track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tıraş Bıçağı ve Yedekleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tıraş Bıçağı ve Yedekleri markası:

En Çok İncelenen Tıraş Bıçağı ve Yedekleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Tıraş Bıçağı ve Yedekleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
14 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 720 Tıraş Bıçağı ve Yedekleri modeli içerisinde en ucuz Tıraş Bıçağı ve Yedekleri fiyatı 1.0 TL iken, en yüksek Tıraş Bıçağı ve Yedekleri fiyatı 2023.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tıraş Bıçağı ve Yedekleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Haziran 2021 tarihinde ortalama Tıraş Bıçağı ve Yedekleri fiyatı ise 108.09 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Tıraş Bıçağı ve Yedekleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tıraş Bıçağı ve Yedekleri

Hem erkeklerin hem de kadınların ortak kişisel bakım rutinleri bulunur. Ortak kişisel bakım rutinleri arasında ise vücudun farklı bölgelerinde ortaya çıkan tüy alma işlemleri vardır. Erkek ve kadın kullanıcılar bu bakımları farklı işlemler ile uygulamaya geçirir. Fakat yüzyıllardır uygulanan tıraş olma ihtiyacı neredeyse 5 bin yıl öncesine dayanır. Bazı bilimsel bilgilerin bize ispatladığı bu kanı farklı çağlarda tıraş olmanın bir şekilde gerçekleştiğini gösterir. Tıraş ihtiyacı ilk olarak kesici ile uygulanmaya başlar. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ortaya farklı yöntemler çıksa da günümüzde hala en yaygın tıraşlama uygulamaları tıraş bıçağı ile yapılır. Amerikalı bir mucit tarafından bulunan modern tıraş bıçağı 1901 yılında bulunur. İlk başta çok fazla dikkate alınmayan bu icat 2. Dünya savaşı sırasında ordu ihtiyacı olarak belirlenip kullanılmaya başlar. Bu sayede geniş bir kitleye yayılan tıraş bıçakları zaman içinde güvenilerek kullanılır. Kullanıcıları farklı dertlerinden kurtarmayı sağlayan tıraş bıçakları temizlik ve hijyen sağlayan ürünler olur. Yaşanılan çağ içinde en kolay ve hızlı çözümü üretebilen bu aletler en çok kullanılan kişisel bakım rutinlerinde yer alır.

Tıraş Bıçağı Modelleri

Farklı markalar tarafından üretilen birçok tıraş bıçağı bulunur. Bunlardan biri olan Gillette markasının ismi Amerikalı mucit King Camp Gillette ile ortaya çıkar. 1900’lü yıllarda hizmete sunulan ilk tıraş bıçağı ile adını duyuran marka, günümüzde çeşitli özelliklere sahip tıraş bıçakları üretir. Gillette tıraş bıçağı çeşitliliği sayesinde farklı kullanıcı isteklerine ve ihtiyaçlarına uyum sağlar. Her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden marka, farklı bıçak sayılarına sahip ürünler üretir. Kullanıcıların sahip olduğu tüy yoğunluğuna uyum sağlaması için üretilen bu ürünler 3’lü ve 5’li bıçak seçenekleri ile karşınıza çıkar. Hizmete sunulan 3 bıçaklı tıraş bıçağı hassas cilde sahip olan kullanıcılar için tasarlanır. Cildinizde olan tüyleri hassasiyetle yok eden 3 bıçaklı tıraş aletleri aynı zamanda cilt yüzeyini korur. Tahriş oluşumunu engelleyen bu tıraş bıçakları ile kişisel bakım rutininiz oldukça konforlu hale gelir. Ayrıca oluşabilecek batık sorunlarını azaltmaya ve tamamen yok etme özelliğini sahiptir. Bu durum kullanıcıların tüy köklerinin farklılığına göre değişir. Kolay kavranan gövdesi sayesinde tıraş olurken hareket özgürlüğünüz genişler. Modeller arasında bulunan Mach 3 tıraş bıçağı farklı tasarımlar ile de karşınıza çıkar. Uzun süre keskinliğini koruyan bıçaklar sayesinde tasarruf ederken tıraş olmanın ferahlığını yaşarsınız. Gillette mach 3 tıraş bıçakları 15 farklı konfora sahip şekilde tasarlanır. Bıçaklarda bulunan kayganlaştırıcı bantlar sayesinde, tıraş olurken kayganlığın verdiği huzur ile kendinizi güvende hissedersiniz. Tıraş bıçağı kadın kullanıcılar için zor ve hassas bölgelere temizlik ve hijyen sağlamayı sağlar. Özellikle de kadın kullanıcılar için tasarlanan Venüs serisi sayesinde vücudun farklı bölgelerinde ortaya çıkan tüylerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Oynar başlıkla tasarlanan Venüs tıraş bıçağı ulaşılması zor noktaları kökten temizler. Farklı bıçak sayılarında üretilen bu serinin tıraş bıçakları cilt üzerinde bulunan tüyleri yok edip, ardından pürüzsüz bir görüntü ve hissiyat verir. Dilerseniz seri içinde bulunan modeller arasından 5 bıçaklı tıraş bıçaklarını tercih edebilirsiniz. Özel kıvrılma hareketleri sayesin 5 bıçaklı tıraş bıçağı istediğiniz zaman size dakikalar içinde mükemmel sonuçlar sağlar. Uzun süre kullanım sonrasında keskinliğini kaybeden bıçak kısımlarını başka başlıklar ile değiştirebilirsiniz. Bu sayede her seferinde tıraş bıçağı almak yerine sadece bıçak başlığı alarak tasarruf edebilirsiniz.

