Allegro Gold Swarovski Yüzük

En Ucuz Allegro Gold Swarovski Yüzük Fiyatları

380 ürün gösteriliyor.
Altın Ayarı
Marka
Allegro Gold
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

SWAROVSKI YÜZÜK NEDİR?

Kadınların vazgeçilmezi pırlanta yüzükler modanın, şıklığın, zerafetin ve özel günlerin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Pahalılıkları nedeniyle ulaşımın oldukça zor olduğu pırlanta yüzüklere alternatif olan bu yüzükler, uygun fiyatları, altın olmaları ve mükemmel parlaklıklarıyla tüm dünyada yaygın kullanımı ile popülerliğini artırmıştır. Özel günlerde ve evlilik tekliflerinde tek taş swarovski yüzükler, swarovski beş taş altın yüzükler ve swarovski yüzük alyanslar tercih edilmektedir. Farklı ihtiyaçlar için çok çeşitli Swarovski yüzük modelleri, uygun fiyatları ile bulunmaktadır.

Altın ve taşlı yüzük alyanslar, işçilik ve parlaklık bakımından bakımından klasik pırlantalı ve pırlantasız alyanslardan farklı değildir. Kuyumcular tarafından işlenmektedir. Bu yüzüklerin özellikleri gerek altın olmaları, gerekse parlaklıklarıyla; pırlanta yüzüklerden farklı değildir. Kullanım sırasında ayrıt edilmesi söz konusu olamaz. Özel bir taş olan swarovski, son derece parlak ve dayanıklı bir kristal pırlantadır. Bu yüzüklerde bulunan taşlar pırlanta kesimlidir ve renkleri en kaliteli pırlantalar ile aynıdır. Altın olmaları nedeniyle değer kaybetmeleri de söz konusu olmaz. Evladiyelik olarak düşünülerek satın alınmalıdır. Swarovski yüzük modelleri ünlüler tarafından da hem günlük, hem de özel törenlerde kırmızı halıda yoğun olarak kullanılmaktadır.

Swarovski Yüzük Kararır mı? Nasıl Parlatılır?

Swarovski yüzük kullananlar bu üründen memnuniyetini her fırsatta dile getirmektedir. Altın swarovski yüzükler kararmaz ve özel bir bakım gerektirmez. Parlatılması için özel bir işlem gerekmez. Her türlü alyans yüzük gibi bu yüzükler de belirli yıllarda bakım için kuyumcuya götürülebilir; ya da ılık su altında hafif bir sıvı sabun ya da deterjan yardımı ile elde yıkanıp; çok iyi durulanıp kurulanarak, bakımları tamamlanabilmektedir.

Bu Yüzüklerin Ölçüleri Nasıldır?

Swarovski kristal pırlanta taşlardan üretilen altın yüzükler ölçülendirme bakımından klasik normal yüzüklerden farklı değildir. Her ölçüde mevcuttur. Altın olmaları sebebi ile büyük ya da küçük gelmesi durumunda bir kuyumcu tarafından ayarlanabilmektedir. Bu da alyans olarak tercih edilmelerini sağlamaktadır. Zevkle kullanıp, hediye edebileceğiniz; uzun ömürlü ve şık Allegro Gold, Melis Gold ve Allegro marka yüzükleri, cimri.com sitesinden, en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.