Valiz

Valiz Fiyatları

17649 Ürün gösteriliyor.
Valiz fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Valiz fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 17649 adet Valiz ürünü bulduk. Valiz kategorisinde en favori Nevresim Takımı, Avize, Bavul / Valiz, Genel Konular, Bebek Bakım Çantası ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Valiz mağaza fiyatları ve Valiz ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi

Valiz

Tatil severlerin ve sık sık seyahat edenlerin en önemli araçları arasında valizler bulunur. Valiz basit gibi görünen bir eşya olmasına rağmen aslında oldukça ciddi bir görev görür. Özellikle eşyalarını iyi muhafaza etmek isteyen kullanıcılar için valizler vazgeçilmez bir parça olur. Seyahat eden kişinin kıyafetlerini, ayakkabılarını ve maddi değeri yüksek olan birçok eşyasını yolculuk esnasında koruması gerekir. Bu eşyaların kullanılmaya devam etmesi ve amaçlarını yitirmemesi için valiz seçimi oldukça önemli bir konu olur. Bu yüzden markalar kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarının çeşitliliğine yönelik valizler üretilir. Valiz markaları arasından seçim yaparken ihtiyaç duyduğunuz boyutlarda valiz seçmek sizi seyahatiniz boyunca huzurlu hissettirir. Ayrıca dar valizlerden dolayı yanınıza alamamaktan korktuğunuz tüm önemli eşyalarınız içinde valiz boyutu çok ciddi bir faktör olur. Öncü markaların ürettiği valizler boyutlar dışında renklere ve tasarımlara göre de birbirinden ayrılır. Her renk ve tasarımda kendi zevkinize uygun bir valiz modeli bulabilirsiniz. Sizi yansıtan bir valize sahip olarak valizi adeta bir aksesuar gibi kullanabilirsiniz. Tasarımlara göre ayrılan valizler ise tekerlekli veya elde taşımalı olarak seçeneklere ayrılır. Bu seçenekler arasında kendinize en uygun valiz modelini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Valiz Modelleri ve Özellikleri

İş toplantılarında, tatillerde, yurtdışı seyahatlerinde ve şehirlerarası yolculuklarda kullanıcılar mutlaka valiz ihtiyacı duyar. Her zaman elinizin altında olan ve ani durumlara karşı size destek veren bir valiz ile kendinizi hazır hissedebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek valizden ziyade set halinde üretilen valizler ise markaların hizmete sunduğu modelleri inceleyebilirsiniz. Kendinize uygun bir valiz seti edinerek, ailecek veya arkadaşlarınızla birlikte, tüm değerli eşyalarınızı yanınıza alabileceğiniz oldukça kullanışlı bir çanta oluşturabilirsiniz. Markalar valiz setlerini hazırlarken genel olarak en az iki farklı boydan oluşan valizler üretir. Bu setler içinde sıkça tercih edilen 3 farklı valiz boyları da olur. Büyük, orta ve küçük boylardan bir araya gelen setler tekerlekli ve çekmeli şekilde hazırlanır. Tekerlekli valizler sayesinde uzun yolculuklarda ekstra oluşan yorgunluklardan kurtulabilirsiniz. Hizmete sunulan valizlerin tabanında bulunan 4 tekerlek sayesinde valinizi sürükleyerek çekme şansınız bulunur. 360 derece dönebilen tekerlekler sayesinde kendinizi zorlamadan birkaç tane valizi aynı anda taşıyabilirsiniz. Bu özellik set içerisinde bulunan her valiz için geçerli olur. Eğer valiz setine ihtiyacınız yok ise tek satılan farklı boyutlarda ki valizleri inceleyebilirsiniz. Tek kişilik seyahatlere uygun büyük boy valizler de kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasına girer. Sahip olunan valiz büyük boy olduğu zaman bir veya iki kişinin eşyaları rahatlıkla muhafaza edilebilir. Aynı zamanda modeller arasında bulunan ön ve yan cepler de ufak eşyalar için oldukça kullanışlı olur. Büyük boy valiz sizin için gereğinden fazla ise yolculuklarınız için kabin boy valizleri tercih edebilirsiniz. Sahip olabileceğiniz valiz kabin boy olduğu zaman yolculuk ettiğiniz araçta eşyalarınızı yanınıza alma şansı yakalarsınız. Üretilen valizlerin dış kabukları modellere göre kumaş veya sert plastik olur. Kendi zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olan modeli seçebilirsiniz. Kış ayları için özel olarak tasarlanan valizler de su geçirmez dış bir taban bulunur. Bu sayede yolculuklarınız esnasında çevresel faktörlerden kaynaklanan aksi durumlara karşı eşyalarınız uzun vadede güvende kalır. Markaların hazırladığı valiz modellerinin başka bir özelliği ise şifrelenebilir kilit bulunur. Bu özellik sayesinde tehlikeli durumlara karşı sıkı bir önlem almış olursunuz.

