Carrefour Streç Film

En Ucuz Carrefour Streç Film Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Carrefour
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Sofora, Parex ve Koropast markalı streç filmleri, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bu ürün, çok ince yapılı bir naylondur. Hemen her mutfakta bulunur. Evlerde kullanılan ürünlerin ambalajları üzerinde, ince bir kesici bulunur. Buna streç film kesici denir. Filmin bir ucu dışarıya çıkartıldıktan sonra, ihtiyaç duyulan kısım çekilir ve kesici ile düzgünce kesilir. Naylon çok ince olduğu için kesici ile kesilmediği veya ambalajından çıkartılıp kullanıldığı durumlarda, film açıldıkça yapışıp, kullanılmaz hale gelebilir. Kasaplar, marketler, şarküterilerde bu işlem çok sık yapıldığından dolayı, genellikle streç film makinesi kullanılır. Bu makine, daha hızlı bir şekilde paketleme yapılmasına yardımcı olur.

Streç filmler nerelerde kullanılır?

Bu ürünler hem evlerde hem de yiyecek içecek satışı yapan iş yerlerinde kullanılabilir. Yiyeceklerin bozulmamaları için hava ile temasının kesilmesi önemlidir. Kurabiye, kek, börek gibi kuru yiyecekleri bu naylon film ile sarıp kaldırarak daha ucun süre saklayabilirsiniz. Üzerlerine saracağınız bu film çok ince bir naylon olduğu için, yiyeceğin hava ile temasını keser. Ayrıca, buzdolabında sakladığınız bazı yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını engellemek için, yiyeceğin bulunduğu tabağı streç ürün ile sararak dolaba yerleştirebilirsiniz. Özellikle peynirler, yağlı ve nemli oldukları için uzun süre beklemeleri halinde bu özelliklerini kaybederek kurumaya başlarlar. Dış kısımları sertleşir ve lezzeti bozulur. Peynirlerinizi bu ince koruyucu film ile sararak dolabınıza koyduğunuzda daha uzun süre yumuşak kalmalarını sağlamış olursunuz. Artan salatalarınızı çöpe atmak istemediğinizde, yine salata tabağı üzerine bu filmi dikkatlice sararak dolaba kaldırdığınızda, ertesi gün taze yapılmış gibi tekrar tüketebilirsiniz. Komşunuza kurabiye, kek, aşure gibi ikramlarınız olabilir. Kapısını çalıp ikram ederken, tabağınızın üzerinde bu filmin olması yiyeceklerin dökülmesini engeller. Bu ince naylon film, birçok alanda kullanılabilmektedir.

Streç filmler, en ucuz şekilde nereden temin edilebilir?

Bu ürünleri, en ucuz şekilde temin etmek için, cimri.com sitesinde, mutfak sarf malzemeleri kategorisinde bulunan, streç film sekmesini tıklayabilir, ürünleri listeleyerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca fiyat alarmlarını etkinleştirerek indirimlerden haberdar olabilirsiniz.