Nefnef Home Yatak Örtüsü

En Ucuz Nefnef Home Yatak Örtüsü Fiyatları

12 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
 • Yatak odası tekstilinin belki de en önemli parçası olan yatak örtüleri, yataklarınıza sağladığı şık görünüm ile, yatak odanızın göz alıcı ürünlerinden biridir. Cimri’de Casandra, Cotton House, Elart, Taç ve Eponj Home gibi onlarca markanın en kaliteli ve size en uygun yatak örtüsü modellerini kolayca bulabilirsiniz.

 • Yatak Örtüsü Boyutları Nasıl Belirlenmelidir?

  Yatak örtülerinin boyutları, kullanacağınız yatağın boyutları göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Yatağın üç tarafından da belirli bir pay bırakacağınızı düşünürseniz; yatak örtülerinin boyutları genellikle 200x230 cm, 160x230 cm, 180x240 cm, 270x260 cm, 250x260 cm şeklinde olmaktadır.

 • Yatak Örtüsü Seçimlerini Nasıl Yapmalısınız?

  Yatak odalarının dekorasyonunun tamamlayıcı parçalarından olan ve odaya girildiği anda dikkat çeken detaylardan ilki yatağın üzerinde bulunan yatak örtüleridir. Yatak örtüleri seçiminde doğru renklerin ve desenlerin kullanılması, yatak odanızın dekorasyonunu daha şık gösterecek ve bütünlüğünü sağlayacaktır. Bu durumlar göz önünde bulundurularak, yatak örtüsü seçimleri aceleci bir şekilde yapılmamalı, dekorasyona uygun örtüler seçilmelidir.

  Yatak örtülerinizi seçerken, en önemli detay yatak odasının dekorasyonuna uyumudur. Sade bir yatak odasına sahipseniz yatak örtünüzün de aynı şekilde sade olması daha uygun olacaktır. Yatak örtüsünün güzel görünmesi için, örtü yatağın üzerine serildiğinde yere kadar sarkması gerekmektedir. Bu nedenle, yatak örtüsü mutlaka yatak ölçülerine uygun seçilmelidir. Yatak odanızda sade beyaz ya da bej renk ağırlıklı bir dekorasyon kullandıysanız, zıtlık yaratarak daha hareketli bir renkte yatak örtüsü seçebilir ve odanızı renklendirebilirsiniz. Yatak odanızın dekorasyonu koyu renklerde ise, tercih edeceğiniz yatak örtüsü modelinin açık renklerde olması, basık görünümün önüne geçecektir.

  Yatak örtülerinin seçiminde en önemli detaylardan biri de kolay temizlenebilir olmasıdır. Dolayısıyla yatak örtüsü seçimlerinizi yapmadan önce, nasıl yıkanacağının da düşünülmesi gerekmektedir. Yatak örtünüzü uzun süre kullanmak istiyorsanız, yıkama ya da temizleme esnasında çabuk yıpranmayacak kumaş ve modelleri tercih etmeniz size bir avantaj sağlayacaktır.

  Yatak odanızda kullanacağınız yatak örtülerinizin modeline, rengine ve doğru boyutlarına karar verdikten sonra, Cimri’de en ucuz yatak örtülerine kolayca göz atabilirsiniz. Size ve yatak odanıza en uygun yatak örtülerine yüzlerce farklı modelin içerisinden rahatça ulaşabilirsiniz.