• TAYT

  Genel olarak bacakları sıkıca saran dar pantolonlara verilen isimdir. Likra, naylon, pamuk ve polyester olarak yapılırlar ama yünden ipekten ve diğer malzemelerden de yapılabilir. Tek giyilebileceği gibi üzerini örten bir etek ya da şortla da giyilebilir.

  Özellikle genç ve zayıf fiziğe sahip olan kadınların tercih ettiği bir giyisi olan tayt, güzel bir tayt kombini ile gündüz şıklığı için kullanıma uygundur. Ya da üzerine giyeceğiniz parıltılı bir tunik, altına da stiletto ayakkabılar ile gece şıklığı yaratabilir, Spora giderken, bisiklet kullanırken vb tercih ederek çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

  Rahatlık bakımından herkesin tercih ettiği taytın, çeşitleri de bulunmaktadır. Sizde birbirinden farklı tayt modellerini ve bu tayt çeşitlerini incelemek isterseniz. Cimri com daki; Derya Kurşun, Pierre Cardin , Nike, Sportive, Hummel, Adidas, Faik Sönmez, Mad Women gibi mağazalardan size en uygun tayt modellerine ulaşabilir. Karşılaştırma yaparak en ucuz taytlara sahip olabilirsiniz.

 • TARZINIZA UYGUN TAYT ÇEŞİTLERİ

  Kadınlar arasında, hızla yükselen ve trend haline gelen taytlar, rahatlık ve esneklik açısından pantolonlara göre daha çok tercih ediliyor. Geçmişin giyim modasının 2000’li yıllar itibari ile tayt şıklığının alması, çok sevilmesi ve rahat olması özelliğinden kaynaklandığını söylemek mümkün.

  Her tarza uygun tayt bulabilmek hiç zor değil. içerisinden, yapacağınız kombine uygun modeller bularak rahatlığınızı konuşturabilirsiniz. Tayt çeşitlerini; kumaş tiplerine göre, uzunluk ve kısalıklarına göre, desenli taytlar olarak sıralayabiliriz. Deri, kadife, süet taytlar kumaş tipleri grubuna girmektedir. Desenli taytlar adından da anlaşılacağı üzere desenlerde oluşmaktadır. Bunların dışında düz ya da üzerinde aksesuar bulunan taytlarda mevcuttur.

 • Cimri.com’ da tüm tayt modellerini, en ucuz fiyatlarda karşılaştırarak bulabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını inceleyip, size en uygun tayt modellerine sahip olmak için. İndirimleri takip et. Kampanyaları kaçırma.