Dark EvoPad I1045K Tablet PC

Bağlantı Tipi Wi-Fi
Bellek (RAM) 2 GB
Dahili Hafıza 32 GB
Ekran Boyutu 10.1"
Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.
Özellikler
  • Özellikler

  • Bağlantı TipiWi-Fi
  • Bellek (RAM)2 GB
  • Dahili Hafıza32 GB
  • Ekran Boyutu10.1"
  • Ekran Çözünürlüğü1280x800 Piksel
  • İşletim SistemiWindows
  • ÖzelliklerÖn Kamera
Yorumlar
Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
İnceleme
03.01.2017Yazan: Ferhat Verdi

Dark EvoPad I1045K

2’si 1 arada dizüstü bilgisayar satın almayı planlayan kimseler için son derece ekonomik bir seçenek durumundaki Dark EvoPad I1045K, en ucuz fiyat ve en uygun fiyat alternatifleriyle Cimri.com’da. Cihazın detaylı incelemesini aşağıda bulabilirsiniz.
Dark EvoPad I1045K

Tablet olarak işlev gören mobil cihazlara klavye takılması ve bir dizüstü bilgisayar gibi kullanım yeni bir metot değil. Bu sayede yazı yazma ve bazı cihazlarda touch pad kullanımı da adeta tabletlere entegre hal alıyor. Son yılların ilginç bir trendi ise 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar olarak adlandırılan ürünler.

Temelde bir tablet ya da dizüstü bilgisayar özelliklerinin birleşimi şeklinde konumlanan bu ürünler, tablet satışlarındaki gerilemeye karşın ilgi açısından artış eğilimi sergiliyor. Bunda haksız da sayılmazlar, gerçekten pratik ve fonksiyonel özellikler sunabiliyorlar. Test merkezimizde ağırladığımız Dark EvoPad I1045K de bunlardan biri. Üstelik bazı özellikleri ile son derece iddialı bir model konumlandırmasını da hak ediyor. Detaylarına geçiyoruz…

Dark EvoPad I1045K Tasarım ve Öne Çıkan Ayrıntılar

Ürünün kutu içeriğinde klavyeli kılıf, OTG kablosu, USB güç kablosu ve adaptörü ile birlikte bazı belgeler çıkıyor. 10.1 inç ekranlı tablet/dizüstü bilgisayar modelinde yaklaşık 100mm toplam kalınlık, 17 cm boy ve 29 cm genişlik ölçüleri söz konusu. Ağırlık 539 gram. Taşınabilirliği gayet iyi, yaklaşık olarak çoğu tabletten bile daha hafif.

Ekran kapağını araladığınızda kullanışlı bir klavye ve onun önünde de touch pad görülüyor. Tuşlar plastik malzeme hissiyatı uyandırsa da basma deneyimine zamanla alışılması zor değil. Touch pad de aynı şekilde.

Dark EvoPad I1045K Teknik Özellikler ve Kullanım Özellikleri

10.1 inç ekranında 1280 x 800 piksel çözünürlük değeri sunuluyor. 149ppi piksel yoğunluğuna sahip ekranı IPS yapıda. Böylelikle geniş bir görüş açısı sağlıyor. Yine de renkler daha iyi olabilirdi, ayrıca ekranın parlaklığı da ortalama değerlerin biraz altında.

Üründe Intel Atom Z3735F işlemci yer alıyor. 1.83 GHz saat hızında çalışabilen işlemcisi 4 çekirdekli. Bütünleşik ekran kartı, 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı diğer öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Artırılabilir hafıza desteği mevcut, limiti ise 64 GB’a kadar. GPS, Bluetooth ve 802.11bn diğer detay özellikler. Hem Windows hem Android işletim sisteminin kullanımını mümkün kılan modelde 1 yıllık MS Office 365 üyeliği de ücretsiz olarak geliyor.

Dahili mikrofon var, kulaklık çıkışı, miniHDMI, miniUSB portları mevcut. 3G desteği ile geliyor. 6600 mAh pil kapasitesine sahip, ortalama değerlerde bir şarj dayanıklılığı vaat ediyor. Kamera konusunda ortalamanın biraz altında; 5 MP arka ve 2 MP ön kamerası var. Arka kamerada manuel odaklama da dahil olmak üzere neredeyse hiçbir dijital özellik bulunmuyor.