Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank

En Ucuz Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank Fiyatları

957 ürün gösteriliyor.
Hızlı Şarj Etme
El Feneri Özelliği
Kablosuz Şarj
Giriş Bağlantı Tipi
Çıkış Adedi
Ağırlık
Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank modelleri ve Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Retro, Asus, Samsung, Lopard. 957 adet Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Taşınabilir Şarj Cihazı Nedir?

Taşınabilir şarj cihazları diğer bir deyişle powerbankler, 21. yy‘da büyük önem taşır. Çünkü hemen hemen herkes cep telefonuna sahip. Bu akıllı telefonların şarjı çok çabuk ve zamansız bitebiliyor. Buna önlem alan insanlar yanlarında her zaman taşınabilir şarj cihazı bulundururlar. Bu sayede hiçbir zaman şarjsız kalmazlar. Siz de bir taşınabilir şarj cihazı sahibi olmak istiyorsanız Cimri.com farkı ile onlarca ürünü karşılaştırıp yine Cimri.com aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Powerbank Nasıl Şarj Edilir?

Powerbankleri kullanmak için öncelikle enerji depolamak yani şarj etmek gereklidir. Önceden şarj edilmesi gereken bu ürünler doğru bir şekilde şarj edilmelidir, aksi takdirde ürün bozulabilir hatta patlayabilir. Doğru bir şekilde şarj etmek için telefonunuz şarj adaptörünü ve ara kablosunu kullanmanız gereklidir. Aynen telefonunuzu şarj eder gibi ara kabloyu taşınabilir cihazınıza, adaptörü de enerji kaynağına yani prize takmalısınız.

Taşınabilir Şarj Cihazı İle Telefon Nasıl Şarj Edilir?

Taşınabilir şarj cihazını şarj ettikten sonra gerektiği yerde telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Telefonunuzu şarj ederken de dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Öncelikle powerbank’le telefonunuzu şarj ederken şarj makinesiyle şarj ediyormuş gibi şarj etmelisiniz. Yani telefonunuzun şarjı tam dolmadan telefonunuzun powerbank ile olan bağlantısını kesmeyin. Daha sonra telefonunuz şarj olurken Wi-Fi, veri bağlantısı, oyun oynama gibi şarj tüketen işlemler yapmayın. Powerbank’in üzerine sıvı gelmemesine dikkat edin. Powerbank’iniz ile aşırı sıcak ortamda telefonunuzu şarj etmeyin.

Powerbank Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Önemli bir alet olan taşınabilir şarj cihazlarını alırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Bunlardan ilki ürünün garanti ve kalite belgesinin olmasıdır. Kalite ve garanti belgesi olmayan ürünler telefonunuzun sağlığını bozabilir veya şişerek patlaması sonucu sizin sağlığınıza zarar verebilir. Bu yüzden garanti ve kalite belgesi olan ürünler almaya özen gösterin. Teknik olarak dikkat edilmesi gereken en önemli özellik powerbank’in mAh değeridir. mAh değeri ne kadar yüksek olursa o kadar uzun pil ömrü olur. Fakat yüksek mAh değeri, daha ağır ve daha kalın batarya da demektir.

Powerbank Fiyatları Ne Kadardır?

Powerbank fiyatları, pil kalitesine ve ömrüne bağımlı olarak değişim göstermekle birlikte 20 TL – 699 TL aralığındadır.