Bir evi dekore etmek için kullanılabilecek çok sayıda dekoratif eşya vardır. Geçmişten bugüne evlerde en çok kullanılan dekoratif eşyaların başında ise vazo modelleri gelir. Eğer siz de sürekli olan yenilenen ev modasına uyum sağlamak ve evinizi hiç olmadığı kadar şık bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız, Cimri.com’da sizin için bir araya getirdiğimiz yüzlerce vazo modeline göz atabilir; Kütahya Porselen, Paşabahçe, Oğuz Çini ve Desen Home gibi kaliteli markaların en güzel cam ya da seramik vazo modellerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Dekorasyonda Vazo Nasıl Kullanılır?

Vazo, şık bir ev dekorasyonu için vazgeçilmez bir eşyadır. Her evin dekorasyonuna uygun olarak kullanılabilecek çok sayıda vazo modeli vardır. Vazonun modeli kadar, içine konulacak çiçeklerin türü de önemlidir. Vazoların içinde canlı çiçekler ya da yapay çiçekler kullanılabilir. Aynı zamanda vazoyu çiçeksiz olarak, bir dekoratif obje olarak kullanmakta mümkündür.

Çiçek ile kullanılabilecek vazo seçeneklerinin başında büyük cam vazo modelleri gelir. Bu modeller, özellikle uzun ve geniş yapraklı çiçeklerle oldukça gösterişli bir havaya sahip olur. Cam vazoların kullanılabileceği mekanların başında evlerin salonları gelir. İçinde canlı çiçek olan vazolar yemek masasının ya da orta sehpanın üzerine konulabilir. Vazonun altında kullanılabilecek örtü çeşidi de çok önemlidir. Örtüyü gelişi güzel olarak sermek ya da örtüden bir yumak elde etmek bohem ve şık bir hava yaratır.

Vazolar süs eşyaları olarak da kullanılabilir. Özellikle seramik vazo modelleri bu işlev için idealdir. Birbirinden farklı seramik vazolar vitrinlerin içinde şık bir şekilde sergilenebilir. Burada amaç çiçekleri sergilemek değil, vitrinin içinde biblo görünümü elde etmektir. Vitrin içinde cam vazo modelleri tam olarak kendini göstermeyeceği için seramik modelleri tercih etmek daha doğru olacaktır.

Dekoratif Vazo Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Vazo fiyatları markaya ve modele göre değişiklik gösterir. Cimri.com’da en kaliteli ve güzel vazo modellerini en avantajlı fiyatlarla bir arada görebilirsiniz. Sizin için bir araya getirdiğimiz vazo modelleri içinde en çok beğendiklerinizi ürün karşılaştırma yoluyla seçebilir, fiyat alarmı kurarak beğendiğiniz ürünü fiyatı düştüğünde ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.