track source
track source
track source

Ticari Yazılımlar

Ticari Yazılımlar Fiyatları

5 Ürün gösteriliyor.
Ticari Yazılımlar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ticari Yazılımlar modelleri ve Ticari Yazılımlar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ticari Yazılımlar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Lila. 5 adet Ticari Yazılımlar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ticari Yazılımlar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 Ticari Yazılımlar markası:

En Çok İncelenen Ticari Yazılımlar Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ticari Yazılımlar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 5 Ticari Yazılımlar modeli içerisinde en ucuz Ticari Yazılımlar fiyatı 28.88 TL iken, en yüksek Ticari Yazılımlar fiyatı 309.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ticari Yazılımlar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Ticari Yazılımlar fiyatı ise 118.93 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ticari Yazılımlar Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Ticari Yazılımlar modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Ticari Yazılımlar modeli:
Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Canon Pixma E-414 Çok Fonksiyonlu Yazıcı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
LG 22M38A-B Monitör
LG 22M38A-B Monitör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ticari Yazılım

Bir işletmede kullanılması en önemli detay muhasebe işlemleridir. Bir işletmenden muhasebe kayıtlarını ve işlemlerini kontrol etmesi için gerekli olan yazılımlara genel adıyla ticari yazılım denir. İş alanlarının çoğunda ve satış işlemi gerçekleştiren her işletmede ticari yazılım kullanılması şarttır. Toptan perakende, restoran, ürün satışı gerçekleştiren esnaf, market, bakkal, süpermarket gibi tekli ve toplu satış  gerçekleştirip her alanda hizmet veren işletmelerin satış takibi yapması ve stok yönetimi yağması için gerekli olan ticari yazılımlar her iş alanında kullanım zorunluluğu gösterir. Bu yazılımlar sayesinde satış sözleşmeleri de oluşturularak takibi sağlanır. Gelişen teknolojinin etkileri  ve internet ağı ile çalışma sağlayan ticari yazılımlar işletmeler için eskiye oranla büyük kolaylık sağlar. Teknolojinin kolaylık sağlamaya başladığı dönemlerden önce tamamen defter sistemi ile rapor tutulan muhasebe işlemlerinin tümü şimdi yeni nesil Excel yazılım üzerinden yürütülerek hızlıca işlem görebilir. Ticari yazılım programları hem genel muhasebe hem de ön muhasebe de işlemlerin kolayca yapılabilmesi için belirli araçlar sağlar. 

Ticari Yazılım Çeşitleri

Ticari yazılım programları bir işletmenin tüm muhasebe süreçlerinin ve günlük satış ve stok takip bilgilerinin kullanıldığı program türleridir. Satış gerçekleştirirken işletmelerin tamamının kullanması gereken detaylı bir muhasebe inceleme ve rapor tutma programlarıdır. Bilgisayarlarda mevcut olan birçok yazılım formu ile çalışabilen ticari yazılımlar, farklı farklı birçok alandan indirilebilir. Bilgisayar üzerinden kullanımı sağlanan ticari yazılımlar, her işletmenin satış gerçekleştirildiği ürün cinsine göre düzenlenebilir. Önceleri defterlerle tutulan tüm bu raporlar ticari muhasebe yazılım programları ile çok daha kolay bir hal alır. Ticari yazılım programları ile alım, satım işlemlerinin takibi rahatlıkla yapılabilir. Fatura yazılımı ve irsaliye takipleri bu programlar üzerinden takip edilebilir. İşletmenin çalıştığı bankacılık işlemlerinin tamamı bu programlar üzerinden yapılabilmesi cari işlemlerinizin de takibini sağlar. Gün boyu satışı yapılan ürünlerin kasa takibini de bu programlar üzerinden yapabilir ay sonu raporu da alabilirsiniz. İşletmeye yönelik yapılan tüm harcama ve masrafların raporlarını yine bu programlar üzerinden görebilirsiniz. Web tabanlı ticari yazılımlar üzerinden cari hesap takibi, personel cari hesabı, sayım işlemleri ve ürün  barkod işlemleri yapabilirsiniz. Kısacası işletmenize dair her işlemi kolaylıkla tek bir web yazılımı üzerinden takip edebilirsiniz. Bugün piyasada çok farklı türlerde ticari yazılım programları bulunur. İşletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilmesi için özel olarak hazırlanmış özgün ticari yazılım programları bulabilirsiniz. Ticari yazılım programları kendi aralarında ikiye ayrılır. Daha çok küçük işletmelerin ihtiyaçlarını görmeye yönelik tasarlanan ön muhasebe ticari yazılım programları ile büyük ve geniş şirketler için kullanımı sağlanan ve detaylı içerik sunan ve büyük işletmelerin tüm muhasebe işlemlerini yapabilmeyi hedefleyen ticari ve mali müşavir yazılım programları vardır. Bu programlar arasından işletmenize en uygun yazılım programlarını tercih edebilirsiniz. Küçük işletmeler için uygun olan ön muhasebe yazılım programları genellikle e-fatura, e-arşiv, ciro, gelir gider ve irsaliye hesaplarını eksiksiz yapmaya yönelik tasarlanır. Ticari ve mali müşavir programları ise çok daha geniş kapsamlı bir kayıt tutma deneyimi sunar. Büyük işletmeler için çok daha uygun ve kapsamlı programlardır. İşletmenizin ihtiyacına göre program tercih etmeniz gerekir.  