Tıraş Bıçağı ve Yedek Bıçak Fiyatları

Tıraş bıçakları sektöre giriş yaptığı andan itibaren büyük bir ilgi görür. Özellikle yoğun ve tempolu günler içinde kadın ve erkek kullanıcılara zaman ve bütçe tasarrufu sağlaması ile tercih edilir. Çünkü hizmete sunulan tıraş bıçakları oldukça kaliteli malzemeler ile elde edildiği için keskinliğini kaybetmesi zaman alır. Keskinliğini kaybeden bıçakları ise başlıkları çıkararak değiştirebilirsiniz. Kullanıcılara sunulan bu hizmetlerin yanı sıra tıraş bıçağı fiyatları çok makul fiyatlarla karşınıza çıkar. Her bütçeye uygun olan bu fiyatlar, sunulan tıraş bıçağının verdiği hizmete göre değişim gösterir. Çünkü hazırlanan tıraş bıçaklarının her biri farklı özelliklere sahiptir. Fiyat araştırması yaparken satın almak istediğiniz tıraş bıçağının, bıçak sayısına, başlık özelliklerine, kayganlık bantlarına dikkat etmeniz gerekir. Belirtilen özellikler fiyatı direkt olarak etkileyen faktörler arasındadır. Kendinize en uygun tıraş bıçağını, en ucuz fiyatlarla bulmak isterseniz bu özelliklere dikkat edebilirsiniz. Bütçenize uygun olan tıraş bıçakları sizlere hem tasarruf imkanı hem de konfor sağlar.

Tıraş Bıçağı ve Yedek Bıçak Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yüzyıllardan beri kullanılan tıraş bıçakları kadın ve erkek kullanıcıların vazgeçilmez rutinlerinin bir parçasına haline gelir. Her kullanıcının düzenli olarak yapması gereken tıraşlanma uygulaması, tıraş bıçakları ile oldukça kolay ve güvenlidir. Kendinize ve tüylerinize uygun olan bir tıraş bıçağı arıyorsanız karşınıza çıkan ürünleri satın almadan önce dikkat etmeniz gereken noktalar bulunur. Öncelikli olarak satın alacağınız tıraş bıçağını vücudunuzun hangi bölgesinde kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Çünkü her bölgenin ihtiyacı olan hassasiyet ve dokunuş farklıdır. Ardından satın almak istediğiniz tıraş bıçağının hareket kabiliyetini inceleyebilirsiniz. Döner başlıklara sahip olan tıraş bıçaklarının başlıklarını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Her seferinde ayrı bir tıraş bıçağı satın almak istemezseniz, bu modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken tek şey yedek tıraş bıçağı edinmeniz olur. Sadece başlık olarak satılan bu ürünler size hem kolaylık hem de tasarruf sağlar. Böylelikle amacınıza uygun olan tıraş bıçağını bulmuş olursunuz. Ayrıca ürünleri incelerken bıçak sayılarına da dikkat etmeniz gerekir. Çünkü her model farklı bıçak sayısı ile üretilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery