track source
track source

Temizlik Gereçleri

Temizlik Gereçleri Fiyatları

3339 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Çoklu Paket
Temizlik Gereçleri fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Kemirgen-Sürüngen Aksesuarı Fiyatları
 • Kuru Sebzeler Fiyatları
 • Ayran Fiyatları
 • Köpek İsim-Adreslik Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Temizlik Gereçleri Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Temizlik Gereçleri markası:

  2021 yılı Temizlik Gereçleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  12 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3339 Temizlik Gereçleri modeli içerisinde en ucuz Temizlik Gereçleri fiyatı 1.0 TL iken, en yüksek Temizlik Gereçleri fiyatı 16040.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Temizlik Gereçleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 12 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Temizlik Gereçleri fiyatı ise 812.89 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Temizlik Gereçleri Ürünleri Hangileridir?

  Temizlik Gereçleri Ürün Çeşitleri Nelerdir?

  Cimri.com
  Temizlik Gereçleri Ürün Çeşitleri; Temizlik Eldiveni, Paspas, Temizlik Bezi, Tuvalet Fırçası, Temizlik Fırçası, Ekran Temizleyici Bez, Bulaşık Süngeri, Elbise Fırçası ve Halı Fırçasıdır.

  Temizlik Gereçleri Nerelerde Kullanılmaktadır?

  Cimri.com
  Temizlik Gereçleri; Cam Silme, Yerlerin Temizliği, Banyo ve Lavabo Temizliği, Tezgah Üstü Temizliği Gibi Evin Genel Temizliğinin Yanında Bulaşıkların Yıkanmasında Da Kullanılmaktadır.

  Kullandığımız Temizlik Gereçleri Nasıl Temizlenir?

  Cimri.com
  Temizliğin Ardından Kullandığımız Temizlik Gereçleri De Temizlenmelidir. Her Bir Temizlik Malzemesi İçin Aynı Yöntem Uygulanmaz. Örneğin Fırçaları Islatmayın. Bunu Yapmak, Kılları Zayıflatabilir. Kötü Kokmasını Önlemek İçin Fırçaları Önce Hava İle Kurumasını Sağlayın. Süngerleri Kullandıktan Sonra İyice Durulayın ve Sıkın. Açık Havada İyice Kurumasını Sağlayın. Paspaslar Temiz Tutulmaması Halinde Koku Yapar. Zemini Yıkadıktan Sonra Paspası İyice Temiz ve Sıcak (Kaynamayan) Bir Kovada Yıkayın. Eğer Paspas Sökülebilirse Temiz Suyun Altında Yıkayın. Bulaşık Eldivenini İse Suyla Durulamak veya Bulaşık Makinesinde Yıkamak Yeterli Olacaktır. Temizlik Bezi Çok Kirli Değilse Çamaşır Makinesinde Yıkanabilir. Eğer Çok Kirliyse Soğuk Su Dolu Bir Kovaya Bir Kaç Damla Çamaşır Suyu Damlatıp Temizlik Bezini Bu Suya Batırarak Temizleyebiliriz.
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Temizlik Gereçleri

  Kullanıcılar hayatını kolaylaştıran temizlik ürünlerine ve gereçlerine ayrı bir bütçe ayırır. Bazı kullanıcılar yeni çıkan temizlik gereçlerini düzenli olarak takip eder ve evine almak ister. Ev ve ofis ortamında temizliği kolay hale getiren paspaslar sayesinde her yeri kısa sürede temizlersiniz. Mikrofiber destekli ürünlerle çok daha steril ortamlara sahip olursunuz. Çoğu kullanıcı temizlik malzemelerini kullanırken ellerinin tahriş olmasından şikayetçi olur. Tek kullanımlık temizlik eldivenleri sayesinde bu sorunu kolayca çözersiniz. Parke ve fayans gibi zeminler günlük olarak temizlenmeye ihtiyaç duyar. Temizlik setleri ile bu işlemi yaparken zeminin ekstra parlak olmasını sağlarsınız. Özellikle dış ortamlarla temas edilen alanların temizliğinde paspaslar büyük önem taşır.

