Narr, Nike, Ejoya, Adidas ve Under Armour marka toka, taç & saç bandı ürünlerini en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Saç aksesuarları nelerdir?

Saç bantları, daha çok ısa ve uzun saçlı bayanlar tarafından kullanılan, saçların geriye doğru durmasını sağlayan saç aksesuarlarıdır. Değişik tasarım ve renklerde olanları vardır. Spor, abiye ve günlük her modelde tasarlanan saç bantları vardır ve giysilerle kombinlenebilirler. Yaz aylarında çiçekli saç bantları özellikle tatil bölgelerinde sıklıkla takılır. Metal ve taşlı saç bantları günlük kullanılabildiği gibi abiye olarak da kullanılabilir. Elastik kumaştan ve kalın olan saç bantları ise kış aylarında özellikle kulakların üşümemesini sağladığı gibi oldukça da şık durmaktadır. Bazı saç bantları da özellikle sporcular tarafından tercih edilir. Spor yaparken saçların yüze gelmesini engeller. Birçok farklı saç bandı modellerini en ucuz fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Toka; Bayanların ve uzun saç kullanan erkeklerin en sık kullandığı saç aksesuarlarıdır. At kuyruğu tokaları hemen her uzun saçlı bayanın evinde olan saç aksesuarlarındandır. Çıt çıtlı toka, topuz tokası, tel toka, saçlı tokalar gibi pek çok toka çeşidi vardır. Özellikle siyah ince tel tokalar, saçları topuz yapmakta ve kulak üstlerinden çıkan ince tutamları tutturmakta kullanılır. Taşlı, metal, kumaş, keçe, plastik gibi malzemelerden üretilen en ucuz saç tokalarını Cimri.com sitesinden inceleyebilirsiniz.

Taç; Birçok farklı materyalden üretilen taçlar, en sık kullanılan saç aksesuarlarından biridir. Kumaş kaplamalı, ince metal, taşlı, küçük boyutlarda çocuk taçları, lastik taçlar gibi pek çok farklı taç modeli vardır. Giysilerle ve gidilen yer ile uyumlu taçlar takılır. Taşlı abiye taçlar, abiye elbiseler veya sadece şık gece kıyafetleri ile oldukça şık olmaktadır. Kumaş kaplamalı, kurdeleli, kelebekli taç modelleri ise, genellikle günlük kullanım için tercih edilmektedir. En ucuz taç modellerini Cimri.com sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

En ucuz saç aksesuarları nerede bulunur?

En ucuz toka, taç & saç bandı ürünlerini Cimri.com sitesinde, takı aksesuarları kategorisi altında yer alan, toka, taç & saç bandı sekmesinden görüntüleyebilir, saç aksesuarları arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.