track source
track source
 • Raks SF-16 Olimpos Soğuk Buharlı İyonizerli Uzaktan Kumandalı 100 Watt Vantilatör
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Raks SF-16 Olimpos Soğuk Buharlı İyonizerli Uzaktan Kumandalı 100 Watt Vantilatör ürününün 1 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Raks Vantilatörler fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Raks SF-16 Olimpos Soğuk Buharlı İyonizerli Uzaktan Kumandalı 100 Watt Vantilatör yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Raks

Raks SF-16 Olimpos Soğuk Buharlı İyonizerli Uzaktan Kumandalı 100 Watt Vantilatör

 • Raks SF-16 Olimpos vantilatör sadece 100 watt elektrik harcayarak yazın aşırı sıcaklarında hem 3 farklı hız seçeneği hem de ekonomik serinleme imkanı sunmaktadır.
 • Ayrıca 16 inç kafesi bulunmaktadır ve duvara monte edilebilmektedir.
 • Yüksekliği ise teleskobik borusu sayesinde 120 cm'den 135 cm'ye kadar ayarlanabilir ve uzaktan kumandası bulunmaktadır.
daha fazla göster
Bu ürün 1 fiyat bulunduruyor.
http://www.hepsiburada.com
SPOT EVRENİ

Raks SF-16 Olimpos Soğuk Buharlı İyonizerli Uzaktan Kumandalı 100 Watt Vantilatör

Türkiye’de İlk Defa Alışveriş Kredisi Burada
Ücretsiz Kargo
3 Günde Kargo
En Ucuz
2.499,00 TL

Ürün Özellikleri

Raks SF-16 Olimpos Soğuk Buharlı İyonizerli Uzaktan Kumandalı 100 Watt Vantilatör Özellikleri ve Detayları

 • Genel Özellikler
 • Ürün TipiAyaklı
 • Salınım ÖzelliğiVar Var
 • IyonizerVar Var
 • Dijital GöstergeYok Yok
 • Nemlendirici ÖzelliğiVar Var
 • Otomatik KapanmaBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Uzaktan KumandaVar Var
 • Kafes MalzemesiMetal
 • Teknik Özellikler
 • Güç100 W
 • Kademe Sayısı3
 • Zaman AyarıVar Var
 • Isınma EmniyetiVar Var
 • Rüzgar Modu3 Tip

Yorumlar

Raks SF-16 Olimpos Soğuk Buharlı İyonizerli Uzaktan Kumandalı 100 Watt Vantilatör Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
3 Kişi
İyi
1 Kişi
Vasat
1 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
24.07.2018 20:55daha öncede raks markasının vantilatörünü kullanmıştım. performans olarak müthiş değildi ancak yinede iş görüyordu. bu vantilatörün fiyatı biraz yüksek geldi. emin olamadım açıkçası gerçekten serinletiyorsa değer ancak serinletmiyorsa bukadar parayı çöpe atmak istemem.
22.07.2018 20:46su buharı gerçekten çok fazla serinletmeye yardımcı oluyor ve saatlerce önünde otursanız da ıslaklık vs gibi bir şey yapmıyor gçerketen çok ilginç bir icat ya çok iyi
21.07.2018 20:13Doktor olan komşumuzun tavsiyesiyle vantilatör almaya karar verdim. Klimaların sağlıksız olduğunu ve çoğu insanı etkilediğini söyledi. Temizlenmediğinde baya ciddi hastalıkların habercisi olduğundan bahsetti. Uzun süreli klimalı ortamlar beni çarptığı için klimadan baya korktum. Doktorun kendisinin bile evinde klima olmadığını söyledi. Ben de iyi bir vantilatör alarak doğal serinletmenin daha sağlıklı olacağını düşündüm. Fiyat vantilatör için pahalı olabilir ama klima nın yanında çok uygun ve .ok daha uygun. Klimadan daha iyi serinlettiğini söyleyebilirim. Daha doğal bir serinletme elde ediyorsunz.
21.07.2018 08:48ürün fiyatına göre gayet guzel ama soguk buhar olayi yok menuleri olsun kullanisli ve açıkk bıraktığınızda kendisi otomatik kapanıyor.