  Temizlik Gereçleri Çeşitleri ve Özellikleri

  Her kullanıcı temizlik yapmayı daha pratik hale getiren ürünlere sahip olmak üster. Ev ve iş ortamında zamandan tasarruf etmenizi sağlayan çeşitli ürünler vardır. Temizlik yapmayı daha kolay hale getiren ürün çeşitleri sayesinde zahmetsizce tüm işleri halledersiniz. Temizlik malzemeleri markaları kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği birçok şeyi düşünerek tasarım yapar. Bulunduğu ortamda daha az yer kaplayan temizlik malzemeleri kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir. Ellerinizi her aşamada sıklıkla kullanıp, çeşitli kimyasallarla bir araya getirdiğiniz için kısa sürede yıprandığını görürsünüz. Temizlik eldivenlerinden yardım alarak ellerinizi bu olumsuz etkilerden koruyabilirsiniz. Bu eldivenler genelde tek kullanımlık olarak satışa sunulur. Bunun yanı sıra defalarca kullanabileceğiniz kalın eldiven modelleri de mevcuttur. Temizlik araç gereçleri kullanıcının rahatlığı gözetilerek tasarlanır. Büyük zeminleri temizlemek için işinizi kolaylaştıracak paspaslara ihtiyaç duyarsınız. Bu tarz ürünler evinizde çok yer kaplamayarak her yerde kendine kolayca yer bulur. Paspas çeşitleri birden fazla versiyonla kullanıcı karşısına çıkar. Temizleyeceğiniz alana en uygun ürünü seçtiğinizde maksimum verime ulaşırsınız. Temizlik ürünleri arasında seçim yaparken marka ve model ayrı bir öneme sahiptir. Ürünlerin sunduğu fonksiyonlar ve kalite markaya bağlı olarak değişiklik gösterir. 

  Temizlik bezleri daha kısa sürede geniş alanlarda maksimum verime ulaşmanız için özenle tasarlanır. Kir tutmayan ve mikrofiber özellikli modeller sayesinde her türlü zemini kolayca temizlersiniz. 

  Temizlik Gereçleri Fiyatları

  Evinize yeni bir temizlik malzemesi alırken birçok kriteri göz önünde bulundurursunuz. En son aşamada çoğu kullanıcı fiyatlar kısmına dikkat eder. Temizlik ürün çeşitlerinin fiyatı belirlenirken birçok faktör etkin rol oynar. Bunların başında marka ve kategori yer alır. Seçtiğiniz markanın kalitesi ve bilinirliği ölçüsünde ürüne ödeyeceğiniz ücret değişiklik gösterir. Temizlik ürünleri birden fazla kategoride yer aldığı için her biri farklı kriterlere göre fiyatlandırılır. Tek kullanımlık temizlik eldiveni ile defalarca kullanacağınız ürünün fiyatı aynı olmayabilir. Zemin temizliğini kolay hale getiren paspas çeşitlerinde kullanılan mikrofiber destek ile sıradan bir paspasın fiyatı farklı olur. Kalite arttıkça ödeyeceğiniz ücret de artış gösterir. Alacağınız ürünün marka ve kategorisini Cimri.com’da aratarak nerede daha uygun fiyata satıldığını öğrenebilirsiniz. 

  Temizlik Gereçleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Yeni bir temizlik malzemesi satın alırken marka ve model konusunda oldukça titiz davranabilirsiniz. Genel olarak çoğu kullanıcı ürün tercihi yapmadan önce çeşitli kriterler belirler. İlk sırada ürünün fonksiyonları ve ekstra özellikleri gelir. Temizlik gereçlerini seçerken de aynı kriteri dikkate alabilirsiniz. Satın alacağınız ürünün kategorisine göre  dikkat edeceğiniz hususlar değişebilir. Temizlik eldivenleri arasında seçim yapıyorsanız ilk olarak kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Kendi bedeninize uygun ürün sipariş ederek rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Bu sayede daha sağlıklı karar verebilirsiniz. Paspas alırken suyunu kısa sürede ve maksimum seviyede sıkmasına dikkat edebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery