Modacar, Stacltaly, Sonax, Nasiol, Space, Carpex, Sprayway ve Gojo markalı torpido bakım ürünlerini en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Araç temizliğinde torpido bakımının önemi nedir?

Araç temizliği hem sağlık hem de konfor açısından çok önemlidir. İyi bir yolculuk için temiz bir ortam gerekir. Araç dışı, içi ve motor aksamlarının temiz olması hem performans için önemlidir hem de aracın daha uzun süre dayanmasını sağlar. Temizliği ve bakımı yapılmayan bir aracın kullanım kalitesi ve ömrü azalır. Bu nedenle araç temizliğini aksatmadan yapmak gerekir. Araçların içinde zamanla lekeler ve kirler oluşur. Araç içinde bulunan koltuklar, koltuk başlıkları, klima ve havalandırma kanalları, plastik aksam ve kaplamalar yoğun olarak kullanılır. Bu alanların temizliği için doğru araçlar ve doğru ürünlerle yapılmalıdır. Doğru ürün kullanmak ve doğru şekilde temizlik yapmak hem daha iyi temizlik sağlar hem de koltuk, torpido veya havalandırma aksamlarının daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Yanlış ürünler tüm araç ekipmanlarına zarar verir ve ömrünü kısaltır.

Torpido Bakımı Nasıl Yapılır?

Bir araca bindiğimizde karşımızda torpido ve ön konsol bulunur. Tüm yolcular torpidoyu görür. Araçla ilgili tüm kontrol mekanizmaları ön konsol ve torpido üzerinde bulunur. Rayo, cd çalar, klima, kalorifer gibi pek çok araç torpidodan kontrol edilir. Bu nedenle torpido çok kullanılır ve sürekli göz önündedir. Çok kullanıldığı için torpido temizliğinin önemle ve dikkatle yapılması gerekir. Torpido temizliği için çeşitli bakım ürünleri kullanılır. Bu ürünler genellikle torpido bakım seti olarak satılır. Bu ürünlerden bazıları temizleme fırçası, parlatıcı spreyi, torpido bakım sütü, bakım jeli ve yumuşak bir temizleme bezi kullanılır. Temizleme fırçasıyla torpido üzerindeki tozlar ve lekeler kolayca çıkartılır. Parlatma spreyi torpidoyu daha parlak ve şık gösterir. Torpido sütü su ile karıştırılarak kullanılan bir temizlik ürünüdür. Süt ile su karıştırılır daha sonra bir süngerin üzerine bir miktar sıkılır. Daha sonra bu sünger ile torpido ve diğer alanlarda temizlik yapılır.

En ucuz torpido bakım ürünlerini, cimri.com sitesinden bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/torpido-bakimi