track source
track source

Yabancı Dil Eğitim Yazılımları

Yabancı Dil Eğitim Yazılımları Fiyatları

9 Ürün gösteriliyor.
Yabancı Dil Eğitim Yazılımları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yabancı Dil Eğitim Yazılımları modelleri ve Yabancı Dil Eğitim Yazılımları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yabancı Dil Eğitim Yazılımları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Tell Me More, Bbc Active. 9 adet Yabancı Dil Eğitim Yazılımları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Tell Me More İngiliz İngilizcesi İleri + İş + İş Plus (12 Cd) Yabancı Dil Eğitim Yazılımları

Tell Me More İngiliz İngilizcesi İleri + İş + İş Plus (12 Cd) Yabancı Dil Eğitim Yazılımları

Tell Me More Almanca-Başlangıç + Orta + İleri Düzey (10 Cd Rom) Yabancı Dil Eğitim Yazılımları

Tell Me More Almanca-Başlangıç + Orta + İleri Düzey (10 Cd Rom) Yabancı Dil Eğitim Yazılımları

Tell Me More İtalyanca-Başlangıç + Orta + İleri Düzey (10 Cd Rom) Yabancı Dil Eğitim Yazılımları

Tell Me More İtalyanca-Başlangıç + Orta + İleri Düzey (10 Cd Rom) Yabancı Dil Eğitim Yazılımları

Tell Me More İspanyolca-Başlangıç + Orta + İleri Düzey (10 Cd Rom) Yabancı Dil Eğitim Yazılımları

Tell Me More İspanyolca-Başlangıç + Orta + İleri Düzey (10 Cd Rom) Yabancı Dil Eğitim Yazılımları

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yabancı Dil Eğitim Yazılımları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 Yabancı Dil Eğitim Yazılımları markası:

2021 yılı Yabancı Dil Eğitim Yazılımları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9 Yabancı Dil Eğitim Yazılımları modeli içerisinde en ucuz Yabancı Dil Eğitim Yazılımları fiyatı 50.65 TL iken, en yüksek Yabancı Dil Eğitim Yazılımları fiyatı 599.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yabancı Dil Eğitim Yazılımları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Yabancı Dil Eğitim Yazılımları fiyatı ise 419.48 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Logitech G430 Gaming Kulaklık
Logitech G430 Gaming Kulaklık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yabancı Dil Eğitim Yazılımları

Gelişen dünyada yabancı diller neredeyse tüm insanların önemli ve gözden kaçırılması pek de mümkün olmayan bir hale bürünmüştür. Artık neredeyse her sektörün ayrı düşünülemez bir parçası haline gelen yabancı diller kişiye ve ait olduğu dernek ya da kuruma büyük bir katkı sağlar. Eski zamanlarda yabancı dil öğrenmenin en iyi yolları arasında o yabancı dili mükemmel bir şekilde bilen biri ile öğrenmeye çalışmak ya da direkt olarak o yabancı dilin konuşulduğu ülkelere seyahat etmek yer almıştır. Geçmiş zamanların kaynak yetersizliği ve ulaşım kısıtlılığı da yabancı dil öğrenmeyi zorlaştıran unsurlar arasında yer alır. Son yıllarda ise gelişen teknoloji ve uçsuz bucaksız ulaşım ağı sayesinde yabancı dil öğrenmek oldukça kolaylaşmıştır. Dijital sözlükler, yabancı dil kursları ve elbette ki en çok tercih edilen dil öğrenme materyallerinden yabancı dil eğitim programları bu kolaylığı sağlayan unsurlardandır. Yabancı dil eğitim programı evde dilediği yabancı dili öğrenmek isteyen ilgililer için profesyoneller tarafından mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır.

