Arte Seperatör

En Ucuz Arte Seperatör Fiyatları

459 ürün gösteriliyor.
Marka
Arte
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

  Mobilya ve dekorasyon kategorisinde bulunan seperatörler, günümüzde aynı zamanda paravan anlamını da taşımaktadır. Oldukça kullanışlı olan seperatörler ile dilerseniz odanın içerisini dilerseniz ise bahçenizi ayırmak için kullanabilirsiniz. Pek çok farklı rengi, modeli ve tasarımı bulunmaktadır. Cimri’de Erbey ve Jilda gibi markaların kullanacağınız alana en uygun seperatör modellerini bulabilir ve en ucuz modellere hemen sahip olabilirsiniz.

 • Seperatörler Dekorasyonda Nasıl Kullanılır? Seperatör Modelleri Nelerdir?

  Dekorasyon malzemesi olarak pek çok farklı alanda kullanılabilen seperatörlerin kullanım alanları olarak ev içi bölümleri ayırmaktan, istenmeyen yerlerin görüntüsünü kapatmak durumlarına kadar geniş bir açısı bulunmaktadır. Özellikle büyük, şekilsiz ya da bölümlemek istediğiniz mekanlarda, istediğiniz ortamı oluşturmanızı sağlayan seperatörler evlerde veya ofislerde sıkça tercih edilen bir dekoratif araç olmaya başlamıştır. Kullanım alanları ve kullanım amaçları da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu nedenle pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Farklı malzemelerden yapılan seperatörleri, evinize en uygun şekilde seçebilir ve kolayca bölmek istediğiniz alanı ayırabilirsiniz. En yaygın modellerinden biri ayaklı modellerdir. Ayaklı modeller hem mekanı bölümleme işlevini üstlenir hem de mobilya görünümü ile mekana şıklık katar. Duvara veya yere sabitleyebileceğiniz ayaklı modelleri yatay veya dikey olarak da kullanabilirsiniz. Bir diğer seperatör çeşidi ise bambu modellerdir.

  Ağır bir malzemeden oluşmadıklarından, hareketli şekilde de kullanabileceğiniz bambu modeller, banyonuzda kullandığınız taktirde ayrı bir şıklık ve hava katacaktır. Paravan tipi ise sabit olmamak ile birlikte aralıklı yapısından kaynaklı genellikle görüntü geçirebilmektedirler. Bir diğer model ise sarkıt tipidir. Bu tip modeller tek parça ya da birbirine bağlanabilen parçalardan oluşmaktadır. Hafif yapılı malzemelerden tercih edilen sarkıt tipi modeller genellikle plastik malzemelerden üretilmektedir. Perde tipi ise sürgülü ya da sabit seçenekleri ile sunulmaktadır. İp model perdelerden ya da fon perdelerden oluşabilmektedir. Son olarak raf üniteli modeller daha çok mobilya görünümüne sahip olmaktadır. Bu modeldeki seperatörler, aynı zamanda dekoratif aksesuarlarınızı da üzerinde sergileyebilme imkanını size sağlamaktadır. Küçük mekanlar için daha kullanışlı olan raflı modeller, birçok eşyanızı da kaldırabilmeyi sağlamaktadır.

  Siz de ihtiyaçlarınıza en uygun seperatör modellerine Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz seperatörlere kolayca sahip olabilirsiniz.