Marka
Inca
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Taşıma ve kullanım kolaylığı sağlayan tabletler, hayatımıza gireli çok fazla olmadı. Tabletler, yanlarında aksesuarları ile kullanıldığında çok daha fonksiyonel hale gelmektedir. Kılıf, ekran koruyucu, tutucu, stand, şarj aksesuarları gibi birçok aksesuar tabletinizden maksimum fayda sağlamanızı hedeflemektedir. Siz de sahip olduğunuz tabletinizin modeline uygun aksesuarlar arıyorsanız Addison, Targus, Belkin, Trust gibi markaların üretimi olan kaliteli tablet pc aksesuarlarını en uygun fiyat avantajlarıyla Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Tablet PC Aksesuarı Nedir?

Bilgisayarların oldukça küçültülmüş boyutu olan tablet pc’lerin kullanım kolaylığı için üretilmiş her tür aksesuara denir. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan sonra hayatımıza giren ve büyük beğeni toplayarak her an yanımızda taşımaya başladığımız tablet pc’ler, kullanıcıların vazgeçilmezi haline gelmeyi başarmıştır. Bu teknoloji harikası aletler, birçok farklı tablet pc aksesuarı ile çok daha fonksiyonel hale gelmiştir.

Tablet PC Aksesuarları Nelerdir?

Değişik model, ebat ve renklerdeki tablet pc’ler, kullanım kolaylığı sağlayan değişik aksesuarlar yardımı ile her ortamda konforlu kullanım avantajına kavuşmuştur. Araç içinde kullanım için araç tablet tutucu ve araç koltuk arkası tutucu, tabletlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Araçlara uygun usb araç şarj cihazı çeşitleri de gözde ürünlerdendir. Dış etkilerden tableti korumak için tablet kılıfı modelleri ve görünmez ekran koruyucu çeşitleri, en çok tercih edilen aksesuarlardan olmuştur. Tablet uyumlu çizim kalemi ve bluetooth klavye çeşitleri; tabletinde yazım ve çizim kolaylığı arayanlar için özel üretilmiştir. Bir başka model olan klavyeli tablet pc kılıfı ise iki farklı fonksiyonu bir arada kullanma şansı vermektedir.

En az kılıflar kadar önemli bir başka aksesuar grubu da tablet şarj aksesuarlarıdır. Tabletin şarj olması için tablet şarj kablosu, farklı bilgi ya da veri aktarımı sağlamak için gereken usb uçlu aktarım kabloları ve tabletin modeline göre değişen adaptörler gibi aksesuarlar tabletinizden en yüksek verimi almanıza imkân sağlamaktadır. Aksesuar çeşitleri her geçen gün artarken, özellikle tablet standı diye tabir edilen, tableti elinizde tutmaya gerek kalmadan kolayca kullandıran tutucular, gündelik kullanım esnasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Tablet pc hoparlör çeşitleri ise müzik severlerin yeni tutkusu haline gelmiştir.