İnceleme

15.08.2018Yazan:Editor Admin

Raks SF-16 Olimpos Vantilatör

En ucuz ve en uygun fiyat alternatiflerini Cimri.com’da bulabileceğiniz Raks SF-16 Olimpos Vantilatör teknik detayları, tasarımı ve öne çıkan tüm özellikleri mercek altında.
Raks SF-16 Olimpos Vantilatör

Raks SF-16 Olimpos Vantilatör

Raks SF-16 Olimpos vantilatör, ısıtma ve soğutma ekipmanları üreten firmanın teknik özellikleri ile öne çıkan vantilatörlerinden biri. Küresel iklim değişiklikleri, şehirleşme gibi nedenlerle yaz aylarında her yıl daha yoğun sıcaklıklar hissediliyor. Bu bunalma anlarında insanlar serinleme ihtiyacı hissediyorlar. Vantilatörler bu serinlik ihtiyacına en doğal, en ekonomik ve insan sağlığına uyumlu çözümü sunuyorlar. Bir basınç farkı oluşturan vantilatörler bu sayede havanın ortam içinde akışını sağlıyorlar. Böylelikle ortamdaki ısı kontrollü biçimde azalıyor ve kullanıcının ihtiyacı olan serinlik sağlanıyor. İhtiyaç duyulan ortam ev de olsa, işyeri de olsa her türlü mekanda ve her türlü ısı ortamında çalışabilen vantilatörler tasarlandıkları güç oranında gereken serinliği sağlıyorlar. Bu fonksiyonu yerine getirirken oldukça düşük enerji tüketen vantilatörler bu sayede daha düşük karbondioksit salınımı ile çevre dostu bir performans sergiliyorlar. Vantilatörler en özet tanımla bir elektrik motoru ve bu motora takılı bir pervaneden oluşuyorlar. Asli fonksiyonları olan havayı taşıma fonksiyonlarını da bu pervanenin dönüşü ile gerçekleştiriyorlar. Raks SF-16 Olimpos vantilatör kullanımı serinlik ihtiyacına en sağlıklı çözümlerden birini getiriyor.

Raks SF-16 Olimpos Vantilatör Özellikleri

Raks SF-16 Olimpos vantilatör özellikleri ile şirketin geçmişte piyasaya sürdüğü  modellerden farklı bir vantilatör. Vantilatörü 60 watt, nemlendiricisi de 40 watt’lık düşük enerji tüketen cihaz son derece çevre dostu. Raks Olimpos’un en temel özelliği buhar üretmesi. Saatte 200 ml su buharı üretip bunu pervanesi aracılığıyla ortama belli bir hız ile iten vantilatör, serinleme ihtiyacına hızlı bir çözüm sunuyor. Raks Olimpos’un bir başka temel özelliği de iyonizer olması. Ortamda havada asılı pozitif yüklü partiküller cihazın yaydığı negatif yüklü iyonlar ile karşılaştığında birbirini çeker ve böylece havadaki zararlı tüm iyonlar, partiküller dibe çöker. Bu özelliği ile Raks Olimpos ortamın havasını daha sağlıklı hale getirmeye katkı sunan bir cihaz. Vantilatörün geniş lcd bir gösterge ekranı mevcut ve bu ekrandan fonksiyon değişimlerini izlemek mümkün. Cihazın 3 farklı rüzgar modu ve 3 farklı hız seçeneği mevcut. Bu sayede farklı hızda ve ortamın fiziki koşullarına anlık en uygun şekilde çalıştırılabilmesi mümkün. Fonksiyon seçenekleri arasında uzaktan kumanda ile değişiklik yapmak mümkün. Raks Olimpos Vantilatör uzun süreli aralıksız kullanımlarda aşırı ısınmaya karşı korumalı bir motora sahip ve bu sayede gönül rahatlığı ile kullanabiliyorsunuz. Takip eden 8 saat için çalışma fonksiyonu ayarlanabilen vantilatör, sineksavar özelliği ile bulunduğu ortamda konforu arttırıyor. Çevre dostu, buharlı, iyonizerli Raks Olimpos kullanıcılarına sıcaktan bunaldıkları anda çok hızlı şekilde keyifli bir serinlik sunuyor.

