Asustor Sunucular

En Ucuz Asustor Sunucular Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Asustor
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  HP, Dell, Qnap, HPE ve Asus sunucuları en ucuz şekilde cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

  Sunucu nedir? Ne işe yarar? Neden önemlidir?

  Bu ürünün bilinen diğer adı serverdır. Server ürünleri, IT alt yapılarının temelini oluşturur. Dünyanın her yerinde, internete bağlı milyonlarca server vardır. Veri paylaşımı ve iş dağılımını yapar. Bir tür bilgisayar programıdır ve istemci tarafından yapılan istemlere cevap verir. Serverlar, bir bilgisayar ağına bağlıdırlar. Serverın olduğu bilgisayara server bilgisayar denilir. Kelime anlamı olarak 20. Yüz yılın ortalarında, sıralandırma teorisinden türemiştir. Dosya serverları, dosyaların bir ağ içindeki paylaşımını yaparlar. Uygulama serverları, kullanıcıların programları kendi bilgisayarlarına indirme işlemi yapmadan kullanabilmelerini sağlar. Web sayfalarını host eden serverlara, web server denir. Serverın kapatılması, birçok internet sitesi, dolayısıyla şirketler için büyük sorun anlamına gelir, bu nedenle önemli bir durum olmadığı sürece kapatılmaz, devamlı açık tutulurlar. Bu nedenle, her türlü ihtimale karşın, kesintisiz güç kaynaklarına bağlı olarak çalıştırılır ve devamlı olarak soğutulurlar.

  Sunucu satın alma işlemi nasıl yapılır?

  Müşteriler, serverları kiralamak yerine satın almayı da tercih edebilirler. En ucuz sunucuları, cimri.com sitesinde bulabilir, sunucu fiyatlarını karşılaştırarak ürünler arasında tercih yapabilirsiniz. Bunun için, cimri.com sitesinde, bilgisayarlar kategorisinde yer alan, sunucular sekmesine tıklayarak marka model alternatiflerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, satın almak istediğiniz ürün profilinde bulunan fiyat alarmı butonunu aktif konuma getirerek, indirimler, fırsatlar ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

  Sunucu kiralama nasıl yapılır?

  Birden fazla müşterinin web sitelerini aynı server üzerinde çalıştırma sistemine dahil olmak isteyenler server kiralama yaparlar. Server kiralama hizmetleri, veri merkezleri tarafından yürütülür. Müşterinin özel kullanımı için tahsis edilen serverlarda müşteri, radyo ve video hosting hizmeti sağlamak, veri tabanı serverı olarak kullanmak gibi birçok işlemi kendisi yapabilir. Bazı müşteriler, server kiralamak yerine server satın almayı tercih ederler.

  Cimri.com, aradığın en ucuz serverı bulmana yardımcı olmak adına, bu ürünün satışını en uygun fiyatlı olarak yapan online alışveriş sitelerini senin için gezer ve en ucuz alternatifleri tek tıkla ekranına getirir.

  https://www.cimri.com/sunucular