Ticari Yazılım Fiyatları

Ticari yazılım fiyatları çok çeşitli aralıklarda satışa sunulur. Birçok farklı işletme için ayrı ayrı sistem özelliği sunan ticari yazılımlar ürünün özelliğine göre fiyat etiketi verir. Web tasarım markalarının hazırlayarak satışa sunduğu bu tutanak programları fonksiyonlarına göre fiyatlandırılır. Her işletme için farklılık gösterebilen ticari yazılım çeşitlerinin fiyatlarından haberdar olmak için işletmenize uygun olan programlara göz atmanız gerekir. Küçük işletmeler için olan ön muhasebe yazılım programları daha uygun fiyatlarda satışa sunulurken, büyük işletmelerin kayıtlarında kullanılan ticari yazılım programları çok daha yüksek fiyat etiketleri gösterebilir. Restoran adisyon, giyim mağazası barkod, süpermarket programları gibi çok farklı çeşitleri bulunan yazılımlar fiyat olarak da çok çeşitli aralıklar gösterir. İşletmenizin satışını gerçekleştirdiği ürün grubuna göre yazılım arayabilir ve fiyat takibi yapabilirsiniz. Tüm bu farklı detaylar göz önünde bulundurularak işletmenizin ihtiyacı olan yazılım çeşidini cimri.com üzerinden yapabilir site üzerinden rahatlıkta fiyat takibi yapabilirsiniz.

Ticari Yazılım Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ticari yazılım satın alınırken birçok farklı özelliğe dikkat etmek gerekir. İşletmenin büyüklüğüne göre yazılım programı takip etmek gerekir. Günlük satış raporlarını görmenize yarayan ticari yazılım programları arasından işletmenizin ihtiyacı olanı seçmeniz gerekir. Ön muhasebe ve ticari mali müşavir yazılımları olarak ikiye ayrılan yazılım programlarından işletmenin her hareketini kontrol etmeniz mümkündür. Küçük işletmeler için kullanılan programlardan size uygun olanını tercih edebilirsiniz. Küçük restoranlar için paket servis programları, adisyon programları, giyim mağazaları için barkod programları gibi birçok farklı türde yazılım programı bulunur. Bu çeşitler arasından ihtiyacınız olanı tespit etmeniz ve işletmenize uygun programı tercih etmeniz gerekir. Her işletme için bulunan yazılım programlarından doğru olanı tercih etmek için cimri.com sitesinden yardım alabilirsiniz. Doğru yazılım tercih etmek iş süreçlerinin çok daha sağlıklı ve raporlu bir şekilde ilerlemesine olanak tanır. Tüm raporlamaları bu programlar üzerinden yapabilirsiniz. Ticari CBS yazılımları hakkında bilgi almak ve program özelliklerini incelemek için cimri.comdan yardım alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery