• Koltuk kategorisinin ve ev dekorasyonlarının vazgeçilmezlerinden biri berjer koltuklardır.Berjerler, arkası kabarık ve yüksek, oturacak yeri geniş koltuk olarak tanımlanabilir. Siz de evinizin dekorasyonuna en uygun berjer modellerine, 3A Mobilya, Delcatu, Nav Decoration, Asedia, Evdebiz gibi onlarca markanın içerisinden en ucuz tekli koltuklara Cimri’den kolayca ulaşabilirsiniz.

  • Berjer Koltukları Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

    Tekli koltuklardan daha farklı bir tasarıma sahip olan berjer modelleri her türlü koltuk takımı ile uyum sağlayabilmektedir. Oturma kısmı geniş olan berjerler, daha rahat bir kullanım sağlamaktadır. Berjer seçimlerini kollu olan modellerden yana yapmanız, daha rahat bir şekilde keyfini sürebilmenizi sağlayacaktır. Evinizde kullandığınız dekorasyon teması ile uyum sağlayacak berjer modellerini tercih ederek yaşam tarzınızı da bulunduğunuz ortama yansıtabilirsiniz. Berjer koltukları seçerken ayaklarını uzatabileceğiniz bir puf ilave edebilir ve rahatlığınızı daha fazla sağlayabilirsiniz. Berjer tercihlerinizi, kullandığınız diğer koltuk takımları ile uyumlu seçmeniz de dekorasyonu tamamlamak açısından önemli olacaktır.

  • Berjer Koltuk Modelleri Dekorasyonda Nasıl Kullanılabilir?

    Berjer koltuklar evinize şıklık katacak bir dekorasyon koltuğudur. Berjerlerin belki de en çok kullanıldığı yerlerin başında pencere önleri yer almaktadır. Eğer siz de berjerlerinizi pencere önlerinde kullanacaksanız, aydınlatmayı da doğru bir şekilde sağlamalısınız. Berjerler sadece salonda değil, yer olduğu taktirde odanızın dekorasyonunda da kullanılabilir. Eğer odanızda kullanmaya karar verdiyseniz, odanızın en aydınlık kısmına koymanız dekorasyonun tamamlayıcı bir öğesi haline getirmenizi sağlayacaktır. Berjerlerde de renk seçimleri, diğer tüm ev dekorasyonu öğelerinde olduğu gibi, diğer mobilyalar ile uyumlu olmalıdır. Berjer koltukların sırtı diğer koltuklara oranla daha yüksek ve fonksiyonel kullanıma sahip olmasından dolayı bulunduğu mekânda sıcak bir hava oluşturmaktadır.

  • Berjer Koltuklar Nasıl Temizlenir?

    Evlerinizin en keyifli alanı haline geldikten sonra berjerlerinizin kirlenmemesi de mümkün değildir. Berjer koltukların temizliğinde de dikkat edilmesi gerekenlerin başında kullanılacak malzemeler ve yine materyaline uygun temizlik yöntemlerinin kullanılması gelmektedir. Berjeriniz kumaş kaplı ise; klasik ama etkili bir yöntem olan beyaz kalıp sabun ve havlu ile temizleyebilirsiniz. Berjerlerinizde koyu renkli bir kumaşa sahipseniz, kullanacağınız sabun ya da malzemenin ağartıcı özelliğinin olmamasına özen göstermelisiniz. Berjer koltuğunuz deri kaplı ise; deri için üretilmiş temizlik malzemelerini kullanmak koltuklarınızın ömrünü uzatacaktır. Berjer deri koltukları temizlerken kullanabileceğiniz bir diğer temizleme yöntemi ise arap sabunu ve su karışımının kullanımıdır. Ilık bir suya koyacağınız arap sabunu ile yumuşak bir bez ile berjer koltuklarınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Siz de dekorasyonunuza en uygun berjer ve tekli koltuk modellerine Cimri.com’dan en ucuz fiyat seçenekleri ile hızlıca ulaşabilirsiniz.