Yabancı Dil Eğitim Yazılım Çeşitleri

Artık gelişen zaman ve teknolojiye ayak uydurmak için yabancı dil bilmek kendine önemli bir yer edinir. Özgeçmişleri dolduran, iş hayatını kolaylaştıran, seçilen iş hayatında doğru kullanıldığı takdirde kişiye önemli ve çeşitli yollar çizen yabancı dil neredeyse her alanda kendine yer bulur. Dünyada en çok konuşulan diller sırası ile Çince, İngilizce, İspanyolca, Hintçe, İspanyolca ve devamı olarak sıralanabilir. Her dil kendi içinde zengin ve içeriğinde onlarca, yüzlerce ve hatta binlerce kural ve yöntem bulundurabilir. Günümüzde hemen her şirketin ve kuruluşun aradığı dillerden birisi İngilizcedir ve İngilizce özellikle Türkiye’de en çok öğrenilmeye çalışılan diller arasında zirvede yer alır. Geniş bir gramer ağı, farklı kelime formları ve kalıpları yüzünden pek çok insan özellikle İngilizce öğrenirken zorlanır. İngilizcenin kendisi ve uğraştığı alan için gerekli olduğunu bilen ve önemseyen kişiler çareyi yabancı dil kurs merkezlerinde, “native speaker” hocalarda, izledikleri film ve dizilerde, dinledikleri yabancı müziklerde bulmaya çalışır. Bunların pek çoğu her ne kadar doğru yöntemler olsa da İngilizce kursuna gitmek için vakit harcamadan veya yabancı hoca bulmadan yabancı dil öğrenmek gayet mümkündür.  Bu noktada yabancı dil eğitim programları ilgilenenlerin ve meraklıların yardımına koşar. Yabancı dil eğitim programları sayesinde artık kişiler kursa gitmek için vakit harcamayacak, evdeyken profesyoneller tarafından oluşturulmuş bu yazılımları izleyerek ve pratik yaparak öğrenme şansına sahip olacaktırlar. Özellikle İngilizce adına üretilmiş pek çok interaktif eğitim programı bulunur. Başlangıç düzeyi, orta düzey, ileri ve iş düzeyi hazırlanmış programlar bulunur. Farklı markalarca hazırlanmış olan yabancı dil eğitim programlarının çocuklar için özel olarak hazırlanmış versiyonları da bulunur. Böylece meraklı küçükler erken yaşlardan itibaren hem eğlenerek hem de öğrenerek İngilizce veya diğer yabancı dil temellerini kolaylıkla atabilir. Genel olarak bakıldığında yabancı dil eğitim programları kendi içlerinde farklı kurlara bölünmüş, CD’ler halinde, yanlarında destekleyici kitap ve materyaller ile gelir. Profesyoneller tarafından hazırlanış bu programlar pek çok önemli yabancı dil sınavına hazırlık için uygundur.

Yabancı Dil Eğitim Yazılım Fiyatları

Yabancı dil öğrenmek özellikle son yıllarda büyük önem kazanmış ve hemen her alanda gereksinimin duyulduğu bir hal almıştır. Yabancı dil kurslarında bir kur için pahalı bütçeler ile karşılaşılması ve bu kursların sahip olduğu spesifik zamanlar insanların yabancı dil öğrenme arzusunu köreltebilir. Hele ki toplu mekanlarda öğrenme zorluğu yaşayan veya toplu saatlere uymakta güçlük çekebilecek kişiler için özel ders fiyatları oldukça üst segmenttedir. Yurtdışı yabancı dil eğitim programları fiyatları da bu kategorinin en pahalı dil öğrenme seçenekleri arasında yer alır. Zira yurt dışında yabancı dil öğrenmek her ne kadar avantajlı olsa da tek bütçe kursun fiyatı olmayacaktır. İşte bu yüzden yabancı dil eğitim programları uygun fiyatlı ve daha geniş imkanlara sahiptir. Yabancı dil yazılım fiyatları, yabancı dil kursu veya özel dersler ile kıyaslandığında oldukça uygun ve cep dostu fiyatlara sahiptir. Dilerseniz cimri.com ile farklı firmaların hazırlamış olduğu eğitim paketlerini farklı ve güvenilir sitelerden karşılaştırabilir, en uygun fiyatlı sete sahip olabilirsiniz.

Yabancı Dil Eğitim Yazılımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her üründe olduğu gibi yabancı dil eğitim yazılım seti almadan önce dikkat edilmesi gerekilen önemli hususlar bulunur. Her şeyden önce günümüz piyasasında onlarca yabancı dil eğitim yazılım çeşitleri görülür. Burada önemli olan husus seçilecek olan yabancı dil eğitim programının içeriğinin ne olduğudur. Yabancı dil eğitim programı satın alacak kişi satın almak istediği yabancı dili hangi seviyede, ne kadar ve nasıl bildiğini anlaması gerekir. Aksi takdirde yanlış alınan kur, kullanıcının motivasyonunu düşürebilir ve ürünü iade etmek istemesine sebep olur. Bu yüzden eğer kişi seviyesinden emin değilse başlangıç seviyesi ile başlamakta bir sakınca görülmez. Bu yabancı dil eğitim setleri içerik yönü ile incelenmesi gerekir. İçinde kaç kitap ve CD olduğu, ne gibi eğitim materyalleri bulunduğu ve bunun kişiye nasıl bir fayda sağlayacağı araştırılması gerekilir. Unutulmaması gerekilen bir diğer önemli husus ise bu eğitim programlarının sürekli uygulama ve tekrar gerektirdiğidir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery