Marka
Reebok
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Outdoor giysilerin özellikleri nelerdir?

Outdoor etkinlikleri sırasında, her türlü hava koşuluna uyum sağlayabilecek tarzda giyinmek, etkinliklerimizden alacağımız keyfi artırır. Doğa koşullarında iken, klima veya doğalgaz gibi imkanlardan yararlanamayacağımız için, ısınma ve serinleme işlerimizi giysilerimizle yaparız. Çok soğuk bir günde, outdoor montlar, outdoor çoraplar, outdoor eldiven ve bereler kullanmak bizi ısıtabilir. Yakacağımız kamp ateşinin etrafında oturarak ısınabiliriz, ancak ateş yakmak ve ateşi sıcak tutmak göründüğü kadar kolay olmayabilir. Her an yağış başlayabilir veya aniden çıkan bir rüzgar tüm emeklerimizi boşa çıkartabilir. Bu nedenle, outdoor giysilerimizin heran yanımızda olması, etkinliğimizin keyifli olmasını sağlar. Daha çok bahar ve yaz aylarında giyilen outdoor capri eşofman ve taytlar da bu giysilerden biridir. Hava sıcak olsa bile capri giyinmek, bacağımıza batabilecek dikenlerden, düştüğümüzde oluşabilecek yaralanmalardan kısmen de olsa koruyucu niteliktedir. En ucuz outdoor şort ve kaprileri, cimri.com sitesinde, giyim (outdoor) kategorisi altında yer alan, şort ve kapri (outdoor) sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri inceleyerek fiyat ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Spor yaparken ne gibi ürünler tercih edilir?

Koşu yaparken, koşu şortu, fitness yaparken fitness şortu, kalenji, antreman şortu gibi ürünler tercih edilir. Fitness şortları genellikle içlerinde bulunan katman sayesinde açılmadan rahatça spor yapılmasını sağlar. Hem şort giyilmiş olur hem de tüm hareketleri, hiçbir yerimiz açılmadan rahatça yapabiliriz. Antreman ve sporcular için hazırlanan ürünler, yapılan sporun cinsine göre hareket serbestliği ve konfor da sağlarlar. Sporcu giysileri, bayan ve erkek için ayrı modellerde üretildikleri gibi hem bayan hem de erkekler tarafından giyilebilecek şekilde unisex olarak da üretilirler. Spor yaparken kullanabileceğiniz en ucuz fitness şortlarını cimri.com sitesinde bulabilir, fiyat ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Outdoor şort ve capriler nerede satılır?

Adidas, Speedo ve Nike marka outdoor şort ve kaprileri, en uygun fiyatlarla, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyerek fiyat ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız ürünün satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en uygun fiyatlı alternatifleri bulur ve tek tıkla ekranınıza getirir. Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.