Günlük hayatımızda çok fazla kullandığımız kıyafetlerden biridir. Erkek ve kadınlar için farklı model ve renkte tasarımlar bulunmaktadır. Hummel, Adidas ve Nike markalarının t-shirt, sweatshirt modellerini Cimri.comdan bakabilirsiniz.

  • T-SHİRT&SWEATSHİRT NEDİR?

    Günlük kıyafet seçimimizin ana temasını oluşturur. Rahat ve kullanışlıdır. Herkesin kendi zevk ve tarzına göre tasarlanmıştır. Bu ürün genel olarak kısa kol ya da uzun kol şeklinde değişiklik gösterir. Bunlardan farklı olarak kapüşonlu modellerde mevcuttur. Kapüşonlu modellerin ön tarafında iki adet cep bulunur. Bahsedilen tarza ürünlerin yağmurluk tarzı olanları da mevcuttur. Bunların yapısı su geçirmez kumaştan dikilmiştir. Ürünlerin yapısı rahat ve kullanışlı olmasından kaynaklı pamuktan üretilmiştir. Kategoride olan ürünler genellikle outdoor ürünler olarak tanımlanır. Outdoor ürünler, doğa sporlarıyla ilgilenen kişilerin giyim tarzları için geçerli bir kelimedir. Bahsettiğimiz ürünler de doğa sporlarıyla uğraşan kişiler için vazgeçilmez tarzda ürünlerdir. Outdoor ürünlerin özellikleri doğa şartlarına uygun olunmasıdır. Ürünler sıcağa ve soğuğa karşı kendilerini muhafaza etme özelliğine sahiptir. Kısa kollu ve uzun kollu ürünler baskılı resimlerle tasarlanmıştır. Kendi kişisel zevklerinize göre birini seçebilirsiniz. Bütçenize en uygun t-shirt&sweatshirt ürünlerini Cimri.com da bulabilirsiniz. Sadece doğa sporları yapan kişiler değil rahatına düşkün kişiler de bu ürünleri tercih edebilirler. Ürünler bol tasarlanmıştır.

  • T-SHİRT&SWEATSHİRT NASIL TEMİZLENMELİDİR?

    Ürünler outdoor özelliğe sahip oldukları için kirlenme sıklıkları da buna göre fazlalaşmaktadır. Pamuktan üretildikleri için de temizlenmelerine dikkat edilmelidir. Temizlenmeleri elde ya da makinede gerçekleşebilir. Makinede yıkanırken pamuklu programda yıkanmalıdır. Elde yıkanırken de çok sıcak olmayan suda temizleyici maddeyle birlikte belli süre bekletildikten sonra sudan geçirilerek kurutulur. Bütçenize ve size en uygun T-shirt&Sweatshirt ürün modellerini Cimri.comun geniş alışveriş yelpazesinde bulabilirsiniz.