Raks SF-16 Olimpos Vantilatör Fiyatları

Raks SF-16 Olimpos vantilatör fiyatları firmanın daha önceki dönemlerde piyasaya sunduğu  cihazlara kıyasla daha farklı olabiliyor. Vantilatörün düşük enerji tüketimiyle çevre dostu bir cihaz olması rakiplerinden daha farklı fiyatlı olmasına neden olabiliyor. Cihazın Hyper saatte 200 ml buhar üretme kapasitesi fiyatında fark oluşturuyor. Havada asılı duran pozitif yüklü zararlı partiküllerin zemine çökmesini sağlayan iyonizer özelliği cihazın fiyatının rakiplerine nazaran biraz daha yüksek olmasını sağlayabiliyor. Raks Olimpos vantilatörün 3 farklı rüzgar moduna ve 3 farklı hız seçeneğine sahip olması fiyatına etki edebiliyor. Vantilatörün uzaktan kumandası, sineksavar özelliği ve 8 saat zaman ayarlı çalışabilmesi muadillerinden daha yüksek fiyatlarda sunulmasına sebep olabiliyor. Cihazın uzun süreli kullanımlarda hasar görmesini engelleyen aşırı ısınmaya karşı korumalı bir motora sahip olması rakip ürünlere kıyasla fiyat olarak bir adım öne çıkarabiliyor. Cimri.com sayfası üzerinden fiyat karşılaştırması yaparak avantajlı fırsatları elde edebilirsiniz. 

Raks SF-16 Olimpos Vantilatör İndirim ve Kampanyaları

Raks SF-16 Olimpos vantilatör indirim ve kampanyaları farklı firmalar ve değişik  e-ticaret sitelerinde günlük veya dönemsel şekilde uygulanabiliyor. Soğutma ekipmanları pazarındaki rekabet ve anlık ekonomik koşullar bu etkinliklerde belirleyici. Kampanya ve  indirimler  mevsim başlangıçları, firma açılışları, firma kuruluş yıldönümleri ve black friday gibi özel günler için planlanabiliyor. Ayrıca satın alacağınız döneme ve adede göre de farklı uygulamalar yapılabiliyor. Sizler de bunaltıcı havalarda en sağlıklı ve ekonomik şekilde serinlik sağlayan bir yardımcıya ihtiyaç duyarsanız, Raks Olimpos vantilatörü hayatınıza katabilirsiniz. Düşük enerji tüketimi ile çevre dostu olan vantilatörün bunaltıcı havalarda çok kısa zamanda yarattığı ferahlığı, serinliği deneyimleyebilirsiniz. Cihazın sağlayacağı konfora sahip olmak için indirim ve kampanyalarını takip edebilir, böylelikle  bütçenize uyan fırsatlardan haberdar olabilir ve daha uygun koşullarda satın alabilirsiniz. Böylelikle buharlı, iyonizerli vantilatörünüzün vereceği serinliğin ve konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Raks SF-16 Olimpos Vantilatör Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele

Raks SF-16 Olimpos vantilatör yorumları ve tüm teknik özelliklerini cimri.com’da bulabilirsiniz. Raks Olimpos vantilatörü rakip ürünlerden farklı kılan fonksiyonlarını, avantajlarını cimri.com sayfasından inceleyebilirsiniz. Cihazın enerji tüketimi, buhar üretme kapasitesi gibi özelliklerini diğer markaların ürünleriyle cimri.com’da mukayese edebilirsiniz. Ürünün iyonizer özelliğini ve bunun faydalarını rakip ürünlerle karşılaştırabilirsiniz. Raks Olimpos vantilatörün rüzgar modu ve hız seçeneklerini ve aynı kategorideki diğer firmaların ürettiği modellerle bu konudaki farklarını değerlendirerek ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Aynı segmentteki rakip firma cihazlarının uzaktan kumanda, programlayarak çalışma, sineksavar fonksiyonu gibi başlıklarda karşılaştırmasını cimri.com’da bulabilirsiniz. Ürünün uzun süreli çalışmalarda aşırı ısınmaya karşı korumalı motorunu rakipleri ile karşılaştırabilirsiniz. Raks S-16 Olimpos Vantilatör fiyatlarını, indirim ve kampanyalarını cimri.com’da inceleyebilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Dijitsu VN14 Ayaklı Vantilatör
Dijitsu VN14 Ayaklı Vantilatör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
General Home GM 8890 Vantilatör
General Home GM 8890 Vantilatör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery