• Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı
 • Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı
 • Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı
 • Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı
 • Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı
 • Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı
 • Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı
 • Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı
 • Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı
 • Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Nike Spor Ayakkabı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Nike

Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı

 • Nike Star Runner 2 Spor Ayakkabı günlük kullanım için uygun olan bağcıklı tasarıma sahiptir.
 • Sentetik yapıdan üretilen bu ayakkabının taban malzemesi kauçuktur.
 • Tabanı kalın ve bilek boyu standart olarak üretilmesinin yanı sıra burun koruma özelliği de bulunur.
daha fazla göster

Yorumlar

Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
3 Kişi
İyi
1 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
1 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
05.02.2021 01:14Mükemmel

İnceleme

02.04.2021Yazan:Editor Admin

Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı

Nike markası, spor ayakkabı sektöründe kişinin aklına gelen ilk markalardan biri oluyor. Markanın kadınlar için üretmiş olduğu Star Runner 2 koşu ayakkabısı hem günlük sosyal yaşamda hem de spor aktivitesi yaparken rahatlıkla giyiliyor. Nike AQ3542-002 Star Runner 2 spor ayakkabısının ayak numarası 35.5’dan 40 numaraya kadar yükseliyor. Siyah bir renge sahip olan Nike Star Runner 2 koşu ayakkabısının taban rengi beyaz, Nike ambleminin kenarları ve spor ayakkabısının boğaz kısmı ise pembe şeklinde tasarlanmış olduğu görünüyor. Detaylı bilgi edinmek için Nike Star Runner 2 koşu ayakkabısı incelemesini Cimri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı Özellikleri

Nike Star Runner 2 koşu ayakkabısı özellikleri arasında rahatlığı ve esnek yapısı ile öne çıkıyor. Nike spor ayakkabısının taban kısmı kauçuktan üretiliyor. Kauçuk tabanın üzerinde ise oluklar bulunuyor. Bu oluklar koşu ayakkabısına rahatlık ve esneklik katıyor. Özellikle koşarken ayağın bükülmesine yardımcı olan Nike Star Runner 2 koşu ayakkabısı uzun yol yürüyüşlerinde de kullanıcılarına yüksek bir performans vaadediyor. Nike koşu ayakkabısının bileği saran boğaz kısmında ise yumuşak yastıklama teknolojisi kullanılıyor. Ayakkabının bilek boyu normal olarak belirtiliyor. Nike Star Runner 2 koşu ayakkabısı 205 gram gibi hafif bir ağırlığa sahip olması ile de dikkat çekiyor. Nike Star Runner 2 spor ayakkabısının üst kısmında sentetik file kullanılıyor. Sentetik file ayakkabının içerisinde uzun saatler kalan ayağın hava almasına neden oluyor. Bağlamalı bir ayakkabı modeli olan Nike Star Runner 2’nin burun kısmı hafif kalkık bir şekle sahip. Ek olarak spor ayakkabısının burun kısmında bir burun koruma özelliği yer alıyor.

Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı Fiyatı

Nike Star Runner 2 koşu ayakkabısı fiyatları için ya da koşu ayakkabısı fiyatlarını incelemek için Cimri.com’a danışabilirsiniz. Cimri ile koşu ayakkabısı satışı yapan online mağazaları tek seferde görüntüleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan farklı mağazalar arasından basit bir şekilde listeleme yapabilirsiniz. Bu fiyat listeleme işini bütçe aralığına göre ya da fiyata göre artan şekilde bir fiyat araştırması yapabilirsiniz. Böylece kolay bir şekilde iyi fiyat avantajı yakalayabilirsiniz. Güncel fiyatların değerlendirilmiş olduğu tek sayfa içerisinde ürün grafiğinden de yardım alabilirsiniz. Nike Star Runner 2 koşu ayakkabısının fiyat analiz grafiğine bakarak güncel fiyatların ne kadar avantajlı olduğunu anlayabilirsiniz.

Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı İndirim ve Kampanya

Yeni bir spor ayakkabısı almaya karar veren kişiler ilgilendikleri ürünün indirim ve kampanyasını kontrol etmeyi ihmal etmiyor. Spor ayakkabısı indirim ve kampanyaları Cimri ile takip edilecilebileceği gibi Nike Star Runner 2 koşu ayakkabısı indirimlerini de Cimri üzerinden öğrenebilirsiniz. Cimri’nin indirimli ürünler ve kampanyalar kategorilerine detaylı bir araştırma yaparak Nike Star Runner 2 koşu ayakkabısı indirim ve kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Ayrıca indirim ve kampanyalar sayfası ile benzer özelliklere sahip ya da farklı kategorilerde yer alan ayakkabı indirim ve kampanyalarını da görüntüleyebilirsiniz. Tek web sitesi içerisinden yapacağınız araştırma sonucunda tasarruf edebilirsiniz.

Nike AQ3542-002 Star Runner 2 Kadın Koşu Ayakkabısı Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Nike marka kadın koşu ayakkabısı ile ilgili bilgi sahibi olmak ve kapsamlı bir araştırma yapmak için Cimri ile ilerleyebilirsiniz. Cimri.com üzerinden söz konusu ürünün temel bilgilerini öğrenmek oldukça basit. Çünkü kullanıcılar tek sayfa üzerinden ilerliyor. Alışveriş boyunca tek ekran üzerinden ilerlemek kullanıcılar için büyük bir avantaj oluyor. Nike Star Runner 2 spor ayakkabısının fiyatı ve özellikleri dahil olmak üzere koşu ayakkabısının indirim ve kampanyalarını da aynı sayfa içerisinde görebilirsiniz. Nike spor ayakkabısı hakkında bir ön inceleme yaptıktan sonra söz konusu ürün hakkında yazılan yorumları da yine Cimri üzerinden okuyabilirsiniz. Nike Star Runner 2 spor ayakkabısı yorumlarını okuyarak kullanıcıların memnuniyeti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery