Vestel V Tab Lite III Tablet Pc

Bağlantı Tipi Wi-Fi
Bellek (RAM) 1 GB
Dahili Hafıza 8 GB
Ekran Boyutu 7"
Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.
Özellikler
  • Özellikler

  • Bağlantı TipiWi-Fi
  • Bellek (RAM)1 GB
  • Dahili Hafıza8 GB
  • Ekran Boyutu7"
  • Ekran Çözünürlüğü1024x600 Piksel
  • İşletim SistemiAndroid
  • ÖzelliklerArttırılabilir Hafıza - Ön Kamera
Yorumlar
Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
İnceleme
24.10.2016Yazan: Ferhat Verdi

Vestel V Tab Lite III

Son derece ekonomik bir tablet bilgisayar modeli olan, şık tasarımı ve kullanışlı yönleriyle dikkat çeken Vestel V Tab Lite III, en ucuz fiyat ve en uygun fiyat alternatifleriyle Cimri.com’da. Test merkezimizde ağırladığımız bu ilgi çekici modelin teknik detaylarına, tasarımı ve diğer öne çıkan özelliklerine yakından bakacağız. Vestel V Tab Lite III detaylı incelemesini aşağıda bulabilirsiniz.
Vestel V Tab Lite III

Tablet bilgisayarlar için yaş kategorisi gün geçtikçe genişliyor, neredeyse bebeklik çağından itibaren deneyimlenmeye başlanan bu mobil cihazlar, gidilen her yere geniş ekranların taşınması, bu sayede video ya da dizi izlemek, oyun oynamak ya da internette gezinmek gibi temel kullanım ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli rol oynuyorlar. Bu konunun ilgi çeken boyutlarından biri ise fiyatlarda tabanın son derece aşağı noktalarda başlaması, günümüzde giriş seviyesi olarak tanımlanan tabletleri 100-200 TL gibi fiyatlara edinebilmek mümkün.

Vestel'in V Tab Lite III modeli mütevazı fiyat etiketi ile dikkat çeken Android’li tablet bilgisayarlardan biri. İnceleme konuğumuz oldu ve ürünü detaylı olarak tanıma fırsatı bulduk…

Vestel V Tab Lite III Tasarım ve Öne Çıkan Ayrıntılar

Vestel’in tableti, 262 gramlık ağırlığıyla kendi alanındaki hafif seçeneklerden biri. 7 inç ekrana sahip, bununla birlikte boy olarak nispeten kısa olmasının yanında en olarak segment ortalamalarına göre yaklaşık 1 cm daha uzun. Dolayısıyla 10.3 mm kalınlığa sahip, biraz daha ince olması arzu edilebilir. Ancak elde tutuluşu konforlu, Vestel V Tab Lite III kullanışlı tasarıma sahip.

Vestel V Tab Lite III’ün güç ve ses tuşları, kulaklık girişi var, ön/arka kısımlarında kameraları bulunuyor. Yine arka yüzde Vestel logosunu görüyoruz. Maalesef plastik malzeme hissiyatı yoğun seviyede olduğunu hissediyorsunuz. Ancak ait olduğu fiyat grubu üzerinden ele alındığında bu durum son derece doğal olduğunu belirtelim. Tabletin artırılabilir hafıza desteği bulunuyor ve SIM girişi yok. Sadece Wi-Fi üzerinden internet bağlantısı sağlanabiliyor.

Vestel V Tab Lite III Teknik Özellikler ve Kullanım Detayları

Ürünün IPS LCD ekranı 1024 x 600 piksel çözünürlüklü. 170ppi piksel yoğunluğuna sahip. 5 noktalı dokunmatik ekranla geliyor. 4 çekirdekli MediaTek MT8127 işlemcisi, 1 GB RAM’i ve 8 GB dahili depolama kapasitesi ile giriş seviyesi için normal özellikler sergileniyor. 32 GB’a kadar microSD desteği olması güzel haber. 2500 mAh pil kapasitesi ile ortalama değerlerde bir şarj dayanıklılığı sergiledi. Android 5.0.2 ön yüklü gelen cihaz, güncelleme alıyor.

2 MP arka ve VGA ön kamerası bulunuyor. Görüntüler her iki kamera için de giriş seviyesi kalitesinde. Bu seviyedeki kameralardan yüksek performans beklemek pek de doğru olmaz. Düşük ışık performansı ise son derece vasat düzeyde.

Sonuç

Eğer 200 TL civarında bir tablet satın almayı düşünüyorsanız Vestel V Tab Lite III uygun fiyatlı alternatif durumunda. Üründe burası eksik diyebileceğiniz bir durum yok denecek seviyede.  Ancak pil dayanıklılığının bu segment için yüksek beklentilere mahal vermediğinin altını çizmemiz gerekiyor. Vestel'in diğer tablet modellerine de göz atabilirsiniz. İyi alışverişler. En ucuz fiyatlar daima Cimri’de. Cimri, cebinize çalışır…