Desisan Unisex Evrak Çantası

En Ucuz Desisan Unisex Evrak Çantası Fiyatları

25 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Desisan
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

EVRAK ÇANTASI NEDİR?

Ofis ortamlarında çalışan erkek ya da hanımların kullandığı, dikdörtgen şeklindeki çanta türüdür. Genellikle deri ve suni deriden üretilen, içerisinde evrakları rahatça taşıyabilme imkanı olan çantalardır. Laptop, tablet, çek, senet, para, cüzdan, kredi kartı, katalog, fiyat listesi gibi çeşitli evrak ve eşyalar portföy çantaları / evrak çantalarında taşınabilir. Genellikle iş insanları tarafından tercih edilmesinden dolayı, evrak çantalarına, çek senet çantası da denmektedir. Evrakların ve içine konulan türlü başka belge ya da kişisel eşyanın karışmaması için genelde pek çok cebe ve bölüme sahiptirler. Evrak çantaları / portföy çantalar içinde pek çok cep olması sayesinde, aranılan belgeler rahatlıkla bulunabilir. Daha çok avukatlar, muhasebeciler, satış personelleri gibi gün içinde evrak ve katalog taşıyan kişiler tarafından kullanılır. Ayrıca, küçük ve ince laptop, notbook ve tabletler de evrak çantaları içinde taşınabilir. Klasik ve spor modelleri mevcuttur. Sadece elde taşınan modellerine portföy el çantası denmekte olup, bazı modeller, hem elde taşınabilir, hem de omuza asılarak kullanılabilir.

Desisan ve Musto markalı unisex evrak çantaları, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde satılmaktadır. Beğendiğiniz ürün üzerindeki ‘fiyat alarmlarını’ etkinleştirerek, indirim, fırsat ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evrak çantaları hanımlar ve erkeklerde nasıl kullanılır?

Evrak çantaları, genellikle unisex (hem hanımlar hem de erkekler için kullanıma uygun) olmakla birlikte, erkekler için genelde daha büyük ebatlarda, siyah ve kahve tonlarında renklerinde üretilen, hanımlar için renk, desen ve ebatlarda seçenekleri daha fazla olan çantalardır. Örneğin; erkekler için sıklıkla deriden üretilen modeller kullanılırken, hanımlar için pamuk, polüretan, polyester gibi malzemelerden üretilen desenli, logolu, örgü dokulu gibi çeşitli modeller de mevcuttur. Ayrıca, yine hanımlar için tasarlanmış, portföy gece çantaları da vardır. Akşamları olan şirket sunumları, şirket yemekleri, şirket toplantıları için kullanılan portföy gece çantaları, diğerler modellere göre daha dikkat çekici, gösterişli modellerdir. Genellikle sert malzemeden yapılmış olan portföy gece çantaları, kutu biçimli, genellikle ince zincir, kumaş, deri, suni deriden imal edilmiş taşıma sapları olan çantalardır. Bu çantalara abiye çanta da denmektedir.