Red Night Vücut Çorabı

En Ucuz Red Night Vücut Çorabı Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Red Night
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Kadın iç çamaşırı kategorisinde değerlendirilen vücut çorapları, genellikle bir ince çorap dokusunun ya da tül kumaşın tüm vücudu sarması şeklinde tasarlanırlar. İç giyimden çok özel kullanıma hitap eden vücut çorapları, seksi bir görünüm için tasarlanmış ürünlerdir. Vücut çoraplarının farklı renkleri, modelleri ve çeşitleri vardır. Çeyiz iç çamaşırı olarak da çeyiz alışveriş listelerine eklenmeye başlanan vücut çoraplarını uygun fiyatla cimri.com’dan alabilirsiniz.

  Vücut Çorabı Nedir?

  Kadınların kullandığı seksi bir görünüm veren özel gece giysisine vücut çorabı denir. Vücudu saran ve genellikle transparan olan vücut çorapları için farklı kumaş dokuları, renkler ve aksesuarlarla şık tasarımlar yaratılır.

  Vücut çorabı nasıl giyilir, sorusunun yanıtı ise şöyle: Vücut çorapları genellikle ayaktan başlanarak çorap ya da tulum giyer gibi giyilirler. Fermuar, çıtçıt, düğme gibi yardımcı aksesuarlarla kolayca vücudu saracak şekilde giyilmeleri mümkündür.

  Ucuz Vücut Çorapları Nereden Alınır?

  Uygun fiyatla internetten vücut çorabı almak için online satış kanallarının aradığınız marka-modele verdikleri fiyatları inceleyebilirsiniz. Ayrıca almak istediğiniz vücut çorabı markası ve modelleri için diğer online satış kanallarının verdiği fiyatları tek seferde görüntülemek üzere cimri.com’dan yararlanabilirsiniz. Sadece vücut çorapları için değil korse, jartiyer, babydoll, kombinezon, jüpon gibi bayan iç giyim ürünlerini de yine en cazip fiyatlarla Cimri’de bulabilirsiniz.

  Vücut Çorabı Çeşitleri Vücut çorapları komple yani tüm vücudu saracak şekilde ya da yarım olurlar. Çoğunlukla tül veya ince çorap kumaşı gibi şeffaf- transparan dokuda üretilirler. Siyah, saks mavi, gece mavisi, kırmızı ağırlıklı olmakla birlikte farklı tonlarda vücut çorabı renkleri bulunabilir. Vücut çoraplarında metal, deri, dantel, saten kumaş, kurdele, fiyonk, çiçek, pul, işleme gibi aksesuarlar kullanılabilir. Fırfır ve leopar desen de vücut çorabı tasarımlarını şekillendiren popüler detaylar arasındadır.