Ucuz Kitap Al

Ucuz Kitap Al Fiyatları

313 Ürün gösteriliyor.
Ucuz Kitap Al fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Ucuz Kitap Al fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 313 adet Ucuz Kitap Al ürünü bulduk. Ucuz Kitap Al kategorisinde en favori Genel Konular, Bireysel Gelişim Kitapları, Din Kitapları, Okul Öncesi Eğitici & Öğretici Kitaplar, Öykü Kitapları ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Ucuz Kitap Al mağaza fiyatları ve Ucuz Kitap Al ürün özellikleri incele!
Bir Duayen ile İktisat ve Finansı Çok Boyutlu Düşünmek - Ali Arı İlker Parasız doc orhan erdem Ercan Eren Hüseyin Al Mustafa Aykaç M. Şükrü Erdem melike e bildirici Metin Özdemir Şevket Kamil Akar Nazım Ekren Ercan Uygur Ahmet Faruk Aysan Beyhan Akay Ciha

Bir Duayen ile İktisat ve Finansı Çok Boyutlu Düşünmek - Ali Arı İlker Parasız doc orhan erdem Ercan Eren Hüseyin Al Mustafa Aykaç M. Şükrü Erdem melike e bildirici Metin Özdemir Şevket Kamil Akar Nazım Ekren Ercan Uygur Ahmet Faruk Aysan Beyhan Akay Ciha

Cimri'nin Seçimi

Kitaplar

Kitaplar hayatımızın her alanında varlığını devam ettiren, bilgi edinmek ve öğrenmek için vazgeçilmez ürünlerden biridir. Edebiyatın yapı taşlarından olan roman kitapları, şiir kitapları veya hikaye kitapları hemen hemen herkese eşlik eder. Mutlaka kitap okumak için vakit ayrılır ve bu vakit en iyi şekilde değerlendirilir. Kitap çeşitleri bunlarla sınırlı kalmaz. Üniversite veya lise gibi okulların sınavlara hazırlanmak veya ders sınavlarını geçmek için de kitaplardan sık sık yararlanırız. Kişisel gelişiminize katkıda bulunmak ve hayatınıza farklı bakış açıları kazandırmak için de kitaplardan yararlanabilirsiniz. Kısacası tüm kategorilerde kitap üretimi yapılır. Kalınlığına, içeriğine ve yazıldığı alana göre değişim gösteren kitap okuma yaparken büyük zevk verir. Kendiniz için kitap listeleri hazırlayarak kütüphanelerinizi renklendirebilirsiniz. Dilerseniz kendinize yönelik dilerseniz çocuğunuz için birbirinden farklı ve kaliteli içeriklere sahip olabilirsiniz. Çocuklarınız için hikaye kitaplarını seçebilirsiniz. Böylece onların okuma yeteneğinin ilerlemesine ve gelişiminin ileri boyutlara taşınmasına yardımcı olabilirsiniz. Sayfalarına dokunarak kitap okumak için tek yapmanız gereken ne okumak istediğinize karar vererek seçim yapmak olur. 

Kitap Türleri

Her gün mutlaka vakit ayırdığımız kitap okuma aktivitelerinin en çok tercih edilenlerinden biri romanlar olur. Kitap roman türleri her yaştan okuyucunun sevdiği ve düzenli olarak takip ettiği kitaplardır. Birbirinden başarılı yazarların ele aldığı romanlar, sizi alıp başka zamanlara götürür. İçerik olarak oldukça başarılı olan bu kitaplar tüm zamanların en sevilen türlerindendir. Hikaye kitap çeşitleri ise çocuklara ve yetişkinlere hitap edecek şekilde kategorilendirilebilir. Bu kitaplar romanlara göre biraz daha ince olacak şekilde basılır. Sayfa sayısı az olduğu için kısa sürede okunup bitirilebilecek kitaplardan biridir. Çocuklarınızın okuma alışkanlığı kazanması için hikaye kitapları önemli bir unsurdur. Şiir kitapları ise edebiyat kategorisinin başyapıtları arasında bulunur. Bunlar başarılı şairlerin kaleme aldığı eserlerin toplandığı kitaplardır. Sayfa sayıları ve kapak tasarımları her kitapta değişiklik gösterir. Eğer şiir okumaktan hoşlanıyorsanız bu kitapları tercih edebilirsiniz. Kişisel gelişim kitapları ise sizlere manevi bir haz sunar. Uzmanlar tarafından ele alınan bu kitaplar, size yaşam boyunca karşılaşabileceğiniz noktalar ile alakalı bazı bilgiler verir. Ruhen kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz ve kendinizle ilgili yeni şeyler öğrenebileceğiniz bu kitapları büyük bir zevk ile okuyabilirsiniz. Edebiyat dışındaki kategorilerde de kitap üretimi yapılır. Bunlarda biri olan sınava hazırlık kitapları, öğrencilerin en büyük yardımcılarından biridir. YKS kitapları sizin üniversiteye kazanmak için çaba gösterdiğiniz dönemlerdeki en büyük yardımcılarımızdan biridir. Test şeklinde hazırlanan kitapların yanı sıra konu anlatımlı kitaplarda mevcuttur. İhtiyacınıza uygun olan bütün çeşitleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Üniversite ders kitapları da piyasada bulunan kitaplar arasında yerini alır. Ekonomi, tarih, sosyoloji veya psikoloji gibi üniversite tabanlı dersleri başarmak için bu kitapları kullanabilirsiniz. Ekonomi kitabı bu dersi başaramayan kişiler için oldukça önemli bir kaynaktır. Temel ekonomi ve ileri seviye ekonomi bölümleri ile ilgili tüm bilgileri içerir. Bunun gibi birçok kitap çeşidinden yardım alabilirsiniz. Kendiniz için kitap listeleri hazırlayarak dilediğiniz kitapları okuyabilirsiniz. 

Kitap Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bilgilerinize bilgi katacak, sizi sınava hazırlayacak ya da kişisel gelişiminizi destekleyecek kitapları satın alırken bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle kitap türleri arasında seçim yapmalısınız. Edebiyat kategorisinden mi yoksa ders kitapları kategorisinden mi kitap almak istediğinize karar vermelisiniz. Her iki kitap türü farklı içeriklere sahip olduğu için bu noktada seçim yapmalısınız. Eğer edebiyat kitaplarını okumak istiyorsanız kitabın sayfa sayısını, içeriğini ve kategorisini araştırmalısınız. Ekonomik açıdan uygun olmasını veya bir yazarın tüm kitaplarını almak istiyorsanız da seçiminizi kitap setlerinden yana yapabilirsiniz. Kitap setleri içerisinde birden fazla kitap olduğu için hemen hemen her açıdan avantajlı olabilir. Eğer üniversite sınavlarına hazırlanmak ya da okul sınavlarını geçmek istiyorsanız ders kitaplarını satın almalısınız. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey doğru sınav için kitap almalısınız. Her sınav farklı konulardan oluştuğu için gireceğiniz sınava uygun olan kitapları tercih etmelisiniz. Kitap önerileri de satın alma sırasında etkili olur. Çevrenizdekilerin okuyup veya çalışıp size önerdiği kitapları da tercih edebilirsiniz.

Kitap Fiyatları

Piyasada birbirinden farklı binlerce kitap bulabilirsiniz. Her birinin kategorisi ve özellikleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle satışları sırasında belirlenen fiyatları da değişik şekillerde belirlenir. Kitap fiyatları belirlenirken bazı kriterler göz önünde bulundurulur. Bunlardan en önemlisi kitabın kategorisi olur. Edebiyat kitapları ile ders kitapları arasında bariz bir fiyat farkı bulunur. Edebiyat kitapları da kendi içerisinde roman, şiir ve hikaye şeklinde gruplara ayrılır. Buradaki en önemli kriterlerden birisi kitabın sayfa sayısıdır. Az sayfası bulunan, ince kitaplar biraz daha uygun fiyatlardan satışa sunulur. Çok sayfalı kalın kitapların basım süreci daha zahmetli olduğundan dolayı fiyatları biraz daha yüksek olabilir. Edebiyat kategorisi dışındaki kitaplarda da durum böyledir. Fakat orada fiyat faktörünü etkileyen kriterler bulunur. Ders kitapları fiyatlarının belirlenmesindeki en önemli seçenek ise sınava hazırlık kitabı olup olmamasıdır. AYT, TYT ya da diğer sınava hazırlık kitapları hazırlanırken farklı içerikler eklenir. Bazıları test kitabı şeklinde hazırlanırken bazıları da konu anlatımlı olacak şekilde üretilir. Tarih kitapları gibi üniversite tabanlı kitaplarda farklı fiyatlardan satışa sunulur. Okuma zevkinize, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun kitapları bulmak için cimri.com sayfasından fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play