track source

Torku Toz ve Küp Şeker

Torku Toz ve Küp Şeker Fiyatları

33 Ürün gösteriliyor.
Organik

Torku Toz ve Küp Şeker

Torku Toz ve Küp Şeker fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Torku Toz ve Küp Şeker ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Torku Toz ve Küp Şeker Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Torku Toz ve Küp Şeker incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Sword Kol Saatleri
 • Zigga Bayan Sırt Çantası
 • Bexy Etek
 • North Of Navy Erkek Gömlek
 • Wonder Kids Bebek Tulumu
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Torku Toz ve Küp Şeker fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Torku

  Sıkça Sorulan Sorular

  Torku Toz ve Küp Şeker Kaç Kg'lık Paketler Halinde Satılır?

  Torku Toz ve Küp Şeker Kaç Kaloridir?

  Torku Toz ve Küp Şeker Nasıl Muhafaza Edilir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Torku Toz ve Küp Şeker

  Torku, Konya Şeker bünyesinde bulunan markalar arasında yer alır. 2007 yılından itibaren kalitesini arttırarak büyüyen markanın geniş yelpazede ürün kategorisi bulunur. Şeker, çikolata, şekerleme, dondurulmuş gıdalar, süt ve süt ürünleri gibi neredeyse bütün gıda kategorilerinde üretime devam eder. Torku,  %100 doğal ve kaliteli ürünler üretmeyi hedefler. Helal gıda uygunluk belgesi bulunan ürünleriyle müşterilerin gözdesi denilebilir. Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında ise toz şeker ve küp şeker bulunur. Torku toz şeker ve küp şeker günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında bulunur. Şekerler çay, kahve, tatlı gibi gıdalarla birlikte kullanılır. Sofra şekeri olarak da bilinen bu şekerin esmer şeker, küp şeker, kristal şeker gibi birçok çeşidi bulunur. 

  Torku Toz ve Küp Şeker Çeşitleri

  Torku şeker tanesi toz şeker çeşitleri günlük hayatın ve sofraların en çok kullanılan ürünleri arasında bulunuyor. Tamamen şeker tadı veren bu ürün şeker pancarından üretilir. Torku toz şekerleri %100 doğal yöntemlerle üretilir. Şekerlerin üretiminde GDO’suz tohumlar kullanılır. Torku küp şeker 750 gr ve diğer gramajlardaki ürünler el değmeden paketlenir. Şeker çeşitleri üretim sırasında tüm kontrollerden geçerek sofralarınıza ulaşır. Doğallığına dokunulmayan küp şekerler çay, kahve gibi içecekleri fazlasıyla lezzetlendirir. Torku tek sargılı küp şeker ürünleri genellikle kalabalık evlerde veya şirketlerde kullanılır. Ekonomik açıdan daha avantajlı olan tek sargılı küp şekerler gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Torku esmer küp şeker ürünleri beyaz kristal şekerin ön işlemlerden geçirilmesiyle elde edilir. Kristal şekerin şeker kamışı melası ile karıştırılması sonucu ortaya çıkan esmer şekerin sağlık açısından daha faydalı olduğu bilinir. İçerisinde bulunan melas yardımıyla vitamin ve minerallerin etkisi artar. Şekerin rengi kahverengi olduğundan dolayı esmer şeker olarak isimlendirilir. Kolay çözünebildiğinden dolayı kek, kurabiye, reçel gibi gıdaların içerisinde kullanılabilir. Torku toz şeker 1 kg ve diğer gramajlardaki ürünler ağırlıklarına göre paketlenerek satışa sunulur. Torku toz ve küp şekerleri polietilen ambalaj veya kraft ambalajlarla paketlenir. Müşteriler paket ve ağırlık seçenekleri arasından dilediğini seçebilir. 

  Torku Toz ve Küp Şeker Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Torku markasının ürettiği toz şekerleri satın alırken bazı özelliklere dikkat etmek gerekir. Bunların en başında önce küp şekere mi yoksa toz şekere mi ihtiyacınız olduğuna karar vermek gelir. Şekeri alırken içerisinde beyazlatıcı gibi kimyasal maddelerin olmamasına da dikkat etmek önem taşır. Torku ürünlerini doğal yöntemlerle ürettiği için gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Torku küp şeker 1 kg ve diğer gramajlardaki paketler arasından bir tercihte bulunabilir. 1 kg’lık ürünler daha az kişi sayısının bulunduğu ortamlarda kullanılabilir. Kalabalık aileler için satın alınacak ise Torku toz şeker 5 kg paketler tercih edilebilir. Böylece uzun vadede avantajlı olur. Tüm bunların yanı sıra Helal Gıda Uygunluk belgesinin var olup olmadığı da kontrol edilebilir. 

  Torku Toz ve Küp Şeker Fiyatları

  Torku küp şeker ve toz şeker ürünlerinin fiyatları birbirinden farklı olur. Bu farklılığın ilk nedeni şekerin türü gösterilebilir. Toz şeker ve küp şeker arasında üretim aşamasının farklı olmasından dolayı bir fiyat farkı bulunur. Şekerlerin ağırlığına göre paketlenmesinde bu fiyat farklılığında ikinci adım olabilir. Torku şekerleri 750 gramdan 5 kg’a kadar değişen paketlerle satış sunulur. Bu gramajlar arasında da belli bir fiyat farkı olur. Kalabalık aileler uzun süre rahatlıkla kullanabilmek için çuvalla satılan ürünleri de tercih edebilir. Torku şeker çuval fiyatı küçük ambalajdaki ürünlere göre daha farklı belirlenir. Şeker satın alırken Torku esmer toz şeker fiyatı ve diğer ürünlerin fiyatlarını Cimri.com sayfasından karşılaştırabilirsiniz. Sayfadaki kullanıcı yorumlarını da okuyarak karar verebilirsiniz.

  track source
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play