En uygun fiyatlı 3A Mobilya, Pegai, House Line, Masifart ve Tabba marka yatak başlığı seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Yatak başlığı modelleri nelerdir?

Uykumuzu odalarımızın en önemli aksesuarı kuşkusuz yataktır ve onun da en önemli parçası başlık demek yanlış olmaz. Yaşam alanınızda bir değişiklik arayışınız varsa ve sabahları sanki yeni bir evde gibi uyanmak istiyorsanız yatağınızı yenileme planı yapabilirsiniz. İlk olarak ihtiyacınız olan yatak başlığı ölçülerini saptama basamağının yolunu tutmak akılıca olabilir. Bazanın etrafından taşan, çok yüksek, çok alçak, sandıklı, ve hatta bazanın sadece bir kısmını kaplayan modeller mevcuttur. İlk olarak genişliği sonra yüksekliği belirleyebilirsiniz. Yatak başlığı ahşap olabileceği gibi, metal, kumaş ve ayna olarak da tasarlanmış olabilir. Kral modeli ya da cibinlik ile kombine prenses modelleri olabileceği gibi, son derece modern tasarımlar da mevcuttur. Kapitoneli modeller her zaman klasik olarak popülerliğini korumaktadır. Ferforje de özellikle yazlık mekanlarda ayrı bir şıklık katmaktadır ve avizelerle de kombine edilebilmektedir. Tek ve çift kişilikler mevcuttur, istenirse çift kişilik olanlar tek kişilik bazalarla şifonyerleri de kapsayacak şekilde kullanılabilmektedir. Antika pirinç modeller de halen belirli mekanlarda kullanımını sürdürmektedir. En ucuz yatak başlığı seçenekleri için karşılaştırma yapmanız faydalı olabilir.

Yatak başlığı değiştirme işlemi nasıl yapılır?

Değişim işlemi son derece kolaydır. Kendiniz de tamamlayabilirsiniz. Taşıma yardımı alarak ürünü evinize getirdikten sonra, öncelikle yatağınızı kenara çekin ve dayamayı düşündüğünüz duvarda ölçüm yapıp, alanı işaretleyin. Ardından iki kişi iki ucundan tutup yerleştirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Bazıları kasa kısmına monte de edilebilmektedir. Bunun için de baş kısım biraz kaldırılarak, hazırlanmış olan monte yerine oturtulur ve vidalar yardımı ile sabitlenir. Ardından yatağınızı bir bütün olarak yerine çekebilirsiniz. Özellikle kumaş modellerin temizliğine bu sıralarda dikkat edilmesi gerekebilir.

Yatak başlığı fiyatları ne kadardır?

Evinizin dekorasyonuna uygun ve yatak odanızın havasını değiştirecek yatak başı seçeneklerini, cimri.com sitesinde, ev, yaşam, ofis, kırtasiye kategorisi altında yer alan,mobilya dekorasyonu tıklayarak, yatak başlığı seçeneğini görüntüleyebilir; ürünleri listeleyebilir; fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/yatak-basligi