Dekorasyon artık hayatımızın olmazsa olmazı. Evde, ofiste, arabada, gittiğimiz kafelerde ve restoranlarda bile dekorasyon hemen ilgimizi çekiyor. Yaşamımızı kolaylaştıran parçaları dekorasyonumuza göre seçiyoruz. Günümüz banyo ve tuvaletlerinde de tasarım, renkler ve kullanılan materyaller ve aksesuarlar büyük önem taşıyor. Banyo takımları ve klozet takımlarına uyum sağlayacak; Çelik Banyo, Tekno-Tel, Artema, Orka, Creavit, Arya ve daha birçok markanın, her zevke ve renge uygun, birçok model tuvalet kağıtlığı en uygun fiyata cimri.com'da sizleri bekliyor!

Tuvalet Kağıtlığı Modelleri Nelerdir?

Tuvalet kağıtlığı, çeşitli kullanım alanları göz önünde bulundurularak üretilen birçok farklı modelde karşımıza çıkmaktadır. Ahşap tuvalet kağıtlığı, plastik tuvalet kağıtlığı, ferforje tuvalet kağıtlığı ve dahası. Evlerde; banyo ve tuvalet dekorasyonunu tamamlamak için kullanılan modeller genellikle metal, ahşap ya da ferforje tuvalet kağıtlığıdır. Bu ürünler, dekoratif ve gösterişli olduklarından banyo ve tuvaletlerin önemli parçalarından biridir. Modern banyolarda kullanılanlar daha sade iken avangard banyolarda abartılı modeller kullanılması daha uygun olur. İş yerleri, ofisler, kafe, restoran vb. yerlerde ise genellikle plastik tuvalet kağıtlığı tercih edilir. Günümüzde bu mekanlarda bile dekoratif tuvaletler olduğundan bu gibi banyo aksesuarlarına önem verilmektedir.

Bunun yanında tuvalet kağıtlığının, ayaklı ya da duvara monte edilebilen şekilleri mevcuttur. Geniş banyo ve tuvaletlerde ayaklı tuvalet kağıtlığı kullanım açısından daha rahat olacaktır. Ayaklı tuvalet kağıtlığının yedek tuvalet kağıdı yerleştirmek üzere haznesi ya da çöp kovası olan modelleri de vardır. Daha dar banyo ve tuvaletler için ise duvara monte tuvalet kağıtlığı daha kullanışlı olmaktadır. Yerden tasarruf ederken dilediğiniz yüksekliğe ve yakınlığa monte ederek kullanabilirsiniz.

cimri.com, banyo ve tuvaletlerin dizaynına, büyüklüğüne ve renklerine uygun olarak gümüş, altın sarısı, beyaz, pembe, kırmızı, antik görünümlü, ferforje, ahşap, plastik ve daha birçok seçeneği en en uygun fiyatlarla sizlere sunuyor.