Waeco Şişe Soğutucular

En Ucuz Waeco Şişe Soğutucular Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Waeco
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Şişe soğutucu meşrubat dolapları nerelerde kullanılır?

Özellikle yaz aylarında, bakkal ve süpermarketlerde satılan içeceklerin içeride muhafaza edilmesi durumunda, içecekler ısınır ve tatları bozulur. Bu nedenle, meşrubat ve şişe soğutma dolaplarında tutulurlar. Özel bir durum olmadığı takdirde yazın kimse ılık su içmek istemez. Bu nedenle, yazın en çok tüketilen içeceklerden biri olan sular ve içecekler bu dolaplarda tutularak, müşterilere soğuk olarak satılır. Bu ürünler, kullanım sıklığına bağlı olarak tek ve çift kapaklı olabileceği gibi sürgülü kapaklı olarak da satılırlar. Çoğu soğutucu, enerji tasarruflu olarak çalışır ve dolabın içerisindeki soğutma oranı ayarlanabilir. Dolapların içinde birçok raf vardır ve şişeler bu raflara rahatlıkla dizilebilirler. Ayrıca, iç aydınlatma özelliği ile akşamları da oldukça kullanışlı olurlar. Bu ürünler, dikey ve yatay olarak üretilirler. Dikey olanlar daha az yer kaplar. Yukarıya doğru uzun dolaplardır. En ucuz dikey soğutucu çeşitlerini cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Şişe soğutucu ve dondurma dolapları nerelerde satılır?

Dondurma dolapları, genellikte üstten sürgülü dolaplardır. Sürgüsü kolayca açılarak içinden dondurma alınır ve kapatılır. Genellikle süpermarket ve bakkallarda kullanılır. İçerisine sadece dondurma değil, dondurulmuş diğer gıdalar da konulabilir. Milföy börekleri, sosisler, donmuş bezelye ve patatesler, donmuş pizzalar, yine bu dolaplarda muhafaza edilebilir. Dondurma dolaplarının üstteki sürgülü kapağı şeffaf olabileceği gibi, koyu renk beyaz da olabilir. En ucuz dondurma dolaplarını cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Mini şişe soğutucular nerelerde kullanılır?

Bu ürünler, daha çok bireysel olarak kullanılır. Tek şişenin sığabileceği bir haznesi vardır. İçeceği soğuk tutmaya yarar. Meyve suları ve suları rahatlıkla mini soğutma makinelerine koyarak serin tutabilirsiniz. En ucuz mini soğutucu çeşitlerini cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Şişe ve meşrubat soğutma dolaplarının fiyatları ne kadardır?

Meşrubat, şişe soğutma ve dondurma dolaplarının fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. En uygun fiyatlı şişe, meşrubat ve dondurma soğutucu dolaplarını, cimri.com sitesinde, beyaz eşya kategorisi altında yer alan, soğutucular sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız soğutucuyu en ucuz şekilde bulmanıza yardımcı olur.