TEMİZLEME ÜRÜNLERİ NELERDİR?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her türlü eşyanızın çok daha uzun süre yeniliğini koruyarak kullanılmaya devam etmesini sağlayabilmek için; yeni, çeşitli ve etkili temizlik ürünleri hayatımıza girmiştir. Özellikle elektronik aletlerde, led yüzeylerde, dokunmatik ekranlarda, gözlüklerde ve bilgisayarlarda bu tip ürünlerin seçimi doğru kullanımı, elektronik eşyalarınızın uzun ömürlü kullanımı için çok önemlidir.

HANGİ YÜZEYLER NASIL TEMİZLENİR ?

Cam ve fayans gibi yüzeyleri için temizleme ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken nokta; silme işlemi tamamladıktan sonra dalga bırakmaması olacaktır. Buna uygun olarak temizleme setleri (fiber temizleme bez içeren) satın almak çok daha uygun fiyatlı ve verimli olacaktır.

Elektronik aletlerinizin temizliğinde, özellikle dokunmatik ekranlara zarar vermeyecek uygun ürünler ile bastırmadan ve kullanma talimatını takip ederek temizleme yapmanız gerekmektedir. Bu tip ürünler sürekli kullanıldığından ve her dokunmadan önce el yıkamak da mümkün olmadığından; yüzeylerinde çok fazla mikrop bulundururlar. Ekran temizleme spreyi içeren setler ve ekran temizleme bezi kullanmak dezenfeksiyon açısından da çok doğru olacaktır. Tuşların bulunduğu bölgelere kimyasalın bulaşmaması ve iç kısımlara girmemesi için, tuş temizleme amaçlı olarak özel aparatlar ve buharlaştığında kalıntı bırakmayacak formüller kullanılmaktadır.

Koltuk ve kumaş temizleme ürünlerinde; yıpranma olmadan lekelerin çıkarılması için özel olarak geliştirilmiş leke çıkarıcılar ve bezler kullanılmaktadır.

Aracınızın gerekli temizliğini yapmak ise ayrı bir konudur. Aracınızı kapsamlı temizlik için dönem dönem profesyonel ellere teslim etseniz de; kendinizin yapabileceği temizliklerle de zaman kazanabilirsiniz. Motor temizleme ürünleri ve far temizleme ürünleri gibi özel üretim formüller ile; çizilme, yıpranma olmadan aracınızın bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Lüks araçlarda deri temizleme ürünleri, koltukların bakımı için çok faydalı olacak ve ısıtma sistemi ve kullanıma bağlı yıpranmaları minimuma indirmenize fayda sağlayacaktır. Yüzey ve amaca uygun temizlik setlerini araştırarak ihtiyacınıza uygun olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

TEMİZLEME ÜRÜNLERİNİN FİYATLARI NE KADARDIR ?

Her yüzey ve amaç için uygun, Addison, VPW, Sandberg, Philips, Hiper, Greentech, Mila, Brandridge, Sonorous, Powerway, Goldmaster, Eyeq ve Solution, marka temizlik ürünlerini, cimri.com sitesinden, en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

https://www.cimri.com/temizleme-urunleri