Endizayn Tv Ünitesi / Sehpası

En Ucuz Endizayn Tv Ünitesi / Sehpası Fiyatları

33 ürün gösteriliyor.
Marka
Endizayn
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
 • Televizyon sehpası ve televizyon koltuğu kategorisinde bulunan ürünler ev dekorasyonun vazgeçilmez mobilyalarındandır. Ev dekorasyonu denilince yaş fark etmeksizin ilk akıllara gelen oturma takımları ve televizyon üniteleridir. Günümüzde, televizyon ünitesi olarak bilinen modern ve çağdaş çizgilere sahip gösterişli veya sade tasarımlı ürünler ortaya çıkmıştır. Bu doğrultuda, ihtiyaçlarınıza ve evinizin dekorasyonuna göre değişiklik gösteren, gerek duvara monteli gerek ise yerde bulunan televizyon üniteleri evlerin vazgeçilmez mobilyaları haline dönüşüyor. Siz de Cimri.com’da ihtiyaçlarınıza ve evinizin dekorasyonuna en uygun televizyon ünitesi modellerine, en ucuz fiyat karşılaştırmaları ile kolayca ulaşabilirsiniz!

 • Televizyon Ünitesi Nasıl Olmalıdır?

  Öncelikle nasıl bir televizyon ünitesi tercih edeceğinize karar vermelisiniz. Duvara monteli mi yoksa yerden mi olacağına karar verdikten sonra, televizyon ünitesinin aksesuarlı mı yoksa sade bir görünüme sahip olmasını mı istersiniz karar vermelisiniz. Televizyon ünitelerinde çekmeceleri olan farklı renk ve desenler de bulunmaktadır. Klasik bir yaşam tarzınız varsa, rengine ve ürün tipine de bütün bu doğrultularda karar vermelisiniz. Geniş bir alana sahipseniz, etrafında dolap ya da çekmece bulunan televizyon ünitelerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 • Televizyon Ünitesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Televizyon üniteleri, televizyonun boyutlarına, televizyonun bulanacağı odanın genişliğine ve duvar dekorasyonuna bağlı olarak değişim göstermektedir. Bütün bu doğrultularda da, televizyon ünitesi dekorasyonlarında dikkat edilmesi gerekilen belirli noktalar vardır. Bu durumlardan ilki televizyon ünitesinin bulunacağı yerdir. Televizyon ünitesinin konulacağı duvarı ya da köşeyi estetik olarak süslemek ve görsel bir şölen haline getirmektir. Seçimlerinizi, oda ve duvar boyutları ile orantılı bir televizyon ünitesi olarak yaparsanız, hem şık hem de dekorasyon açısından zengin görünecektir.

  Televizyon ünitesinin fonksiyonel olmasına dikkat etmeniz, kapaklı bölümleri de kullanabilmeniz açısından önemlidir. Televizyon ünitenizi seçerken malzemesine de dikkat etmelisiniz. Televizyonun yayacağı ısıdan ve oda içerisindeki nemden dolayı çökme ya da bozulması kaçınılmazdır. Bu nedenle dayanıklı bir malzemeden seçmeniz, kullanım ömrünü uzatacaktır. Bu doğrultularda, Cimri’de Sanal Mobilya, Dekorister, Arstil, Sonorous gibi onlarca markanın içerisinden size en uygun televizyon ünitesi modellerine, en ucuz fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.