iştirakidir.
14 - 34 TL (4 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
Puan Ver GÖNDER

Dance Central 3 Xbox360

14,50 - 34,90 TL (4 Fiyat Seçeneği)
En Uygun Fiyatlar İçin n11.com'a Gelin!
 • 0(216) 633 10 30
  Sagentech
  2 fiyat seçeneği daha
  Seçili ürünlerde 150 TL üzeri alışverişe kargo bedava!
  + Kargo Ücreti
  Aynı Gün Kargo
  14 , 50 TL
  24 Ay x 23.55 TL
  20 Dakika Önce Güncellendi.
  • 0(216) 633 10 30
   Gnd Bilişim
   Seçili ürünlerde 150 TL üzeri alışverişe kargo bedava!
   + Kargo Ücreti
   Aynı Gün Kargo
   14 , 90 TL
   24 Ay x 23.55 TL
   20 Dakika Önce Güncellendi.
  • 0(216) 633 10 30
   Altunextra
   Seçili ürünlerde 150 TL üzeri alışverişe kargo bedava!
   + Kargo Ücreti
   Aynı Gün Kargo
   19 , 99 TL
   24 Ay x 23.55 TL
   20 Dakika Önce Güncellendi.
 • 444 54 95
  hizlial.com
  2 Yorum Yap
  Peşin Fiyatına 6 Taksit - 100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  + 28.99 TL Kargo
  1 Günde Kargo
  34 , 90 TL
  24 Ay x 23.55 TL
  2 Saat Önce Güncellendi.
 • Daha Fazla Göster (-28) Gizle
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
Dance Central 3 Şimdiye kadar çok sayıda dans oyunu yayınlandı, ancak müzik eşliğinde dans etmenin haricinde bir konusu olan çok az oyun görüldü. İşte Dance Central 3, farklı olan oyunlardan biri. Oyunda müzikten nefret eden bir doktor bulunuyor ve bu tuhaf insanı yenmek için sizden, zamanda yolculuğa çıkıp her dönemin kendine özgü danslarını başarıyla tamamlamanız bekleniyor.
Yazar: Ferhat Verdi 20/02/2015

80’ler, 90’lar ve günümüze uzanan geniş bir zaman yelpazesinde birbirinden eğlenceli müzikler eşliğinde dans ediyor, kareografi yeteneğinizi sergiliyorsunuz. Eğer herhangi bir yeteneğin yok diyenlerdenseniz oyunun dans dersleri sayesinde bir hayli öğretici olduğunu da belirtmekte fayda var.

Oyunun belki de en ilginç yanı, bölümler geçildikçe neredese profesyonel seviye dansçıları bile zorlayacak düzeylere gelmesi. Oyun, sürekli zorlaşıyor ve bazen bir bölümü geçmek için tekrar tekrar dans etmenizi, kareografisini özümsemenizi gerekli kılıyor. Burada şu hareketi yapmalıydım diyip sonraki dansta yapmanız ve böylece en iyi performansınızı göstermeniz lazım. Kinect ile oynanan oyunda geniş bir hareket alanına ihtiyaç duyuluyor. Bu yüzden oyun sırasında ayaktayken etrafınıza zarar vermeyecek bir oda düzenlemesi yapmanızı, düşüp kırılabilecek şeyleri kendinizden uzaklaştırmanızı tavsiye ediyoruz. Kendinizi kaptırıp etrafa ve kendinize zarar verebilmeniz mümkün.

İçerdiği 40’tan fazla şarkıyla oldukça eğlenceli bir oyun olan Dance Central 3, yepyeni dansları öğrenmenizin de kapısını açıyor. Hustle gibi ilginç danslarla karşılaşıyorsunuz. Oyunda ister tek başınıza, ister takımlar halinde yani multiplayer moduyla dans edebilirsiniz. Hatta arkadaşlarınızla birlikte de kareografi sergileyip dans edebilirsiniz. Sosyal yönü itibarıyla kuvvetli bir oyun Dance Central 3.

Bu keyifli oyunda Dance, Story, Fitness, Live Challenges adı altında 4 farklı mod bulunuyor. Dance modunun içinde çok sayıda dans şarkısı var ve çok sayıda da dans seçeneği. Performanstan tutun da sadece zamana karşı yarıştığınız moda kadar deneyip, çok eğleneceğiniz birçok seçenek sizi karşılıyor.

Oyunun belirli bir kondisyonu gerekli kıldığını da vurgulamakta fayda var. Eğer gücünüz yoksa ya da kendinizi yorgun hissediyorsanız, dansı biraz ertelemenizde fayda var. Grafikleri ve görsel bütünlüğü ile beğeni kazanan Dance Central 3’te ilginç bir kalori yaktırma özelliği de mevcut. Eğer fazla kilolarınızdan şikayet ediyorsanız ya da hareket etmediğiniz için yakınan biriyseniz oyunun Fitness adını alan modu sizin için geliyor.

Fitness modunda dans ederken kilo veriyorsunuz. Hangi dansın kaç kalori yakmanızı sağlayacağı gibi bilgiler size veriliyor ve buna göre seçim yapabiliyorsunuz. Üstelik her hafta kaç kilo verdiğiniz de oyun tarafından size istatistiklerle beraber sunuluyor. Dance Central; gerek dans etmekten hoşlananlar, gerekse hareket etmek isteyenler için hem keyifli hem de faydalı bir oyun. İyi oyunlar!

Ferhat Verdi 20/02/2015
Almanya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. Oyun ve fotoğraf konularında binlerce araştırma yazısı, inceleme ve haber hazırladı. Türkiye'nin önde gelen tüketici elektroniği dergilerinde ve teknoloji odaklı web sitelerinde editör olarak çalıştı.
Microsoft Xbox Oyunları