Valiz Fiyatları

Her kullanıcının günün birinde mutlaka ihtiyaç duyduğu valizler, sektör içinde bulunan çeşitli markalar tarafından üretilir. Bu çeşitlilik beraberinde valiz özelliklerini genişletir. Karşınıza çıkacak olan valiz modellerinin her biri kendine has özellikler ile hazırlanır. Bu yüzden araştırma yaparken farklı fiyat seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz. Hazırlanan valiz fiyatlarının farklı olması, ürünün boyutuna, adedine, iç ve dış özelliklerine göre değişir. Eğer satın almak istediğiniz valiz set halinde ise tek satılan valizden daha farklı fiyat ile sunulur. Tek satılan valizler ise boyutlara göre birbirinden farklı fiyatlar ile karşınıza çıkar. Her boya ait bir valiz ebatı hazırlanır. Sahip olmak istediğiniz valiz küçük boy olduğu zaman, büyük boy valize göre daha farklı maliyet ve emek harcanır. Bu yüzden seçim yaparken ihtiyacınız olan boyu tercih etmek sizin için avantajlı olur. Üretilen valizlerin dış kabukları da fiyatı etkileyen faktörler arasında bulunur. Özellikle su geçirmeyen valizler standart valizlere göre farklı fiyatlarla kullanıcıya sunulur. Valizler üzerinde güvenlik amaçlı bulunan kilitleme şifreleri de fiyat konusunda belirleyici olur.

Valiz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hem kendinize hem de yolculuklara uygun valiz seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunur. Bu noktalara satın alma işleminden önce dikkat etmeniz sizin için fayda sağlar. Özellikle uzun vadeli bir valiz satın almayı düşünüyor iseniz ürünün her detayını incelemeniz gerekir. Markaların hazırladığı valiz modelleri arasında seçim yaparken ilk olarak kaç adet valize ihtiyacınız olduğunu belirleyebilirsiniz. Böylelikle valiz setlerine ve tekli valiz seçeneklerine yönelmiş olursunuz. Amacınıza uygun kararı verdikten sonra valizin boyutlarını seçebilirsiniz. Küçük, orta ve büyük boylarda hazırlanan valizlerin boyutları eşyalarınız için oldukça önemli olur. Eğer günübirlik yolculuklar için valiz bakıyor iseniz orta boy valizlere yönelebilirsiniz. Sahip olduğunuz valiz orta boy olduğu zaman günlük eşyalarınızı, kıyafetlerinizi ve ayakkabılarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca orta boy valizlerin araç içinde yerleştirilmesi de oldukça kolay gerçekleşir. Yürürken kullanacağınız bir valiz arıyor iseniz ürünün tekerlekli olup olmamasına dikkat edebilirsiniz. Satın alacağınız valiz tekerlekli olduğu zaman birçok avantaj beraberinde gelir. Tekerleklerin işlevleri de kullanıcı için oldukça önemli olur. Valizin teknik özellikleri ardından tasarımına ve rengine kendi zevkinize göre karar verebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play