Faber Castell Sulu Boya

Faber Castell Sulu Boya Fiyatları

0 Ürün gösteriliyor.

Faber-Castell Sulu Boya

Faber-Castell Sulu Boya fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Faber-Castell Sulu Boya ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Faber-Castell Sulu Boya Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Faber-Castell Sulu Boya incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Sinbo Ekmek Kızartma Makineleri
 • Uzay Ofis Mobilya Ofis Çalışma Koltuğu
 • Trend Alaçatı Stili Etek
 • Duka Duvar Kağıdı
 • Derwent Sulu Boya
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Faber-Castell Sulu Boya fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Sıkça Sorulan Sorular

  2022 yılı Faber Castell Sulu Boya Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  22 Ocak 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 185 Faber Castell Sulu Boya modeli içerisinde en ucuz Faber Castell Sulu Boya fiyatı 9.8 TL iken, en yüksek Faber Castell Sulu Boya fiyatı 3884.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Faber Castell Sulu Boya fiyatlarının ortalaması alındığında ise 22 Ocak 2022 tarihinde ortalama Faber Castell Sulu Boya fiyatı ise 64.18 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Faber Castell Sulu Boya Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Faber Castell Sulu Boya

  Sulu boya insanlığın başladığı yıllardan beri insanların daima hayatında önemli yer kaplar. İnsanların ilk başlarda taş, ağaç ve duvarların üzerine resimler yaptığı bilinir. İnsanlar bu resimleri yaparken boyayı renkli topraklardan ve çeşitli bitkilerin özlerinden elde ettikleri karışımlardan yapar. İlerleyen yıllarda teknolojinin de gelişmesi ile beraber sulu boya üretim teknikleri de değişir. 15. yüzyıldan itibaren ressamların resimlerinde kullanması ile popülerliği artar. Günümüze gelindiğinde ise özellikle okullarda verilen resim dersleri aracılığıyla suluboya kullanımı artar. Sulu boya üretiminde önde gelen birçok firma bulunur. Bu firmalarında başında ise Faber Castell sulu boya gelir. Faber Castell sulu kuru boya sektöründe kaliteli üretimi ile kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği markaların başında gelir. Almanya’da Kapsar Faber’in ufak bir atölye de kurşun kalem üretmeye başlaması ile kurulan firma günümüzde ürettiği birçok ürün ile bir dünya markası haline gelir. Günümüzde 10 ülkede üretim tesisi bulunan firma 120 ülkeye satış yapar. Dünya genelinde 7000’den fazla çalışanı bulunur. Çevre dostu ürünler üreten Faber Castell kendi kurmuş olduğu fidanlık ile her yıl yaklaşık iki milyon ağacın yetişmesini sağlar.

  Faber Castell Sulu Boya Çeşitleri

  Dünyanın en önemli sulu boya üreticileri arasında yer alan Faber Castell geniş ürün yelpazesi ve farklı sulu boya seçenekler ile kullanıcıların beğenisini toplar. Kaliteli ürünleri ile en çok tercih edilen sulu boya üreticileri arasında yer alır. Faber Castell sulu boyaları setin içerisinde yer alan renk adedine göre isimlendirilir. Satın almak istediğiniz sulu boya setini çok amaçlı ve farklı renklerden içeren bir set olmasını istiyorsanız Faber Castell 21 li sulu boya setini tercih edebilirsiniz. Eğer çocuğunuz okula yeni başlamış ya da ilkokul çağlarında ise resim yapmayı yeni öğrenmeye başladığından dolayı Faber Castell 8’li sulu boya setini tercih etmeniz daha faydalı olur. Ancak çocuğunuz lisede öğrenim görüyorsa yaşı itibariyle resim dersinde daha fazla renk kullanması gerekir. Bu yüzden lisede öğrenim gören çocuğunuz için Faber Castell sulu boya 12’li seti tercih edebilirsiniz. Bunun yanında Faber Castell farklı şekillerden oluşan sulu boya çeşitleri üretir. Bazı sulu boya setlerinde boyalar paletlerin içerisinde bulunurken bazı setlerde ise tüplerin içerisinde bulunur. Faber Castell tüp sulu boya seti pratik kullanıma sahiptir. Tüpler halinde bulunan sulu boyalar kolayca birbiriyle karıştırılarak kullanılabilir. Tüpler içerisinde akışkan ve hassas bir şekilde bulunan sulu boyalar ile mükemmel resimler yapılabilir. Faber Castell’in üretmiş olduğu bir diğer önemli sulu boya setlerinden biri de Faber Castell jumbo sulu boya olarak bilinir. Bu modelde sulu boyalar paletlerin içerisinde bulunur. İçerisinde su haznesi bulunan özel bir bölüm bulunur. Bazı setlerin yanında sulu boya fırçasının hediye olarak verildiği görülür. Canlı ve parlak renkleri sayesinde çocukların yeteneklerini ve yaratıcılıklarını sergilemesini sağlar. Faber Castell’in bir diğer önemli sulu boya çeşidi Faber Castell Creative Studio sulu boya ürünü olarak karşımıza çıkar. Bu model oldukça zengin bir renk içeriğine sahiptir. Modelde tam olarak 48 renk bulunur. Renklerin kolayca karıştırılmasını sağlayan ve kullanımı oldukça pratik olan bir palet bulunur. Bu sayede kullanıcıların rahatça hareket etmesi sağlanır. Birbirinden güzel ve farklı Faber Castell sulu boya çeşitleri ile yeteneklerinizi pratik bir şekilde sergileyebilirsiniz.

  Faber Castell Sulu Boya Fiyatları

  Hemen hemen her üründe olduğu gibi Faber Castell sulu boya fiyatlarını da belirleyen unsurların başında üretim maliyetleri ve üretimde kullanılan teknoloji gelir. Faber Castell hem okul çağındaki çocukların derslerinde kullanmak üzere hem de profesyonel olarak resim yapanların kullanabileceği suluboyalar üretir. Okul çağındaki çocukların kullandığı sulu boyalar ile ressamların kullandığı sulu boyaların fiyatları arasında farklılıklar görülür. Bu farklılığın sebebi ressamlar için üretilen sulu boyalarda daha fazla teknoloji kullanılmasından kaynaklanır. Çünkü ressamların kullanacağı sulu boyaların ışığa karşı ekstra dayanıklı olması gerekir. Bunun yanında renklere canlılık ve parlaklık katabilmek için teknolojinin getirdiği imkanlardan yararlanılır.  Ayrıca sulu boya fiyatlarını belirleyen bir diğer unsur da sulu boya setinin içerisinde yer alan renk sayısı olarak bilinir. Faber Castell sulu boya setinin içerisinde yer alan boya sayısı ile sulu boya fiyatları doğru orantılı olarak değişir. Bütün bu durumların sulu boya fiyatlarının oluşumunda etkili olduğu görülür. 

  Faber Castell Sulu Boya Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Sulu boya satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli konular bulunur. Bu konuların başında satın alacağınız ürünün kullanım amacına olan uygunluğu gelir. Profesyonel ressamları ve hobi olarak resim yapanları kullanması gereken sulu boyalar ile okul çağındaki çocukların resim derslerinde kullandığı sulu boyalar birbirinden farklılık gösterir. Burada kullanım amacına göre hareket edilmeli ve satın almak istenilen ürünün iyi bir şekilde analiz edilmesi gerekir. Ayrıca sulu boya satın alırken sulu boya setinin kaç farklı rengi içinde barındırdığına da dikkat etmek gerekebilir. Eğer sulu boya seti çok amaçlı kullanılacak ise daha fazla renk seçeneğine sahip olan Faber Castell sulu boya 24’lü tercih edilebilir. Cimri.com’u ziyaret ederek satın almak istediğiniz ürünün özelliklerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca cimri.com sayesinde satın almak istediğiniz ürünün özellikleri ve fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Cimri.com’u takip ederek satın almak istediğiniz ürünün indirim ve kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilir, kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery