İşten eve geldiğimizde ilk yaptığımız şeylerden biri televizyonun karşısına geçip dinlenmek. Tv aksesuarları sayesinde televizyon izleme olayımızı daha keyifli ve kolay hale getirmemiz mümkün. Bu deneyimi yaşamak istiyorsanız Everest, Huayu, Ultimate, Dark, Sonorous, LG, Goldmaster, Tuğbasan gibi markaların tv aksesuarları çeşitlerini en ucuz fiyatlarla cimri.com’da bulabilir, inceleyebilir ve ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

  • Tv aksesuarları alınırken neler göz önünde bulundurulmalı?

    İnceleme ve araştırma yapılırken elbette en önemli kriter, televizyonunuzun modeli olacaktır. Her markanın ve televizyon modelinin kendine has cihazları olabilir. Örneğin, televizyonunuzu asmak için bir aparat almak istiyorsunuz. Burada önemli olan şey, televizyonunuzun modeli ve aparat ile uyumluluğu olacaktır. Eğer bilgisayar gibi bir cihazı televizyona bağlayarak çeşitli işlemler yapmak istiyorsanız, öncelikli olarak televizyonunuzdaki kablo çıkışlarını kontrol etmeli ve ona uygun bir kablo bakmalısınız. Televizyon aksesuarları içerisinde en yaygın ve popüler olarak kullanılanı, kumandalardır. Çok kapsamlı bir kumanda yerine çok daha basit kullanışlı bir kumanda da tercih edebilirsiniz. Alışılanın dışına çıkılmış, değişik şekle ve tuşlara sahip kumanda modelleri de son zamanlarda yaygınlaşan aksesuarlar arasında yer almakta.

  • 3D gözlük almak televizyonda film izleme aktivitenizi nasıl etkiler?

    Teknoloji geliştikçe bu durum film dünyasına da yansıdı ve son zamanlarda üç boyutlu filmler yaygınlaşmaya ve sinema salonlarında yer almaya başladı. Fakat siz televizyonunuzun karşısında bu deneyimi yaşamak istiyorsunuz. Uyduda üç boyutlu filmler gösteren bir kanalda gösterilen veya bir kablo yardımı ile bilgisayarınızdan açtığınız üç boyutlu bir filmi, kendi koltuğunuzda, hiç yorulmadan ve ekstra para vermeden 3D gözlüğünüzle beraber izleme şansı yakalarsınız. Üç boyutlu filmlerde görsellik çok daha ön planda ve daha gerçekçi olduğundan, bir görsel şölen sizi bekliyor olacak. 3D gözlüğünüz ne kadar kaliteli ise, bu deneyiminiz çok daha eğlenceli bir aktiviteye dönüşecektir. Sadece filmleri değil, belgeselleri de üç boyutlu olarak izlemeniz çok daha gerçekçi bir atmosfer yaşatacaktır. Sizler de televizyon izlerken çok daha güzel vakit geçirmek istiyorsanız tv aksesuarları modellerini en uygun fiyatlarla cimri.com’da bulabilirsiniz.