kullanmak istiyorsanız, yıkama ya da temizleme esnasında çabuk yıpranmayacak kumaş ve modelleri tercih etmeniz size bir avantaj sağlayacaktır. Cimri.com’da her odaya uygun olabilecek yüzlerce yatak örtüsü modeli yer almaktadır. En uygun fiyatlı yatak örtülerini cimri.com’dan inceleyebilirsiniz.